MeMeMe

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sparklepony, Módosítva: 2013. március 16.

Természetes rózsaragyogást biztosító, bőrszínű fénykrém, highlighter. A Beat the Blues egy liquid (folyékony) fény-emúlzió, mely fénypigmenteket tartalmaz, ezzel varázsolva ragyogó fényességet, megvilágítást a bőrnek. Általában a BENEFIT Moon Beam és High Beam highlighter termékekhez hasonlítják a termékeket. Arccsontra, szemöldök alatti részekre, orregyenesre, testre valamint olyan területekre használjuk, melyeket ki akarunk emelni, meg akarunk világítani. Ujjunkkal ütögessük a megvilágítani kívánt bőrfelületre. Nagyon fényes, nagyon pigmentált. Csak egy pötty kell belőle és ezt kell szétteríteni a bőrön. Textúrája lehetővé teszi, hogy az alapozókhozhoz vagy krémpírekhez is hozzákeverhetjük.  Nemcsak arcra, testre is használjuk bátran (vállra, kulcscsontra stb.).

ihavenotime4this

2016. november 2.

Hát ez valami fenomenális! Sokkal diszkrétebb eredményt lehet vele elérni, mint por állagúakkal, ez tényleg valami gyönyörűségesen szép bőrfényt ad, nem ordít 3356385 km-ről is, hogy azon a hölgyön bizony highlighter van. Felviszem a körömlakkszerű ecsettel a terméket, és ujjal dolgozom el. Nagyon tudom ajánlani, aki viszont az extrém-brutál fényt/ragyogást keresi, az lehet csalódni fog. Tartós, gyönyörű, praktikus én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

mmartina97

2016. január 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket.Könnyen eldolgozható és nem kelt mű hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

Nagyon szeretem ezt a terméket.Könnyen eldolgozható és nem kelt mű hatást.

dlmkvcs

2015. december 10.

Remek ez a highlighter! Csodaszép végeredmény érhető el vele, remekül lehet elkészíteni vele strobingot is, abszolút minőségi termék. Igazán ragyogó bőr a végeredmény, és nem diszkógömb hatást! Meg vagyok elégedve vele, biztosan újra fogom venni, ha elfogy! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

nora.hajdu91

2015. november 10.

Jó az ára, szépen eldolgozható, szép a színe is. De annyira pici a kiszerelés. Pár használatra elég. Remélem megélem hogy lesz belőle nagyobb is :) Ettől függetlenül az egyik olyan termék ami nélkül újabban nem tudok élni. Szerintem a Benefit hasonló,csak drágább termékeit simán lepipálja. És könnyebben is beszerezhető nálunk. Én nap közben picit keverek az alapozómhoz (úgy fele-fele) és azokon a részeken, ahova a highlighternek kerülnie kell,átszaladok vele ecsettel. Így szép természetes. Púdert rá nem használok - persze- hanem fixáló spray-el fújom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

murczinodett

2015. július 17.

Nagyon szép a színe, könnyű a felvitel, tartós, de én jobban szeretem a púder highlightereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Camilla_B

2013. december 19.

Én már próbáltam a Benefit highlighterét is és tök ugyan ilyen! Nagyon szép a Benefitnek is a végeredménye, de ennek ugyan olyan gyönyörű. Nekem nap végén is látszott, a tartósságával sincs gondom. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Pöti

2013. szeptember 17.

A végeredmény valóban szépséges, kicsit aggódtam, hogy összerántja majd az alá feltett pirosítót, de szerencsére ez nem történt meg. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert sajnos én mindent lekönyöklök magamról, sokat támasztom a fejemet... :) Tetszik, hogy nem diszkógömb effekt a végeredmény, hanem sugárzó bőr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

csillag

2013. augusztus 25.

No végre beszerezték a makeupplazasok, és megkaparinthattam magamnak-régóta vártam rá. Kicsit pepecselős a használata, figyelni kell szépen el legyen egyengetve. Ami a nagy bajom, bánatom, hogy nagyon nem tartós...:( de legalább a végeredmény szépséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2