Merz Spezial

Ár:   350 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2015. február 3.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Frissíti és jóleső simasággal ajándékozza meg a bőrt. Megóvja a bőrt a nedvességvesztéstől. A joghurt és növényi aloe vera növeli a bőr nedvességmegkötő képességét és ezáltal rugalmasságát is. A panten olaj és az E-vitamin intenzíven áploja és élénkíti a bőrt. A bőr kellemesen sima tapíntású lesz, frisebbnek, fiatalabbnak hat.

Timinimoook

2019. február 19.

Semmit nem csinál az arcommal. Olyan mintha semmit sem kentem volna rá. De legalább ártani nem ártott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 12.

A Merz tablettán kívül nem használtam még a márka más termékét, sőt arról sem hallottam, hogy ennyiféle maszkot forgalmaz nálunk.
A fehér, kissé testes krém könnyen kenhető, illatáról elsőre az uborka és az aloe jutott eszembe, ez utóbbi talált, süllyedt, miután megnéztem a csomagolást. Esténként használtam el a három 5 ml-es próbatasakot, hogy legyen idő a hatóanyagok felszívódására, ez a mennyiség nekem 1 hétre volt elegendő. A mélyrétegű vízhiányos bőröm kifejezetten szerette. Reggelre gyorsan és hatékonyan eltüntette az éppen előfordult kis irritációt is, egységes bőrképet eredményezve - gondolom, hogy az Aloe Vera jótékony hatásának köszönhetően.
Kedvező a véleményem, azt leszámítva, hogy valamilyen formulában sajnos szerepel benne a parabén. Ezért keresek majd szebb összetevős maszkot a családból és adok még esélyt arra, hogy az akár öt csillagot is kaphasson.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 12.

plinka

2018. február 3.

Az én arcomra ez a maszk van a legjobb hatással. Több alkalomra elegendő adag. Kicsit lehúzza a pattanásokat, feltölti a bőrt, simítja a ráncokat. Éjszakára szoktam felkenni, hogy egész éjjel kifejthesse a hatását. Mindig van otthon belőle. Ez van a leírásában: "A Merz Spezial arcmaszkok titka a szabadalmazott Mikrobionokban rejlik. Ezek a természetes proteinek a bőr mélyebb rétegeibe juttatják el az aktív összetevőket és belülről építik újjá azt." Tényleg mélyebben feltölti a bőrt, mint a többi hasonló maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

BlairM

2017. november 16.

Az egyik kedvenc termékem, lassan már rutinszerűen használom. A vízhiányos arcbőrömre tökéletes, megnyugtatja és táplálja a bőröm. Kellemes illata van, gyorsan beszívódik és a maradék könnyen eltávolítható. Nem szoktam egyszerre sokat felvinni belőle mégis érzem a kedvező hatást. Több alkalommal használtam már és soha nem keletkezett bőrirritáció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Cremorne

2017. július 17.

Nekem csíp, csíp, csíp.... Gyorsan le! Lehet, hogy egyébként szuper lett volna a hatása....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

zonga

2017. július 5.

Szerintem jó termék. Könnyű felkenni, nagyon jó az illata. Az állaga könnyed, nem tömény, nem fülled be alatta a bőr. Kellemesen hidratál, puha, selymes tapintású lesz tőle az arc. Én nem szoktam vastagon kenni, de így is elég, és emiatt kitart 3-4 alkalomra is tasakonként. Szóval így már jobban megéri az árát.
Ami negatívum (- ezt írtam már máshova is- ), hogy nem szeretem ezeket a tasakos kiszereléseket, nehéz visszazárni, adagolni stb. Lehetne tégelyben, tubusban- ezekből is van kis kiszerelés, és mindenki úgy adagolhatná, ahogy szeretné. Ettől függetlenül jó termék, csak lehetne praktikusabb a csomagolása..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 5.

Leander

2017. május 28.

Jó termék, szépen, hosszan tartón hidratál, felfrissítő, táplálja a bőrt. Jó az állaga, könny felvinni, kellemes, visszafogott az illata, nagyrészt beszívódik, a maradékot pedig könnyen le lehet törölni. Remek alkalmi kiegészítője a bőrápolási rutinnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Banszky

2017. március 12.

Nem vagyok tőle elájulva. Semmit nem csinált. Felkentem,beszívta de még az arckrémem is jobban hidratált volna... legalább nem csípett és nem szárította ki a bőröm ami azért plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

FloraF

2017. február 12.

Nagyon szeretem, érzékeny bőrre is szuper. Jól hidratál, az illata is jó, ár-érték arányban a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

fannus9

2017. január 22.

Tegnap reggel kicsit ki volt pattogva az arcom es este a baratommal aludtam ugyhogy tudtam hogy valamit csinalnom kell magammal. Felkentem a homlokomra ezt a csodaszert vartam vele fel orat es letoroltem. Mar akkor latni lehetett a kulonbseget,rasminkeltem es este mikor lemostam a sminkem nyoma se volt a pirossagoknak.:) Nagyon jo nyugtato arcmaszk. Olcso es a Mullerben szereztem be.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Barnás sárga.