Milani

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,9 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: nnneee, Módosítva: 2015. november 27.

Kiszerelés:   7,9 g
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2790 Ft

Ez olajmentes alapozó a bőrön krémből púderré alakul.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Diana23

2017. május 14.

A milani cosmetics magyar honlapjáról sikerült beszereznem leértékelés során, a 09 Buff árnyalatot választottam, mivel ez volt a legvilágosabb.
Mikor megérkezett nagyon sötétnek láttam a színét, de mikor ecsettel picit "beletúrtam" máris világosabbnak tűnt.
Végülis úgy voltam vele, hogy eladom.. de aztán egy unatkozós semmittevős napomon mégis kipróbáltam, és hát valami csodálatos fedése van :D
Körülbelül közepesnek mondanám, vagy annál picit gyengébbnek, de nekem nincsenek nagy bőrhibáim, úgyhogy tökéletes :)
Valószínűleg nyáron fogom használni, mikor már barnább lesz az arcom, szinte biztos vagyok benne, hogy addigra már tökéletesen fog állni a színe is :)
Csak azért adok 4 csillagot, mert úgy veszem észre, hogy a milani nem gondol a porcelánbőrűekre :( cáfoljátok meg, ha nem így van, én imádom a termékeiket, igazi fanatikus vagyok, de sajnos sokszor szembesülök ezzel a problémával vásárlásaim során :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Bog

2017. április 5.

Nagyon jó kis alapozó. Elsőre nem szerettem, és borzalmas illata van. Viszont a színe pont passzol a bőrömhöz, nem lesz maszk hatása, és egész nap fent marad. Igazából akkor szerettem meg, amikor félretettem és elkezdtem más alapozókkal próbálkozni. Ez az alapozó tényleg tartós, és mattít. Nem túl erős a fedése, aki ilyet keres, annak nem ajánlom, de nekem BB krém helyetti alternatívaként nagyon bejött. Főleg a tartóssága! Hihetetlen, hogy egész nap fent marad! Ez az első igazán tartós alapozóm! És az ára is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

n.andrea

2015. november 15.

Nem rossz,jól fed bár én csak alapozó fölé használom,szép egységes bőrt csinál,negatív hogy a szemem sarkában a pici ráncokba,amik amúgy nem látszódnának,nap végére beül

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.