Miss Sporty

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: iamzso, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Gyönyörűen kiemeli az arcot, friss, üde bőrt varázsolva.

Irudi

2021. május 4.

Utolsó pillanatban volt szükségem egy pirosítóra, így azokból válogattam, amik éppen elérhetőek voltak a drogériában.
Elsődlegesen egy természetes márka pirosítóját szerettem volna beszerezni, de nem találtam olyan árnyalatot, ami passzolt volna az elképzelésemhez.
Aztán megláttam ezt (003 Flushed Pink - igazi rózsaszín!) és tudtam, hogy ez a szín lesz az.

Amikor megvettem, azt gondoltam magamban, hogy ezt is maximum 1x vagy 2x fogom használni, mert biztosan eltömíti a pórusokat, és kis pattanások fognak kijönni tőle az arcomon - de nem így történt!

Többször használtam már, és semmilyen irritációt nem okozott. Óvatosan kell bánni a mennyiséggel, mert erősen pigmentált, és könnyű vele túlzásba esni. De nekem kifejezetten tetszik, hogy apró csillámok vannak benne. Remélem, hamarosan maszk nélkül is lesz lehetőség napfényben tesztelni a csillogást✨

Utólag örülök a szerencsés véletlennek, hogy csak ez volt abban az árnyalatban, amire nekem szükségem volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Párszor már újravettem, nekem a 002-es Radiant Mocha árnyalat nagyon bevált.
Friss, üde színt ad az arcnak, nehéz túl sokat tenni belőle, mert szerintem annyira azért nem pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Párszor már újravettem, nekem a 002-es Radiant Mocha árnyalat nagyon bevált.

Demonshadow

2020. május 27.

Elég erősen pigmentált pirosító, így óvatosan kell felvinni az ecsetre, mert igen erős színt tud produkálni az arcon. Ár-érték kategóriában szerintem nagyon rendben van. Hihetetlenül sokáig elég, bár tény és való, hogy a pirosító nem a mindennapos rutin része, de a minimális mennyiségnek köszönhetően még mindennapos használat mellett is jó ideig kitart. Több árnyalatban is van itthon, de mindegyikre jellemző egy enyhe csillogás, ami egy kis pluszt csempész a sminkbe. Nyáron, napfényben kifejezetten jól néznek ki az apró csillámok a bőrön. Nem irritál, viszont kell hozzá egy primer, alapozó vagy bármi, mert simán arcra felkenve (ahogy én rendszeresen használom) igen könnyedén lejön a bőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

nykol

2020. február 21.

lágyabb ecsettel könnyen építhető, természetes hatást lehet vele elérni. viszont tömöttebbel nagyon jól pigmentált, de mégis beleolvad a bőrbe, és ad egy ragyogást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Színre szép, én a peach árnyalatot használom belőle. Árfekvése miatt vettem meg.
Viszonylag ritkán használok pirosítót, mert nem rajongok a sminkelésért igazán, de vannak alkalmak, amikor azért kell :)

Nem kell belőle túl sokat használni, de azért kell vele szöszölni míg olyan lesz, amilyet szeretnél. Nem is annyira tartós, szóval egész napot nem bír ki, így muszáj újra megcsinálni, ha így jön ki a lépés.

Biztos van ennél jobb, magasabb árkategóriában, de vészmegoldásnak vagy alkalmi használatra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

pilleriin

2018. november 4.

Gyönyörű a színe de sajnos a pigmentáltsága nem az erőssége, nagyon porzik és rondák az összetevői is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Egi

2018. október 27.

Pont egy nem annyira jó árnyalatot vettem meg, igy most a polcon landolt. És vár...de szerintem várhat......A minőségét tekintve 4-es, jó, de az árnyalatai nem jöttek be...Nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

SimonKrisztike

2018. augusztus 15.

Abszolút befutó...Èn a 002- és àrnyalatot (Radiant Mocha)vettem meg! Nagyon sok sokkal drágább tàrsàt veri(IzaDora,IDCcolor,Milani,Revolution...)! Tapasztaltam mivel imàdok pirosítozni ez nàlam alap darab...😉 Szép szín, könnyű eloszlatni! Elèg barna bőrszínem van a szolitól,mostanàban ez az első pirosító ami így is làtszik!Az árnyalata meg wow -rózsaszínes barna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Judit1987

2018. július 22.

Nekem a barackos árnyalata van meg. Abszolút elégedett vagyok vele, teszi a dolgát, jól pigmentált, matt szép természetes hatást lehet vele elérni :)...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

krszt0303

2018. július 22.

Nekem a 001 árnyalat van meg és nagyon szép világos és csillogós,bár én nem nagyon használok pirosítót. Inkább highlighternek szoktam a csillogása miatt,de mindkettőnek megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Iron Oxides, D&C Red 28 Aluminum Lake, D&C Red 7 Calcium Lake, D&C Red 6 Barium Lake, Carmine / CI 75470, D&C Red 30 Lake, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, FD&C Yellow 5 Aluminum Lake, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.