Miss Sporty

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arybaba2, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. január 20.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

olefin94

2016. december 28.

Akciósan vettem meg, de nem fogom újravenni. Az első használatkor irdatlan mennyiségű vizes masszát kellett kinyomnom belőle, hogy a lényeget is használhassam :O Ennek ellenére el fogom használni, mivel szépen egységesíti az arcom, nem látszik, egy kicsi csillogást is ad, és tetszik az illata közvetlen a felvitel után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

ramonanagy0669

2016. november 13.

Le volt akciózva a Dm-be, kb 400 ft-ra. A legvilágosabb árnyalat van meg és nagyon jól passzol. Először meg voltam ijedve ,mert az én zsíros bőrömön "ez a még olajosabb termék hogy fog megmaradni? Úgy fogok kinézni mint egy diszkó gömb..." mondtam magamba..gondolkoztam hogy a matte-t kellett volna megvennem, de annak a teszterje nem tetszett , ennek meg tökéletes volt, mondom egy próbát megér...Olyan pozitívan csalódtam benne, még most is ezt használom..Nem zsírosítja az arcomat, de nem is mattitja, olyan természetes, tetszik hogy kicsit csillog a krém, és nagyon könnyű felvinni na meg lemosni is :D ezt használom mindennap, megrövidítette a sminkelési rutinom, kb 10-15 perc alatt végzek :D még agyalok hogy egyszer újra vegyem de addig még van pár BB krém amit ki kell próbálnom, ha azok nem válnak be biztos hogy vissza térek ehhez. Ja és még annyi hogy igaz lett pár pattanásom de tényleg csak egy kettőt eredményezett az elején, aztán lehet hogy nem is ő okozta, hanem maguktól előjöttek volna amúgy is. De ettől függetlenül én teljesen elégedett vagyok vele,főleg ebben az árfekvésben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Dézi

2016. augusztus 7.

Nekem a Bronze változat van meg a 003-as Tan Radiance árnyalatban. A fedését tekintve nagyon gyenge, mert olyan mintha nem használtam volna semmit, viszont a színeket szépen kiegyenlíti az arcomon, így reggelente ezt használom a nagy kánikulában, amikor nincs kedvem alapozni. Amíg téli világos bőrszínem volt, addig krém állagú bronzosítóként használtam és úgy is tökjól bevált. Már egyet elhasználtam, most 2-300 Ft-ért dobálják az ember után kiárusítva, úgyhogy vettem egy utánpótlást is, remélem jövő nyáron is tudom még használni, anélkül hogy megromlana

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

MsKors

2016. július 8.

Szaladgálós bb krémnek jó, semmi több. Olcsó volt, kicsit egységesíti az arcom, tetszik, hogy picit csillog. Ennyi, nem több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

LunaFlor

2016. június 5.

Fedni nem fed, viszont cserébe mesterkélt-túlsminkelt hatású lesz a bőröm. Csak nagyon körülményesen, kb annyi energiabefektetéssel lehet elfogadható módon felvinni az arcomra, amennyivel normálisan egy alapozást-kontúrozást megcsinálok, így abszolút nem éri meg. A formulája úgy két hét után elkezdett szétválni (???) azóta használat előtt fel kell rázni. Ez is mi már? Plusz a világos árnyalat is túl sötét az én bőrömre, úgyhogy nagyon alaposan el kell dolgozni. Ez egy felejtős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Greti22

2016. május 17.

Semmit nem fed, és nem is hidratál. Az árát egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Semmit nem fed, és nem is hidratál. Az árát egyáltalán nem éri meg.

bataribettina97

2015. október 20.

megvoltam vele elégedve

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

megvoltam vele elégedve

Jossie

2015. július 4.

99.- Ft-ért "dobálták utánam" egy bevásárlóközpontban, így hát elhoztam, annak ellenére is, hogy nem tartom jónak az MS termékeket, sőt eddig szinte csak csalódást okoztak, de gondoltam megpróbálom, egy újabb esélyt talán érdemel.
Elsőre a kézfejemre kentem fel, és meglepődtem, hogy milyen jól szuperál, majd másnap kipróbáltam az arcomon és szinte semmit sem ért... semmit nem fed, tehát az alapvető BB tulajdonságokat sem hozza, ráadásul kiemelte az apróbb bőrhibákat is... annak, akinek közel tökéletes az arca lehet, hogy beválna, nekem sajnos nem ilyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

fanni06

2015. június 23.

Egyszerűen utáltam,borzasztó!
Kiemelte az arcom száraz részeit,nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Egyszerűen utáltam,borzasztó!
Kiemelte az arcom száraz részeit,nem venném újra.

agneeees_

2015. március 16.

Nemrég jött haza velem a boltból, és eddig teljesen meg vagyok vele elégedve!
Nem erős fedésű, könnyű, hidratáló BB krémet kerestem, ami pont megfelel a tavaszi hétköznapokra,nem fojtja meg az arcbőrömet. Csodálatosan egységesít,teret hagy a kis szeplőknek, nem kölcsönöz porcelánbaba arcot,egy-két nagyobb pattim szokott előfordulni, azokkal pedig egy korrektor könnyedén elbánik.Az apró csillámok nem zavaróak, fiatalos üdeséget adnak a bőrnek egy kellemes, halvány rózsás arcpírral. Amire én kerestem, az abszolút csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Nemrég jött haza velem a boltból, és eddig teljesen meg vagyok vele elégedve!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.