Miss Sporty

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: madaras, az összetevőket feltöltötte: csokipitypang, Módosítva: 2017. március 7.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Akr 24 órán át tartós szemhéjtus

annaramona

2019. április 7.

Tartós, az ecsettel nagyon szép vonalat lehet húzni, nem maszatolódik. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Muffy

2019. március 16.

Nagyon szépen lehet rajzolni az ecsetjével, ezt szeretem benne a legjobban. Viszont zsírosabb bőrfelületen hamarabb darabosodik és morzsolódik szét. Én nem használok primert, szóval a sminkemet csak alapozó/BB krém+púder kombóra szoktam felvinni. Nemrég váltottam BB krémről alapozóra, s ezen sokkal tartósabb. Vízálló ugyan, de sajnos nem könnyálló. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

ajozan

2018. november 3.

Tartós és nem mosódik el, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Tartós és nem mosódik el, szeretem.

nora98

2018. október 28.

Ez volt az első szemhéjtusom. Tehát nulla gyakorlattal is könnyű vele szép vonalat húzni, viszont nem tartós. Vízállóságát tekintve nem tudok nyilatkozni, igazából azért vettem ezt mert a sima változat épp elfogyott a drogériában. Kezdőknek gyakorláshoz jó választás lehet mert könnyű korrigálni és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 28.

Nagyanna789

2018. augusztus 24.

Kb 6 eve folyamatosan ezt a tust hasznalom, es imadtam. Azonban a hangsuly a mult idon van, mert biztos vagyok benne, hogy valamit megvaltoztattak benne. Alapvetoen kb teljesen vizallo, sirasallo (legalabbis nem leszel tole emohercegno), buli-masnapallo (persze mar amennyire masnaposan szepsegkiralynonek lehet mondani a sminkunket). Ennek ellenere furdesnel tusfurdovel is siman le tudom mosni anelkul, hogy happy tree friends-et jatszananak a szemgolyoim.
Viszont az utobbi 1 evben sokat csalodtam benne. Maga az ecset kb 3 het hasznalat utan furabb gorbuleteket vesz fel mint a felcsuti ut es a formula pedig hajlamos olyan hamar megszaradni, hogy meg Flash se tudna befejezni a felvitelet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Ez a szemhéjtus se nem vízálló, se nem tartós. Az ecsetével nagyon szépen lehet dolgozni, gyorsan szárad, de pár óra elteltével darabosan kezd lejönni a festék a szemhéjamról és amikor utána festek csak rosszabb lesz... Sajnos ennél a terméknél az olcsósága sem kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

draculina

2018. augusztus 12.

Update: Újravettem, de mintha már nem ugyanolyan lenne a minősége, képeken is fakóbbnak tűnik a színe, vizesebb az állaga, feloldja a víz... Vagy kifogtam egy selejt darabot vagy tényleg más lett a formula, de nem veszem újra ha elfogy.

Kedvenc tusom :)
Nem kenődik el, nem jön le, egyszer volt hogy nem volt alkalmam lemosni a sminkemet este és másnap délutánig kitartott ugyanolyan állapotban mint amikor felkentem!!! Több mint 30 órán keresztül kitartott ugyanolyan állapotban!!!
Ezenkívül könnyű használni a szivacsos applikátorát, jól lehet vele éles és hegyes vonalakat, pöttyöket rajzolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Kedvenc tusom :)

Wee

2018. augusztus 6.

Kezdő tusosként imádtam, nagyon szépen lehetett vele rajzolni.
Az olcsóbb kategóriában nem volt rossz, de azóta megismertem a Maybelleine és a Catrice tusokat.

- az elején tényleg vízálló és tartós, csak levakarni lehetett
-idő elteltétvel besűrűsödik és ketté válik benne a lötty és a festékanyag, és nem lesz ilyen tartós, valamint az ecset iszonyatosan durva és hosszú.
(a hosszúságát régen imádtam, de az is keményebb lett idővel.)
- darabosan szárad idővel és lemállik.

Sajnos hosszú távon nem éri meg az olcsósága:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Kezdő tusosként imádtam, nagyon szépen lehetett vele rajzolni.

- az elején tényleg vízálló és tartós, csak levakarni lehetett
(a hosszúságát régen imádtam, de az is keményebb lett idővel.)
- darabosan szárad idővel és lemállik.

Sajnos hosszú távon nem éri meg az olcsósága:(

Ciczaa

2018. május 12.

Nagyon szeretem. Valóban vízálló, viszont leszedésnél szappannal, lemosóval könnyen lejön (sima vízzel nem). Az "ecsete" kicsit vastag, de gyakorlással hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

javi

2018. március 20.

A kezemmel le tudom törölni, a festék meg "repedezik" pár óra után. Az ecsete szerintem túl hosszú, de jó vékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.