Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: joouyee, az összetevőket feltöltötte: kkrisztina86, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Púder problémás bőrre. Antibakteriális hatású.

ariiratku

2017. december 7.

Az átlátszó volt meg, bár inkább nagyon világos színű volt. A termékcsaládjával együtt használtam tiniként. Nem volt rossz púder. A parabének miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Clauril

2015. május 9.

Jó kis púder ez. Tartós, könnyű használni és az ára is meglepően kedvező. A mattító hatása is jó, ezért kicsit féltem, hogy szárít, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

kriszboc

2015. március 29.

Az átlátszó van meg, inkább mattításra használok púdert, annak a célnak megfelel. Bár azt ígéri, hogy az új bőrhibák kialakulását is megelőzi, azért azt cáfolnám. Nekem hajlamos fényleni a bőröm, az ellen viszont tényleg hatásos. Jó az állaga, púderecsettel jól eloszlatható. Nem csodaszer, de nem is egy rossz termék ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

loju

2015. március 25.

Hétköznapokra használom BB krémmel. Az átlátszót vettem, mert nem a fedésre, inkább a mattításra használom! Erre megfelelő, bár nem túl tartós, egy idő után átfényesedik a homlokom. Bőrproblémát nálam nem okozott, így jóban vagyunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Lills

2014. szeptember 29.

Még körömlakkhoz kaptam ajándékba. Hát, egynek elment, nem egy maradandó élmény. Nem emeli ki a szárazabb részeket, de hamar átfényesedik. Nekem a transzparens volt meg, fedéséről így nem tudok mit mondani. Újravenni nem fogom, ajándékba se nagyon kérem többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

KisPicúr

2014. augusztus 9.

Régebben többször is használtam ezt a púdert, de arra emlékszem, hogy mikor kb. a felénél jártam, akkor mindig valahogy "eltört" a púder és állandóan kiszóródott. Viszont elég jól fed és nem szárít ráaadásul elég tartós is, ami ritka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

tmscsilla

2014. április 30.

Az átlátszót vettem meg, én nagyon szeretem :) Ha nem alkalmi sminket készítek, mindig ezt használom + egy kis bb krémet. Mindenki oda s vissza van, hogy milyen szép a bőröm, nem hiszik el, hogy ki vagyok sminkelve :) Nagyon jól fixál, 2-3 óra után átfénylik ugyan, de nem vészesen. Viszont a mennyiséggel érdemes vigyázni, mert egy picit hajlamos porozni, ha túl sokat viszek fel belőle; de ez egy nagy púderecsettel szépen letakarítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 30.

zsofia93

2014. április 10.

Én alapozó után nagy ecsettel viszek egy kicsit az arcomra belőle, így "rögzíti" az alapozót, nekem bevált, elég tartós! :) az viszont engem is zavar, hogy rettentően porzik és kb a fele pocsékba megy mire elhasználom a púdert :( de azért 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 10.

GI85

2014. március 29.

Nekem maszk szerű fedést adott. Nem tömített el, csak a színe miatt volt maszk hatása(sötét volt talán). Nem a legjobb, de elsőnek jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

OrosziEszti

2014. február 10.

A pólusaimat nem tömítette el, bár nekem rettentően porzott és ki is ömlött párszor..nem volt vele szerencsém és így nem is volt annyira tartós. Azért kicsit többet vártam tőle..az arcomon nem igazán látott de ha pl hozzáért az arcom a ruhámhoz egyből rákenődött...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 10.

Emolliensek: Dimethicone, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone, Cetyl Dimethicone
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Kaolin 0 0