Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: alicesmith, Módosítva: 2013. április 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Tökéletesen alkalmazkodik bőrhöz, és fedése épp ott érvényesül, ahol szükséges. Krémes állaga miatt könnyű felvinni és természetes hatású, könnyű, kellemes viseletet biztosít. Actiberry összetevőt tartalmaz, amit eperkivonatból nyernek

• Megnyugtatja a kipirosodott és irritált bőrt
  • Megvédi a bőrt a kellemetlen környezeti hatásoktól
  • Segít visszaszorítani az stressz okozta DNS rongálódást
  • Megóvja a bőrsejtek membránjait a kémiai anyagoktól és fizikai károsodásoktól
  • A vitaminkoktél segít kiegyenlíteni a bőr hibáit és fokozza ragyogását
  • A fényvisszaverő gyöngyök révén bőröd harmatosnak tűnik
  • Ásványi anyagok keverékének köszönhetően a bőr szabadon lélegzik és nem tűnik fáradtnak

lovecreams

2016. november 1.

Alapozónak kuka, de BB krémnek a T-zónámon eddig egészen jó:D Picit nehéz eldolgozni, de megfelelő hatást lehet vele elérni. Picit kell csak fednie a kisebb bőrhibákat, és ezt teljesíti is. Pozitív meglepetés!:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Cadaverous

2015. november 10.

Tetszik az illata, de ez az egyetlen dolog ami mellette szól. Lehetetlen szépen elkenni és minél inkább próbálkozol, annál rosszabb lesz az eredmény. Egyáltalán nem fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

Fredike

2015. január 17.

Borzasztó!

Sárga a színe,nagyon folyékony és semmi fedés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

Borzasztó!

Sárga a színe,nagyon folyékony és semmi fedés.

Priscilla

2015. január 6.

kukában landolt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

kukában landolt

Nemesis Divina

2014. május 25.

Ez az alapozó tényleg borzalom! A drogériában a teszter kipróbálása után megtetszett a színe, és az illata is nagyon kellemes volt. Otthon kipróbálva viszont azt tapasztaltam, hogy nem lehet szépen eldolgozni, hámlás szerűen hullott az arcomról... azóta sem haszáltam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 25.

Tala

2014. április 9.

Ez valami borzalom...semmivel sem fed jobban mint a legolcsóbb BB krém, egyedül az illata jó-egyébként azonnal ,,lehámlik" a bőrömről, egyre több pattanásom lett tőle, nem lehet szépen felkenni. Szörnyen olajos vagy milyen. Pont arra nem jó, amit hirdet... Egyszóval pocsék. Én semmit nem szoktam kidobni, ezt is majdnem teljesen elhasználtam, de beleuntam, még volt valamennyi a tubusban, de kidobtam. Ja és ráadásul iszonyatmód folyik, csöpög. Szörnyű csalódás volt. Nem tudom, lehet csak én vagyok peches ezzel a márkával, szempillaspirált is próbálta, hasonlóan kellemetlen végeredménnyel. Nem hiszem, hogy még egyszer beszereznék valamit ebből a márkából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

insomnia

2014. március 30.

Semmit nem fed, egy nagyon gyenge BB krémhez tudnám hasonlítani.. egyetlen pozitívuma a jó illat. Nem hiszem, hogy elhasználnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

igob

2014. március 25.

én szeretem ezt az alapozót, és alapból azokat, amelyekben ásványi anyagok vannak és egy picit fényvisszaverők. kevésbé tűnik fáradtnak az arcom. a fedése valóban csak közepes, viszont egyenletesen eloszlik szépen, nem tömíti el a pórusaim, lélegzik a bőröm alatta. folyékonyabb,mint az átlag,mégsem folyik szét. talán inkább nyáron-tavasszal hatásosabb. az illatára adok egy mínuszt, de nekem összességében egy négyest megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

OrosziEszti

2014. február 10.

Semmit sem fed! A színe jó, korrektorral alá kell dolgozni rendesen bár nem igazán jött ki vele..össze vissza maszatolódott és összeállt az arcomon rögtön a felkenést követően ott, ahol korrektort használtam..púder is rendesen kell rá bár az se sokat segít rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 10.

B.Letta

2014. február 3.

Megvásároltam ezt az alapozót mert az ára eléggé kedvező.A szerencsém az volt,hogy otthon volt alapozóm amit már régóta használok,ezzel a miss sporty-s terméknél tényleg csak a kíváncsiság hajtott.Szerencsére jó bőrrel áldott meg az élet és csupán a havim előtt jön ki egy két pattanás,ami kevésbé jó az az,h megmaradnak egy kis időre a kis piros pötttyök.Nos ez az "alapozó" nem fed semmit.Azért tettem idéző jelbe mert nincs semmi köze az alapozáshoz.A legkisebb bőrhibáimat sem tüntette el,csak úgy tudtam használni,ha rásegítettem korrektorral aztán fixáltam púderrel stb.de még úgysem nyertem el azt a hatást mint a másik alapozómnál.Két pontot ítéltem neki,mert az illata viszont nagyon elnyerte a tetszésemet,valamint a BB krémhez hasonlóan leheletnyit javít a bőr tónusán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: truth-in-aging, BFT