Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Melinda2416, Módosítva: 2015. április 29.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

bodzika

2016. október 8.

Szörnyű! Amikor kentem fel, darabokban morzsolódott le az arcomról... Ha pedig nagy nehezen sikerült felkenni, nem fedett szépen... Elég hamar elvette a kedvem az "olcsóbb" alapozóktól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Evincke

2016. június 25.

Ez valami borzalom ez az alapozó. Először is nekem a 020 Soft Nude árnyalat van, ami Nekem sötét. Ez persze nem a termék hibája. De az, hogy nem szépen fed, csíkos marad és olyan fél óra múlva a bőröm tőle, mintha beolajoztam volna az már inkább. Nem lehet eldolgozni nagyon rossz az állaga. Inkább elajándékoztam a testvéremnek, akinek nem zsíros bőrtípusa van, hátha Nála nagyobb siker lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

ssteff15

2016. április 27.

Akciósan vettem. Szépen egységesít, akkor használom, ha kipattogok. Sajnos rá kell segíteni más termékkel vagy korrektorral a fedésre, de egy húzósabb napot is viszonylag jól kibír, azért egyszer nem árt megigazítani.:) Az én bőrömet mattíttotta, és találtam az arcomhoz tökéletesen illő árnyalatot. Nem kopott az arcomról, nagy melegben sem, ellentétben a catrice egyik alapozójával, amely foltokban jött le, és ki is pattogtam tőle, plusz egy az egyben maszk hatást keltett. Sokkal jobban jártam ezzel, így 600 ft-ért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

vikibaba17

2015. december 9.

Akciósan vettem de mostmár akkor sem kéne ha ingyen adnák! A színe az állaga...szörnyű! Nagyon olajos zsírosít és egyáltalán nem lehet szépen eldolgozni a tipikus maszk hatást kelti ráadásul még foltos is! Az illata az egyszerűen tragikus....még keverve sem használható! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Cadaverous

2015. november 10.

Volt már rosszabb alapozóm. Nem igazán fed, de viszont kicsit egységesebb lesz tőle a bőröm, nekem nem csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 10.

KoDalma

2015. szeptember 26.

Ha tehetném 0 csillagot adnék. Hirtelen felindulásból vettem ezt az alapozót, mert szükségem volt egyre. Gondoltam kipróbálok már egy miss sporty alapozót, és hát mit ne mondjak NAGYON mellé nyúltam. A színe iszonyat narancssárgás, és alig van színválaszték. Ahogy felkentem észrevettem hogy még csíkozódik is, aztán még vagy 2x próbálkoztam vele, de mostam is le, majd repült a kukába. Kb 1000 Ft-ot kidobtam az ablakon amiért igen mérges vagyok. Ne vegyetek ilyen alapozót SOHA!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

bogika0801

2015. június 9.

ez egy rémálom:( minden szempontból..összetevők, fedés, tartósság:( nekem darabokba hullik le az arcomról

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

Brigikee

2015. április 21.

Hát mit ne mondjak... Nem éppen a legjobb. Az állaga nem igazán jó, ha nem kened el gyorsan akkor odaszárad és azt bizony nehéz kijavítani+nap végére teljesen lemosódik. Ha az arcom elkezd izzadni egyből kiüt rajta, és nagyon rossz érzés. Többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 21.

PetraRéka

2014. augusztus 13.

Nekem nagyon bejött!Tegnap vettem Miss Sporty so clear 01 híján...Ez az árnyalat volt a legközelebb hozzá.Én egyik negatívumot sem tapasztaltam,amit előttem leírtak.Jó az állaga,könnyű eldolgozni,minimális adag kell belőle (nyilván bőrhibától is függ).Kellemes az illata.Olcsó,jó.(999Ft-ért vettem.Nekem nagyon természetes hatású.Én ajánlom Nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

schery

2014. június 18.

Elsőre örültem neki hogy mennyi vitamin van benne és úgyis kerestem nyárra egy könnyebb hidratáló alapozót. Amikor kinyitottam és kinyomtam olajos lé kezdett belőle kifolyni. Tovább nyomtam annak a reményében ,hogy hamarosan alapozó jön ki belőle de tévedtem. Legalább a felét kinyomtam mire kijött belőle egy borsónyi mennyiség. Fedése nincs, kukacosodik és ha nem kenjük azonnal odaszárad. Sajnos ezt a terméket nem tudom ajánlani senkinek :( .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0