Miss Sporty

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkhiena, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

Színes szemhéjtus

szgreta

2019. február 17.

Barna színben (002 Dark Chocolate) van meg nekem.Az ecsete nem a legjobb, én nehezen tudok vele szép, egyenletes vonalat húzni. Több rétegben lesz csak szép és egyenletes a vonal és kicsit lassan szárad, de utána egész nap fent marad és nem kenődik el. Ha véletlenül a szemembe kerül, eléggé csípi. Egyelőre nem találtam ennél jobb ár-érték arányú barna szemhéjtust, szóval ha elfogy, valószínűleg még így is újraveszem.

Update: valamit csináltak vele, mert most újra megvettem és más az ecsete (vastagabb talán?). Egy paraszthajszállal könnyebb használni,de még mindig nem az igazi. Más tusokkal szebb vonalat tudok készíteni. A festék fedése nem változott, többször át kell rajzolni, hogy egyenletes legyen. Viszont az új verzió már nem csípi a szemem,ami pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Mici07

2019. február 5.

Én feketében használom és nagyon szeretem, könnyű felvinni, és tartós is. Egy ideje viszont lecserélték az ecsetes részét, ami annyira nem jó, kicsit nehezebb vele dolgozni. Emiatt egy mínusz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 5.

marysidehouse95

2018. november 12.

Akciós volt, így két darab került 500 forintban a Rossmannban. A rózsaszín és türkiz árnyalatokban szereztem be.
Nagyon rossz az applikátora.
A türkiz még csak-csak fennmarad, de a rózsaszin darabokban potyog fél órán belül. Nehéz vele dolgozni, nem szép az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon rossz az applikátora.

DistressedMaszat

2018. március 19.

Akciós volt kb 800ft de szerintem az is sok érte. Szine kicsit kékes lilás mint a kupakon. Sűrű állagú, nehéz volt vele dolgozni volt hogy az ecsete vissza szedte a festéket ha nem száradt meg.. vékony ecsete van ami jó és egész nap tartott. Viszont folyton éreztem hogy rajtam van mert csak vastagon lehetet felkenni a sűrűség miatt ami nem volt túl kellemes egész nap, de a kék hajamhoz jól ment😊
Update: reggel sokat kentem fel és most nap elején peregni is kezdett.. -1csillag ezért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Kayla

2018. március 15.

03-as Glowy Pink van meg. A színe lehetne rózsaszínesebb, mert felkenve pirosas narancssárgába hajló, és furcsán hat a szemeken. Soha nem viseltem utcára, a színe miatt mindig szinte rögtön lemostam, így sajnos a tartósságáról nem tudok vélemény mondani - bár ez végül is mindegy, mert ígyse-úgyse ajánlom ezt a terméket. Maga a tus is borzasztó, mert kicsit vastagabb és lekerekített feje van, amivel nehéz szép ívet húzni. Bár amúgy sem lehetne, mert nem visz fel elég festéket az applikátor, és csíkoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

potoreszti

2017. december 30.

Nagyon rossz a rózsaszín van meg, de se nem tartós, se nem lehet vele rendesen húzni. Csak a színe miatt adok egy pontot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 30.

Csipetke

2017. szeptember 19.

Nekem rózsaszínben van. Hát nem is tudom elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Nagyon szép a színe és ha már megküzdöttem azzal, hogy feltettem a szemhéjamra nagyon szép és tartós a végeredmény. De nem egyszerű vele dolgozni. Nagyon sűrű az állaga. Mikor először használtam még a szempilláim is rózsaszín lett tőle, mondjuk nem volt rossz :) Egyszerre sok kerül az ecsetre és nagyon nehéz vele vékony tusvonalat húzni.Viszont ha meg lehúzom róla a "felesleget" akkor pedig kevés marad rajta. Nehéz eltalálnom azt a mennyiséget amivel szépen tudok dolgozni. Mondjuk ez lehet az én bénaságom is nem mondom, hogy nem. A színe annyira tetszik, hogy megtartom és gyakorolom a használatát. Nem mellesleg méltányos áron jutottam én is hozzá ennyit bőven megért, hogy próbálgassam de teljes áron nem venném meg, egy kicsit többet várnék tőle így. Ami még előnyére szolgál, hogy gyorsan szárad és nem kenődik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

edi01

2017. július 22.

230 forintert jutottam hozza es nem vennem meg alaparon. Nagyon jo szinekbe kaphato en a kek es pink szint szereztem be de annyi a problema vele hogy alig akarja befogni neha a szemhejamat. Pedig nincs rajta semmi olajos meg semmi. Meg probalkozok mert van h szep vegerdemenyt kapok remelem kicsit jobb an tudom majd hasznalni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

redakkrisztinaa

2017. június 19.

A zöld változat van meg nekem , nem rossz termék , de nem is a kedvencem.
3-4 réteg kell belőle , hogy tökéletesen fedjen , miután lemosom utána pedig ott marad halványan.. emiatt nem szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

A zöld változat van meg nekem , nem rossz termék , de nem is a kedvencem.

Diana23

2017. május 8.

Senkinek nem ajánlom! nekem az "001 arty blue spring" árnyalata van meg és körülbelül olyan, mintha vízfestéket próbálnék a szemhéjamra felvinni... 1 rétegben nem fed semmit, 2 rétegben SEM látszik, hogy érne valamit. Pozitívuma, hogy egy mozdulattal az ujjammal is le tudtam szedni az egészet, nem kellett fáradnom micellás vízzel :)
Ha pénzt akarok költeni színes szemhéjtusra ezentúl csak a milani és a nyx tusait fogom újravásárolni, nekem azok a tutik, ráadásul a színeik is gyönyörűek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.