Missha

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2016. október 12.

Fokozza a BB krémek hatását és megnöveli a tartósságát. A hozzáadott gyöngyfény sugárzó megjelenést ad. Fehérítő és ránctalanító hatású.   Hidratál, fenntartja a bőr nedvességtartalmát a smink alatt is. Adenozint és arbutint tartalmaz, feszesíti a bőrt és kisimítja a ráncokat.

Redhead

2019. szeptember 6.

Nem volt kellemetlen a használata, de a zsíros bőrömnek sok volt. Az apró színezett pigmentek kifejezetten rosszabb összképet adtak, mert kiemelték a homlokomat, orromat, ahol amúgy is problémás a bőröm.
A termék állaga egyébként kellemes, a minőség jó, tényleg tartósabb tőle a BB, de nem az én bőrömre való.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

umpalumpa

2018. augusztus 14.

A Missha Perfect Cover bb krém alatt nagyon jól működik. Önmagában is szoktam arcfrissítésre használni, ha nincs kedvem sminkelni és krémet se használni. Kicsit hidratál, ad egy kis "ragyogást", olyan lilás-rózsaszínest. Szépen igazodik a tetején a rákent cucc és kicsit tartósabban megmarad a friss kinézet: bb krém, vagy púder vagy csak bronzer, korrektor mind jól mutat rajta.
Az illata elég erős, felkenés után egy darabig zavar, aztán megszokom. Nem tragikus.
Tetszik és később lehet beszerzem a normál méretet (mivel most csak kis 10 ml-em van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Oila

2018. június 13.

Bár az alább említett photoshop hatást én nem tapasztaltam, mégis szeretem ezt a primert. Például az Ordinary két primerjéhez viszonyítva ennél sokkal komplexebb hatást érzek, mondjuk a reggeli rutinból nyugodtan kihagyhatom a hidratálót, ha ezt használom primerként. Önmagában nekem nagyon kiemeli a tág pórusaimat a gyöngyházas ragyogása miatt, Bb krém vagy alapozó alá viszont valami mesés, gyönyörű bőrfényt hagy. Hidratál, az alapozó tartós felette és szépen terül, nekem ennyi bőven elég egy primertől, és ezt tudja is. Nem utolsó sorban, ha már illatosított, akkor ez nagyon eltalált illat, olyan klasszikus-púderes krém illat, amiről nyilván szívesebben lemondanék az irritációk elkerüléséért, de ha már van, legalább legyen olyan, amit öröm beszippantani. Nekem ez ilyen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Olthyer

2018. március 26.

A Missha BB krémhez vettem. Szép, ragyogó lett tőle a bőröm, de szinte azonnal elkezdte kikészíteni: könnyezés, arcvörösödés, égés, viszketés. Érzékeny bőrűeknek ezek szerint sajnos kerülendő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Izabella98

2018. január 31.

Nagyon jó, én smink alá szoktam felvinni sokkal tartósabb lesz tőle és nagyon jól hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Plusskutya

2017. október 15.

Az egyik kedvenc cuccom, amit OyMyBrush Vikinek köszönhetek.
Rendezi a bőrhibákat, látványra csökkenti a pórusokat, az alapozóm jobban felvihető utána, és jobban mutat rajta.
Az illata nekem bejön.
Hogy mondjak azért rosszat is, engem olajosít a T vonalban.
De hát erre vannak a mattító kendők, és az előbb említett photoshop effektje miatt megbocsátom neki :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Az egyik kedvenc cuccom, amit OyMyBrush Vikinek köszönhetek.
Az illata nekem bejön.
Hogy mondjak azért rosszat is, engem olajosít a T vonalban.

springee

2017. július 13.

Diszkréten csillámos krém, valóban hozzájárul a szebb, egységesebb bőrképhez és a tartósabb sminkhez. A pórusokat szépen fedi. Holika Holika BB krémmel használom, a legnagyobb melegben egy fontos rendezvényen levizsgázott, a sminkem nem folyt le, nem lett foltos, darabos, nem kellett újra púderezni sem. Nem igazán éreztem égető szükségét egy primernek, csupán szerettem volna kipróbálni a tartósabb smink ígérete miatt, de eddig nem bántam meg megvételét, nem csalódtam. Az olvasztó hőségben sokat segít a sminknek, úgy tapasztaltam eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Marcsi66

2017. február 17.

Juj nagyon fogom dicsérni...mert nekem a gyerekeim azt mondták,h legalább 5 év mínusz,ennyit garantáltan eltűntet,Missha BB krémmel együtt használom,
Simít,feltölti a bőrt,egész napot bírja,irritációt nem okozott,pedig száraz érzékeny típushoz vagyok besorolva,,,az illata sem zavaró,mert gyorsan elszáll

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 17.

CataKatinka

2016. október 31.

A krém maga jó lenne,szuperül hidratàl, a smink alà elég jó lenne-de az illata borzalmas. Màr sajnàlom,hogy beruhàztam rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

LegallyBlonde

2016. október 10.

Nagyon szeretem a koreai termékeket, legyen szó arcápolókról ( a Benton termékek az egyik legnagyobb találmányuk szerintem ) vagy épp bb krémről ( konkrétan évek óta Missha perfect covert használom ). Úgyhogy ebből kiindulva illetve az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, szerencsére csak egy kis kiszerelésűt. Eddig egyszer használtam, de akkor annyira nem azt hozta amit vártam volna, hogy azóta se bírtam rá szedni magam ( 3 hete ) , hogy újra próbálkozzak vele. Annak reményében vettem, hogy a tág pórusaimon ( amik azért nem medencék, tehát nem tragikus helyzetet kellett volna helyre hoznia, inkább csak én vagyok a visszajelzések alapján túlontúl maximalista és kritikus magammal ) javítson, mielőtt rá kerül a BB krém majd pedig a púder illetve, hogy a száraz bőrömet némileg pluszban hidratálja, így bízva abban, hogy a púder se tudja majd kiszárítani a bőröm a nap folyamán. Nos egyikben se bizonyult eredményesnek. Önmagában nekem a hidratálása nem sokat ért, a pórusaimat se finomította, talán még jobban beleült a púder, mint nélküle. Kidobni nem fogom, előbb - utóbb biztos elhasználgatom ( biztos lesznek olyan alkalmak, amikor nem lesz probléma, ha újra próbálkozom vele és megint nem lesz vele jó a végeredmény tökéletesen ), de biztos, hogy nem veszem újra. 3 csillagot adok, mert a bőrömnek rosszat nem tett, tehát haragudni nem tudok rá, de a sminkemet nem, hogy javította volna, de még rontott is rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide

Squalane eo 1 0

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.