Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2021. március 16.

Missha Perfect Cover megújított változata

SPF 42 védelemmel, magas fedésű, ragyogó, egészséges bőrképet ad. 8 féle hyaluron savval, 30 órás hidratálást nyújt.

11 árnyalatban kapható

Water / Aqua Cycloheptasiloxane Titanium Dioxide f 0 0Octinoxate f 0 0Zinc Oxide f 1 0Caprylic Triglyceride Butylene Glycol h 1 0Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Sorbitan Sesquicaprylate tiArbutin a Dimethicone eo I szil 1 0Sodium Chloride Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Stearalkonium Hectorite Magnesium Aluminum Silicate 0 0Niacinamide h I v Phenoxyethanol ta CI 77492 sz Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Ozokerite Parfum/Fragrance i Peg-10 Dimethicone Crosspolymer CI 77491 sz Aluminum Hydroxide sz I eo I h CI 77499 sz TriethoxycaprylsilaneEthylhexylglycerin Adenosine gy 1,2-Hexanediol ta Glycerin h 0 0Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Ceramide NPBiosaccharide Gum-4Sodium Hyaluronate h 0 0Polyglyceryl-10 Laurate eu Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract Wine Extract a Punica Granatum (Pomegranate) Fruit ExtractVaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Prunus Avium (Sweet Cherry) Fruit Extract Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract a Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Sodium Acetylated Hyaluronate Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Copper Tripeptide-1 pep Hexapeptide-9 pep Palmitoyl Pentapeptide-4 pep Tripeptide-1 pep Collagen h Soluble Collagen h ProcollagenHydrolyzed Collagen eo I h 0 0Collagen Amino Acids h Sodium Soy Hydrolyzed Collagen tiCollagen Extract Amp-Isostearoyl Hydrolyzed CollagenAMPD-Isostearoyl Hydrolyzed Collagen ti I euHyaluronic Acid h Sodium Hyaluronate Crosspolymer Hydrolyzed Sodium HyaluronatePotassium Hyaluronate

Nr.21 Missha Perfect Cover B.B Cream RX
Ár: 4000 , Eladó: annaks123
Állapot: Új,dobozában (bontatlan), Helyszín: Budapest XI., fizetés: Foxpost/posta

gardia

2021. augusztus 10.

Ez egy szuper termék és annyira de annyira szomorú vagyok, hogy nem bírja a bőröm. Végtelenül természetes hatású, annyira fed amennyire kell és ami felteszi nálam az i-re a pontot, hogy reggel felkenem és késő este még mindig ugyanúgy tart.
Nem különösebben érzékeny a bőröm, de ettől sajnos tele leszek pattanásokkal másnapra… vérzik a szívem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

cattitude

2021. június 1.

a Perfect Covert is szerettem, eredetileg azt akartam megvenni, de láttam, hogy van új verzió. a 17-es Bright Beige árnyalatot vásároltam, meglehetősen világos, egy picit sárgás inkább, nincs benne az a szürkeség, ami a Perfect Cover 21-esben volt. szépen idomul amúgy az arcbőröm színéhez, ami szinte ugyanolyan világos, mint a krém, csak rózsaszínesebb a tónusa, úgyhogy azzal nincs baj, legrosszabb esetben, ha kicsit esetleg le is barnulok a nyáron, keverek bele egy kis 21-eset is. a fedése nagyon jó, jobban fed, mint a Maybelline Fit Me alapozó, amit nem olyan rég vettem. aláhidratálás elkél, de amúgy jól néz ki az arcon, nem maszkos a hatása, a finishe szerintem kevésbé fényes, mint a régi verziónak. szerintem még rendelek gyorsan 1-2 tubussal, mert itthon amúgy nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Natalie

2021. május 21.

Használtam a Perfect Cover elődjét, aztán a Signature 25 faktorost is,és szerettem,szeretem őket. A 23as az én színem,ami ennek ez elődjénél árnyalatban tökéletes,bár ijesztő volt a szürkés beütése először,de szépen idomult néhány perc után. A Real complete BB szintén jó,sőőt még jobb mint a Cover,mert nem sötétebb,nem világosabb,csak inkább bézsesebb irány,a szürke kevésbé hangsúlyos. Marha jó fedésük van,szép a finishük(40+ korosztály vagyok),fényvédővemmel tökéletes párosítás mindkettő. Ez a BB viszont bár 23as,világosabb és nagyon klafán neutralis,nem látom a bőrömön sem a sárgás,sem a rózsás irányt. Valahogy mégis jó rajtam a színe,de említésre méltó mindenképpen,h kalkulálja mindenki a dologba,valószínű a 21-is világosabb az eddigi kiadásoknál. Fedése ennek is jó,krémes cucc,kézzel kenős,szép,természetes finisht nyújt,minimálisan fixálom,de nem mattítom le. Tartóssága rajtam a másik 2höz hasonlóan nagyon jó,nem szárít,nem zsírosít,igazán észrevétlen viselet és látvány. Jó ideje nem használok alapozókat,mind a 3 kence bevált,a 25 faktoros BB-t és ezt is gyanítom,hogy újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 21.

vivienpalfi1

2021. május 16.

Úgy gondolom megtaláltam a tökéletes BB krémet. Az állaga könnyed, nagyon jól lehet eldolgozni. A fedése is nagyon jó, majdnem hogy tökéletes. Nagyon széppé teszi az arcom. Tartósan fent marad. Egyszerűen imádom. Biztos h újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Antioxidánsok: Arbutin, Wine Extract, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Acetyl Hexapeptide-8, Collagen, Soluble Collagen, Hydrolyzed Collagen, Collagen Amino Acids, Hyaluronic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Copper Tripeptide-1, Hexapeptide-9, Palmitoyl Pentapeptide-4, Tripeptide-1
Vitaminok: Niacinamide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

3 aminsavból álló peptide (Tripeptide-1) és réz komplexe, ami a szervezet különböző folyadékaiban (pl. plazma, vizelet, nyál) természetesen is megtalálható. A viszonylag bizonyított és sokat kutatott peptidek közé tartozik, aminek kimagasló sebgyógyító és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Különlegessége, hogy sebgyógyuláskor először segíti a hibás kollagén lebomlását, majd az egészséges, új kollagén újratermelődését. Anti-aging hatása nagyon ígéretes, egy kisebb, de embereken végzett 1998-as kutatás szerint kollagén serkentő képessége felveszi a versenyt a C-vitaminnal és a retinollal. Hajápoló termékekben is találkozhatunk vele, ahol hajnövekedést segítő tulajdonsága miatt használják. Részletesebb infó INCIDecoderen és Truthinaging-en.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben