Missha

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   11 500 Ft
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Belülről táplál, kívülről simít. A ráncfeltöltő és a BB krém tökéletes ötvözete a sima, egyenletes, és ragyogó bőrért.
Multifunkciós termék: ránc-, és pórusfeltöltő + BB krém + fényvédő + ránctalanító
Anti aging és erőteljes hidratáló hatású, miközben porcelán simaságú bőrképet ad.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone eo I szil 1 0Phenyl Trimethicone szil Cyclohexasiloxane eo I szil Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Propylene Glycol h PEG-10 Dimethicone Dicaprylyl Carbonate eo Methyl Methacrylate Crosspolymer Niacinamide v Glycerin h 0 0FullerenesSodium Hyaluronate h 0 0Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Fragaria Chiloensis (Strawberry) Seed Oil Prunus Persica (Peach) Fruit Extract Pyrus Malus Actinidia Chinensis (Kiwi) Ananas Sativus (Pineapple) Vitis Vinifera (Grape) Lonicera Japonica (Honeysuckle) Leaf Extract Chrysanthellum Indicum Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Flower Extract Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract Brassica Campestris (Rapeseed) Arnica Montana (Arnica) Flower Extract i Medicago Sativa (Alfalfa) Extract i Jasminum Officinale (Jasmine) Pelargonium Graveolens (Geranium) Extract Origanum Majorana (Sweet Marjoram) Leaf Extract Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Lavandula Angustifolia (Lavender) Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Oil Brassica Campestris Flower ExtractAchillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Mentha Rotundifolia Leaf Extract Origanum Vulgare Leaf Extract Eucalyptus Globulus Leaf Extract i Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract Mentha Piperita (Peppermint) Extract Thymus Quinquecostatus ExtractRubus Fruticosus (Blackberry) Leaf Extract Thymus Vulgaris (Common Thyme) Mentha Spicata (Spearmint) Flower/Leaf/Stem ExtractSelaginella Lepidophylla Extract eoRosa Multiflora (Japanese Rose) Fruit Extract i Phalaenopsis Amabilis Extract h Dendrobium Phalaenopsis Flower Extract Camellia Japonica Flower Extract eo Lilium Candidum (Madonna Lily) Bulb Extract Impatiens Balsamina Flower Extract Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy Hibiscus Rosa-Sinensis Flower Extract hTropaeolum Majus Flower/Leaf/Stem ExtractSweet Almond Oil Polyglyceryl-6 Esters eo Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Citrus Aurantium Dulcis Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Methylpropanediol Sodium Chloride Disteardimonium Hectorite Sorbitan Sesquioleate eu 1 0Dimethicone Crosspolymer szil Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Aluminum Hydroxide sz I eo I h Glyceryl Behenate eo I eu Polyglyceryl-6 Octastearate eu Stearic Acid eo I eu 2 0Tribehenin eo Triethoxycaprylylsilane szil Ozokerite Ethylhexylglycerin Caprylic / Capric Triglyceride eo Butylene Glycol h 1 0Hydrolyzed Collagen eo I h 0 0Ceramide 3 Retinol a I v Linoleic Acid eo Tocopherol a I v 2 2Hydrogenated Lecithin eu Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 01,2-Hexanediol ta Cassia Angustifolia (Alexandrian Senna) Extract Cholesterol eo I eu 0 0Lecithin eo I eu Caprylyl Glycol eo I h Squalane eo 1 0Oleic Acid eo I eu Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate pep Citric Acid kh Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols eo Tripeptide-10 Citrulline pep Silica Dimethyl Silylate eo PVP 0 0Hexylene Glycol ti I eu 1 1Oligopeptide-9 pep Triethanolamine ti I eu 2 0Adenosine gy Carbomer Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Palmitoyl IsoleucineSh-Octapeptide-4 pepSh-Decapeptide-7 pepSh-Pentapeptide-19 pep

Chayenne

2018. május 11.

Csodás, könnyed érzés a bőrön, nem lehet érezni, hogy van rajta valami, nagyon puha sima érzetet ad. Nem pattogzik ki a bőröm, pihe-puha hidratált lesz lemosás után is. Egy bajom van vele: az én bőrömre nagyon világos. Bronzosítóval is nagyon világos az arcomon, főleg, hogy már ez a tavaszi nyár megbarnított kicsit. 23-as változatom van.
Van valakinek ötlete, hogy lehet még jobban sötétíteni rajta?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Van valakinek ötlete, hogy lehet még jobban sötétíteni rajta?

SZJUTI

2017. július 3.

Ezt a változatukat is kedvelem, az én bőrömnek találták ki :) Talán világosabb , de egy kevés bronzosító és ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

norsesz

2017. július 2.

Sajnos nekem nem igazán vált be. Amikor felteszem nagyon jól néz ki, de pár óra elteltével elkezd beleülni a ráncokba, és elmászik az arcomon, mindegy milyen púderrel fixálom. Négyszer próbáltam ki különböző időjárási viszonyokban, de se a hideg, se a meleg idő nem javított rajta. A fedése közepes, nekem a 21-es szín van meg, egy kicsit szürkés beütésű, de egy idő után oxidálódik, és akkor jó a színe. (kb NC15 körül lehet)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

jomosono

2016. július 14.

Két kedvenc alapozóm(BB9-m) egyike terméke!!Csoda minden téren!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Két kedvenc alapozóm(BB9-m) egyike terméke!!Csoda minden téren!!!

hessviky666

2016. április 26.

Húúú, ennél jobb termék nem is létezik!
2 éve rendeltem Koreából egy flakonnal, nagyon dícsérték (és nem utolsó sorban egyszerűen csodálatos volt a csíkos kivitelezése). Most fogyott el, mert nem kenem üptre, de újra fogom venni! A csúnya, pattanásos időszakban szoktam használni (amikor megbolondul a bőrőm), pillanatok alatt eltűnteti a sebeket és a vizenyős pattikat. Szép, egységes bőrképet varázsol. Nem kell belőle sok, fél nyomásnyi nekem az egész arcomra elég. Nagyon szeretem, hogy nincs vele maszkhatás, természetes az eredmény és a nap folyamán ha kopik is, nem szembetűnő. A gyulladt bőrön segít a legjobban, tényleg tudja, amit ígér! Hátrányát nem is tudok mondani, alap termék!!! Csak avval kell vigyázni, hogy a világos árnyalat tényleg nagyon nagyon világos!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Húúú, ennél jobb termék nem is létezik!

gale

2016. február 9.

Nyáron Missha PC #23, télen Missha SWF #23. Ez a kombináció nálam bevált. Nem vakolat, de egységesít, nagyon szeretem.
Ha nagy gáz van a bőrömmel, keverek bele La Roche Posey Toleriane Teintet (#11) is, vagy azt használom hozzá korrektornak.

Az itt feltüntetett horror árhoz képest ez a termék ebayről féláron vásárolható, némi szerencsével licitálós aukciókon még olcsóbban is. Én valami 2000 alatti összegért csíptem el az enyémet, és két szezont (ősztől-tavaszig) kitartott (mostanában fogyogat el), napi használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

tuzki

2015. január 4.

Valami értelmes BB krémet kerestem, aminek nem narancsszín beütése van, fényvédőt tartalmaz és lehetőleg nincs telepakolva rondaságokkal. Itthon is nézelődtem, de amikor ebay-en megláttam az egyik eladónál féláron, úgy gondoltam na ez most irtóra megéri (a világosabb színt rendeltem meg belőle).
Ami meglepett az az illata. Ugyan itt nincs feltüntetve a parfüm, de van benne. Kellemes púderes illata és nagy szerencse, hogy nem irritálja a bőröm.
A szín maga tényleg nagyon világos, kicsit szürkés-nagyon halvány barnás beütés de szépen alkalmazkodik az arcbőr színéhez. Először felkenve meglepődtem, hogy te jó ég ez nekem világos lesz, de szépen eloszlatva jól mutat. Könnyű amúgy az arcon elkenni, kicsit folyékonyabb állagú, könnyen csúszik a bőrön, de nem annyira, hogy ne fedjen rendesen (én kézzel szoktam elkenni, ecsettel való használatáról nem tudok nyilatkozni).
Az én arcomnak elég a fedése (egy nyomás elég belőle), a pigmentfoltokat tökéletesen eltünteti, viszont akinek komolyabb bőrhibái vannak nekik lehet kevés lenne (bár korrektorral az is működik, esetleg két rétegben). Nekem kibír kb. 8 órát, egyáltalán nem fényesedik az arcom, olyan mintha semmi sem lenne az ember bőrén. Szépen, egyenletesen kopik, nekem a hidratálása elég és semmilyen irritációt nem okoz. A nap végén, amikor lemosom nem az az érzésem, hogy de jó, fellélegzik a bőröm, hanem milyen szép a használata után! Emiatt is választottam őt, jó a tudat, hogy nap közben is táplálja a bőröm.
Így fél áron pláne megérte, de ha elfogy valószínű beruházok rá ismét (pláne, hogy BB krémekkel már nincs ingerenciám kísérletezni). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

PaperMama

2014. március 16.

UPDATE majdnem egy év után: eljött a mi időnk:) télen kezdtem használni, mikor a bőröm már nagyon kifakult az imádott Lioele Triplemből. Utóbbinál egyébként ez csak egy leheletnyivel világosabb, és amúgy is jól igazodik mindkettő a saját bőröm színéhez, de ahhoz azért elég volt a különbség, hogy zavarni kezdjen, ezen kívül vágytam valami könnyedebb BB-re, ami nem ad olyan erős fedést, így jutottam el hozzá:) Nagyon szeretem használni, minden reggel öröm kézbe venni ezt az egyébként giccsparádé üveget :D Nem tudom miért írtam egy éve, hogy nem fed túl jól, most úgy gondolom, hogy egy erős közepes fedőképességgel bír (vagy csak a bőröm lett sokkal szebb?:)).Ezen kívül a hidratáló hatásával is elégedett vagyok, de természetesen nem tőle várom, hogy ápolja a bőrömet, azt megteszi helyette a szérum és a fényvédős hidratáló,amit előtte használok. Egyedül a tartósságát lehetne némiképp kifogásolni, nap végére azért már megkopik kissé, de egy átlagos munkanapot púderral fixálva azért bír. Felvinni legjobban és leggyorsabban kézzel lehet, na nála tényleg nincs értelme ecsettel pepecselni mert nem a legegyszerűbb eldolgozni. Megadom az ötödik csillagot.

2013 május: Én is csak mintát próbáltam, és engem se nyűgözött le túlságosan, legalábbis a Signature RC és a Lioele Triple után. Furcsamód úgy érzem, hogy kevésbé hidratál, mint a Signature RC - pedig egy ilyen "ráncfeltöltő" bb-nek, amit ráadásul erőteljes hidratáló hatásúnak hirdetnek, jobban kéne. Nálam ez kevésbé fényesedik ki, mint a Signature RC, púder nélkül is elmegy. Viszont nem fed olyan jól, és valahogy számomra nehezebb is volt eloszlatni - ugyanazzal az ecsettel dolgozva mint a Signature RC-nél -, hogy ne legyen csíkos.

update: bő egy hete próbálgatom azt az egy kis mintát amit még a múltkori ebayes rendelésemhez kaptam (kiadós adag!). Visszavonom, amit legutóbb a hidratálásról írtam - hidratál ez annyira, mint a Signature RC. Először azért nem éreztem ezt, mert az RC-nél megszokott leheletvékony réteget használtam, s így nem tudott annyira érvényesülni a hidratáló hatása. Viszont ennél a bb-nél azért többet kell használni, hogy fedjen, így már érezhetően hidratál. A 21-es árnyalatból van mintám és nagyon szépen igazodik a bőröm színéhez, talán eddig ez a szín passzol a leginkább az általam próbált bb-k közül (najó még a Lioele Triple is), kevésbé is fényesedik ki, mint az RC. Mégsem őt fogom választani, mert kevésbé fed, a megszokott mennyiség mellett kevésbé érzem a hidratáló hatását (kevésbé kevésbé kevésbé..:D), nem olyan kényelmes viselet a bőrön (valahogy úgy érzem, h egy mozdulattal le tudnám törölni az egészet), és számomra sokkal több időt igényel az eldolgozása mint a feljebb említett két bb-nek.

egyébként valamiért én is úgy vagyok ezzel a krémmel, mint mig, hogy majd pár év múlva ugyanitt...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.

mstindigo

2013. december 4.

Hát nekem a Signature-höz viszonyítva ez gyengén muzsikál. Én is azt vettem észre, hogy kevésbé hidratál, bár ez nem lenne baj nekem, mert zsíros a bőröm, és ez kevésbé fényesedik ki rajtam. Kézzel nagyon szépen fel tudtam tenni, a gond csak az, hogy alig van fedése. Próbáltam vastagon kenni, de ez nem arra van, hogy fedjen, az kiderült számomra. Mivel szeretnék egy jól fedő BB-t, a Signature-t fogom megvenni, mert az tényleg eltüntette a bőrhibáimat, ez meg csak picit kiegyenlít az arcszínemen, ahhoz meg drágának tartom. Egyébként tényleg le lehet egy mozdulattal törölni is, bár kellemes viselet. Összességében jobb, mint az európai bb-k, de ázsiai kategóriában nem hasraesős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

mig

2013. január 8.

Használom kb 1 hónapja, összességében elégedett vagyok, de a hűha faktor azért nem játszik.. Lehet, velem van a gond, túl sok elvárás, ilyesmi, de nem érzem a Signature-nél jobbnak. Hatásmechanizmusa ugyanaz mint nagytestvéreinek, felken, egyenletesen eloszlat, nem néz tükörbe, mondom 10 percig nem néz tükörbe, oxidálódás végére emberi fej megvan.
Fedése: igen azt hiszem itt lehet a mínuszcsillag, nem rossz nem rossz, de nem hidratál annyival jobban, mint amennyivel a fedését gyengébbnek látom, rendszeresen kell olyan helyeken újrakorrektorozni, amivel Signature /PC-ről nem is beszélve/ azonnal megbirkózik.

Apolka: köszi

Update: Végre elfogyott. Nem lettünk igazán barátok, pár év múlva veled ugyanitt vszleg, (te többet fejlődsz, én többet szottyadok, oszt végre meglesz az áhított origó).
Amiért újra írok és plusz csillagot adok, hogy legalább elfogyasztottam, nem kidobtam mint a többi BB néven árult szemetet, aminek tizedéről sincs kedvem itt véleményt írni, mert nagyon kell unatkoznom, vagy utálnom szívből egy terméket hogy negatív értékelést írjak csak úgy.
Szóval, az itthon kaphatókhoz képest rendeljétek bátran, bármilyen árnyalatban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Apolka: köszi

Szóval, az itthon kaphatókhoz képest rendeljétek bátran, bármilyen árnyalatban

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Phalaenopsis Amabilis Extract, Hibiscus Rosa-Sinensis Flower Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Caprylyl Glycol
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Tripeptide-10 Citrulline, Oligopeptide-9, Sh-Octapeptide-4, Sh-Decapeptide-7, Sh-Pentapeptide-19
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Retinol, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Cyclomethicone, Dicaprylyl Carbonate, Selaginella Lepidophylla Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Sweet Almond Oil Polyglyceryl-6 Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Aluminum Hydroxide, Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Tribehenin, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrolyzed Collagen, Linoleic Acid, Ethylhexyl Palmitate, Cholesterol, Lecithin, Caprylyl Glycol, Squalane, Oleic Acid, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Glyceryl Behenate, Polyglyceryl-6 Octastearate, Stearic Acid, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol, Lecithin, Oleic Acid, Hexylene Glycol, Triethanolamine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Cyclohexasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclomethicone, Dimethicone Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Hexylene Glycol, Triethanolamine
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Rosa Multiflora (Japanese Rose) Fruit Extract, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Retinol a I v

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak