Missha

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Little, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2014. július 4.

Könnyű formula, amely kicsit sem nehezíti el a szempillákat, hosszabb és dúsabb hatást eredményezve maszatolás nélkül. Egyszerű kezelni és gyorsan szárad.

Az applikátor ecset cikk-cakk mozgása révén már elsőre nagyon jó fedést biztosít.

adrienn999

2021. április 24.

könnyű felvinni, nem tapasztja össze a pillákat (ami nem hátrány ha nem dús). Az állaga 'szárazabb', ami azért is szimpatikus mert a felső szemhéjamra se kenődik. Gyorsan szárad. Tartós, nincs panda szem, az alsó pillákat is szépen megoldja bohóc hatás nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

Krikike

2021. március 17.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom! Nekem viszonylag sok, sűrű szempillám van, így általában mindig össze ragadnak. De ettől a spiráltól nem! Nagyon szeretem, hogy mikor kihúzom nincs a végén felesleges festék, amit használat előtt előbb le kell húzogatnom. Nem tapasztja össze a pillámat, úgy sem ha többször ide oda átmegyek rajta. Pont kellő mennyiségű festéket visz fel rájuk, amitől nagyon szép természetes, dús, fekete pillákat varázsol. Nem pereg le. A nap végére is olyan a pilláimon, mit reggel amikor felkentem. Ennek ellenére könnyen le tudom mosni. A szememet sem bántja. Egyszóval imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

nikosz90

2021. március 10.

Nekem nagyon bevált. Eddig egy ennél SOKKAL drágább szempillaspirált használtam (Lancôme Hypnôse extra dúsító szempillaspirál), amelyet azért vettem, mert természetes hatású szempillaspirált szerettem volna, és a - neve ellenére a Lancôme-nak ez a szempillaspirálja tényleg természetes hatású. Ez alatt azt értem, hogy én rosszul vagyok attól, ha túl látványos, hatalmas réteg festék van a szempillámon, rajtam valahogy az túl közönségesnek hat, ugyanakkor világosak a szempilláim és nem is mondható kifejezetten dúsnak, ezért próbáltam valami köztes megoldást keresni: legyen is valami a pilláimon, ami kicsit kiemeli, de ne azon legyen a fókusz. A Lancôme Hypnôse szempillaspirált ajánlották a Douglass-ban, és tényleg bevált. El is fogyott az első, majd újravettem, de érdekes módon a másodiknál már nem éreztem azt a hatását, amiért megszerettem. Összeragadtak a szempilláim és fura festékdarabok maradtak rajta, szóval rájöttem, nincs mese, új szerelem szempillaspirált kell keresnem. No és akkor megismerkedtem a Missha-val, mint márkával. Az itteni vélemények alapján megrendeltem, bár kicsit féltem, hogy olcsó húsnak híg a leve, de úgy voltam vele, hogy legrosszabb esetben elajándékozom valakinek, aki kevésbé kényes az ilyen dolgokra mint én. Viszont nem ez történt. Nagyon kellemeset csalódtam! Gyönyörű, természetesen hatású pillákat csinált. De ez alatt nem azt kell érteni, hogy nem látványos, mert az, csak valahogy olyan érzésem van, mintha nem lenne semmi a pilláimon, hanem magától lenne ilyen csodaszép. Ha valaki extra hosszú, extra dús pillákat szeretne, azoknak nem ajánlom. Aki "beéri" a kicsit szimplább, de szép pillákkal, azokak viszont nagyon! :) Röviden úgy fogalmaznék, hogy nomakeup hatású, de a szó jó értelmében!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

BernadettM

2021. február 20.

Picik a pillaim, de szép pillákat csinál. Tökéletesen szétválasztja azokat. Jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 20.

Soraya

2020. november 27.

Nagy reményekkel rendeltem meg, de sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Szinte semmiféle dúsítást, hosszabbítást nem tapasztaltam. Az igaz, hogy nem pereg, annyira nem maszatolódik, nem ragasztja össze a pillákat és nem is allergizált, de látványra azért jóval többet nyújthatna a pilláimnak. Ráadásul nagyon hamar is kifogy. Egyáltalán nem érte meg megvennem. Ennél még a Lidl saját márkás Cien szempillaspirálja vagy egy Essence is többet nyújt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 27.

Myselfie

2020. május 19.

Számomra ez a tökéletes mindennapi szempillaspirál: olcsó, nem pereg és csodaszép dús pillákat eredményez. Természetes a hatása, mégis mintha kétszer annyi pillám lenne tőle. A neve teljesen jól leírja a hatását!
5*, újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

5*, újravevős! :)

Sziporka88

2020. április 1.

Tartós, nem pereg. Szépen lehet vele az alsó pilláknál is dolgozni. Sajnos nem olyan kolosszális az eredmény, de egy visszafogott sminkhez pont elegendő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Bettiiyy

2019. július 27.

Amikor elolvastam az itteni hozzászólásokat, nagyon elkenődtem, hogy milyen rossz spirált sikerült választanom.
Ma direkt kipróbáltam, pedig nem szoktam magamat sminkelni, de szerettem volna tudni, hogy milyen, ugyanis nem akkor akarok vele majd küszködni, amikor majd egész nap ki leszek festve élesben.
Nagyon tetszett az applikátor formája, még soha nem volt ilyen szempillaspirálom, úgyhogy nagy újdonság volt. Nagyon szép, természetes hatású pillákat lehet vele varázsolni, nincsen pókháló effekt, ami az európai spirálokkal könnyen sikerülhet. Gyorsan szárad, nem pereg, nem maszatolódik, viszont könnyen lemosható, könnyű kezelni.
Reggeltől-estig benne voltam, nap közben három órára ledőltem aludni, egyáltalán nem maszatolódott el, egész nap tartotta magát.
Nyilván lehet itthon olyan spirálokat kapni, amik még nagyobb, még göndörebb, még sötétebb pillákat csinálnak - bár nekem nem volt bajom a színével-, de őszintén szólva én nem vártam mást a koreaiaktól. Ha megnézzük a hétköznapi sminkjüket, visszafogott, természetes, nem olyan, mint az európai, ráadásul nekik a szemformájuk és a szempillájuk is más, mint a miénk.
Én teljesen elégedett vagyok vele.
Nyilván nem fog sokáig tartani, mert nagyon vékony az egész kiszerelése, de ennyi pénzért, én egy nagyon jó kis spirálnak tartom. Szeretnék sok mindent még kipróbálni, ezért nem biztos, hogy újra tudom venni, mert nem smikelem magam gyakran. De ha nem találok már olyat, ami tetszik, mindenképp újra vásárolom.
(Jelenleg öt csillagot adok, de olvastam a hozzászólásokban, hogy egy idő alatt megkopik a színe, pereg, ha elfárad a festék. Ha változik a csillagokról a véleményem, mindenképp frissítek. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Én teljesen elégedett vagyok vele.

dorkaszabo14

2019. május 15.

Nekem sajnos abszolút nem vált be ez a spirál ... Szinte semmilyen hatást nem kelt (még természetest sem), nem tartós és gyorsan fogy. Ami pozitív, hogy olcsó és olyasvalakinek jó lehet, akinek eleve hosszú pillái vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Edina1313

2018. március 16.

Jó termék ár-érték arányban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Jó termék ár-érték arányban!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2