Missha

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Little, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2014. július 4.

Könnyű formula, amely kicsit sem nehezíti el a szempillákat, hosszabb és dúsabb hatást eredményezve maszatolás nélkül. Egyszerű kezelni és gyorsan szárad.

Az applikátor ecset cikk-cakk mozgása révén már elsőre nagyon jó fedést biztosít.

Myselfie

2020. május 19.

Számomra ez a tökéletes mindennapi szempillaspirál: olcsó, nem pereg és csodaszép dús pillákat eredményez. Természetes a hatása, mégis mintha kétszer annyi pillám lenne tőle. A neve teljesen jól leírja a hatását!
5*, újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

5*, újravevős! :)

Sziporka88

2020. április 1.

Tartós, nem pereg. Szépen lehet vele az alsó pilláknál is dolgozni. Sajnos nem olyan kolosszális az eredmény, de egy visszafogott sminkhez pont elegendő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Bettiiyy

2019. július 27.

Amikor elolvastam az itteni hozzászólásokat, nagyon elkenődtem, hogy milyen rossz spirált sikerült választanom.
Ma direkt kipróbáltam, pedig nem szoktam magamat sminkelni, de szerettem volna tudni, hogy milyen, ugyanis nem akkor akarok vele majd küszködni, amikor majd egész nap ki leszek festve élesben.
Nagyon tetszett az applikátor formája, még soha nem volt ilyen szempillaspirálom, úgyhogy nagy újdonság volt. Nagyon szép, természetes hatású pillákat lehet vele varázsolni, nincsen pókháló effekt, ami az európai spirálokkal könnyen sikerülhet. Gyorsan szárad, nem pereg, nem maszatolódik, viszont könnyen lemosható, könnyű kezelni.
Reggeltől-estig benne voltam, nap közben három órára ledőltem aludni, egyáltalán nem maszatolódott el, egész nap tartotta magát.
Nyilván lehet itthon olyan spirálokat kapni, amik még nagyobb, még göndörebb, még sötétebb pillákat csinálnak - bár nekem nem volt bajom a színével-, de őszintén szólva én nem vártam mást a koreaiaktól. Ha megnézzük a hétköznapi sminkjüket, visszafogott, természetes, nem olyan, mint az európai, ráadásul nekik a szemformájuk és a szempillájuk is más, mint a miénk.
Én teljesen elégedett vagyok vele.
Nyilván nem fog sokáig tartani, mert nagyon vékony az egész kiszerelése, de ennyi pénzért, én egy nagyon jó kis spirálnak tartom. Szeretnék sok mindent még kipróbálni, ezért nem biztos, hogy újra tudom venni, mert nem smikelem magam gyakran. De ha nem találok már olyat, ami tetszik, mindenképp újra vásárolom.
(Jelenleg öt csillagot adok, de olvastam a hozzászólásokban, hogy egy idő alatt megkopik a színe, pereg, ha elfárad a festék. Ha változik a csillagokról a véleményem, mindenképp frissítek. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Én teljesen elégedett vagyok vele.

dorkaszabo14

2019. május 15.

Nekem sajnos abszolút nem vált be ez a spirál ... Szinte semmilyen hatást nem kelt (még természetest sem), nem tartós és gyorsan fogy. Ami pozitív, hogy olcsó és olyasvalakinek jó lehet, akinek eleve hosszú pillái vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Edina1313

2018. március 16.

Jó termék ár-érték arányban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Jó termék ár-érték arányban!

Elyana

2018. február 11.

Legalább 3 hónapja használom, és most tartok ott, hogy újat kell vennem, mert kezd kifogyni (nem minden nap festem a pilláimat). Amúgy nagyon elégedett vagyok vele, elég látványos, de nem csinál póklábakat, és tartós is. Viszont az összetétele miatt ezúttal mást fogok választani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Izabella98

2018. január 31.

Én csak az alsó pilláimra használtam, ezért jó, hogy nem tocsog a festékben keveset lehet felvinni vele nekem pont elég volt, nem kenődik el, DE nagyon hamar beszárad :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

viragi

2018. január 19.

Természetes hatású, (szinte) nem is lehet egyszerre sok festéket felvinni, ezzel nincs is bajom, szeretem hogy nem mű hatása van. Nem tapasztja össze a pillákat, könnyű lemosni, ebayről rendelve potom áron lehet hozzájutni. Egy dolog van, ami nem tetszik benne és emiatt pontozom le (bár lehet, h nem kellene túlzott elvárásaimnak lenni ennyi pénzért), ami már az első használatnál feltűnt, hogy délelőtt felkenve, már délután kissé pereg -mondjuk nem annyira mint a szintén koreai és olcsó it's skin babyface-es spirálom-, ebből kifolyólag ez sem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

Herbst8101

2017. március 13.

Szeretem, hogy gyorsan lehet vele dolgozni, nem kell hosszasan várni, hogy újabb réteget felvihessek. Ha sietősen viszem fel sem kell aggódnom, hogy felkenődik. Nem tapadnak tőle össze a szempilláim, nem pereg napközben. Hosszú, természetes hatást eredményez. Amiatt nem kap öt csillagot mert nekem nem elég intenzív fekete a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

BloodEve

2017. március 3.

Tömören: természetes no makeup makeup hatás, tartós, kedvező áron

Szín: fekete
Festék állaga: kicsit száraz, idővel még szárazabb
Kefe: kecses és vékony, emiatt könnyű használni, reggeli gyors készülődést megkönnyíti
Hatás: természetes hatást nyújt, beszínezi a pillákat, optikailag sűríti, rétegezhető, nem csomósít
Megbízhatóság: egész nap tartós, nem pandásít, nem maszatol, de a festék szárazsága miatt pár hét után pereg
Meddig tudom használni a spirált:3 hónap elteltével elfárad a festék, alig látható, ha felkenem
Irritáció: nem okozott gyulladást, de a vízállóság miatt megkeményítette a szempilláimat, és sok szál kötött ki a vattán (kissé szempillagyilkos)
Összetétel: lehetne szebb is
Ár-érték: átlagos tudású termék pénztárca barát áron (1000-1500 ft közt mozog, Ebay-n olcsóbb)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Tömören: természetes no makeup makeup hatás, tartós, kedvező áron

Szín: fekete
Festék állaga: kicsit száraz, idővel még szárazabb
Összetétel: lehetne szebb is

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2