Best of Beauty 2019

Missha

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Hajnövesztő, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 23.

Szemhéjtus hialuronsavval és panthenollal

henczen

2019. március 14.

Nagyon tartós, szépen lehet vele dolgozni. Nekem most ő a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Nagyon tartós, szépen lehet vele dolgozni. Nekem most ő a kedvenc.

ditke838

2018. március 21.

Update: nem tudom mi történt. De ebben az évben a szokásos szemhéjtusom nem marad a helyén. Megbízható helyről rendeltem, ahonnan mindig. Hm. Sajnos csere.

Eddig ez a szemhéjtus vált be a leginkább: könnyű használni, szép vonalat húz, giga tartós, nem kenődik, de vakarni sem kell arctisztításkor, egy kis olajos lemosó, és hipp-hopp a vattára kerül. Bónusz: van benne ápoló összetevő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Lencseee

2017. augusztus 7.

Haaat...nekem ez nem.volt a szemhejtusok omegaja...sokkal jobbakat talaltam az europaiaknal...pl. nyx,kiko...alig dragabban...Nem is hasznaltam el, nekem ez gyenge fedesu es bena az ecset resze, nem eleg preciz. Nagyon kozepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Yumechan

2017. április 3.

Te jó ég, ez egy csoda!
Én nem gondoltam volna, hogy tudok ilyen vékony tusvonalat húzni, amilyet ezzel sikerült. egész nap marad, nagyon szép színe van. Szeretem az ecsetet, nagyon jól lehet vele dolgozni. A szemem sarkából nap végére lejön, de a többi hibátlanul fennmarad. A víztől nem folyik le az arcomon.
Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Te jó ég, ez egy csoda!
Nekem nagyon bejött.

gittagal

2017. január 17.

Sosem vásároltam még ezelőtt koreai sminket, de nagyon meg vagyok elégedve. 1000ft volt ingyenes szállítással, nagyon megéri. Baromi tartós és gyönyörű vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

gale

2016. január 28.

Sokszor újrarendeltem már, és még fogom is. Kb. 4-5 hónapig tart ki nálam egy példány állagromlás nélkül, napi használattal.
Atombiztosan tart, olajos lemosóval lehet eltávolítani, amúgy max. dörzsöléssel, és akkor olyan kis gumikunkorkákban jön le (de nem szeretem dörzsölni a szemhéjam).
A Missha The Style korekktorral ezek ketten minden nap használatban vannak nálam, mintha az életem múlna rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

GNóri

2015. október 1.

Na ez tényleg A szemhéjtus! Gyönyörű erős, mélyfekete, szemhéjpúderen használva nem lesz szürkés. Szuper a fedése is, nem kell ötször áthúznom, hogy egységes legyen. Nem folyik, nem mászkál el a helyéről. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

szigabika

2014. szeptember 23.

Nem igen találkoztam még ilyen tussal. Könnyen kezelhető. Szépen a helyén marad, nem mászkál el (zuhogó esőben sem). Könnyen le lehet mosni. És tényleg fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

vador

2014. június 18.

Reggel felkenem, napközben dúl a 35 fok, én több ízben fáradtan dörgölöm a szemem, a szemhéjam szokása szerint ontja magából a zsírt, késő este pedig belenézek a tükörbe, elégedetten konstatálom, hogy meg se moccant (se kenődés, se pergés) majd kb. 4 mozdulattal letörlöm mosdókenőccsel.
Az ecsete az én ízlésem szerint lehetne vékonyabb, de meg lehet szokni. Egy ezres, és ilyen tökéletes formulát még nem pipáltam, se ennyiért, se többért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Hajnövesztő

2014. május 21.

Szemhéjtus hialuron savval és panthenollal. Nagyon szeretem, sosem sikerült még olyan vékony vonalat húznom, mint ezzel! Mély fekete, tartós is. Azért a "medencébe, beach-re" a leírásban kicsit erős: ) bár még nem medencéztem vele, de nem is biztos, hogy mernék. De messze jobb, mint sok drága itthon kapható szemkihúzó bármi, és 1000 Ft körüli összegért rendeltem, ami hihetetlen. Viszont sajnos a Missha honlapján nem találom(az összetevő lista miatt kerestem), kár lenne, ha megszűnne, mert ezt a mindőséget még 2-3000 Ft-os termékeknél sem tapasztaltam. Ha elfogy, akkor kipróbálom a tonymoly backstage gél tust, annyira dícséritek itt az oldalon többen is: )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bentonite 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.