Missha

Ár:   $20   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pancsolos84, Módosítva: 2017. március 31.

Ár:   $20
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Gazdagon tápláló, hidratáló emulzió lencse- és sheavajjal, valamint szójafehérjével. Puhává teszi a bőrt, és helyreállítja annak nedvesség-egyensúlyát.

samunagyemese

2019. március 25.

Szeretem a Missha Time Revolution Nutritious vonalát. Tonik, esszencia, emulzio, krém. 10 db mintát rendeltem, ami mind a 4 terméket tartalmazza. Egyszerre soha nem kentem őket fel egymás után,mert felesleges. A krém sűrű, éjszakai vagy téli választás. Az emulzio pont elég nyárra/nappalra az esszencia vagy a tonik után. Nem tudom hónapokig tesztelve milyen eredményt adna a bőrképemben, de érdemes volna kipróbálni hosszabb távon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

aranypáva

2017. október 18.

Mintát próbáltam belle, de csodás krém. Nagyon tettszik a gazdag állaga és a finom illata. Egy használat után hidratáltabb a bőröm, az apró kezdetleges ráncok kisimultak. Másnap is éreztem a hatását. Borsos ára van a termékcsaládnak, de nyugodt szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Lencseee

2017. augusztus 30.

A mennyisége brutális. A parfüm hiába van az inci végén, engem nagyon zavar, bármennyire is diszkrét. A hada labo milk lotionjeire hajaz az állaga. Nyárom esszencia mellé "fedőkrémnek" a nagy melegben nekem elég is (volt.) Valóban selymes tapintású lesz utána a bőr. Inkább nappalra használom. Néha telítődöm vele, olyankor egy hétig nem nyúlok hozzá. Semmilyen irritációt nem okozott, de mégsem egy HG. Kipróbáltam, elhasználom, de újravenni biztos nem fogom. Ha ekkora mennyiséget veszek legközelebb, akkor inkább a benton snail-bee lotionjébe kezdek bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Glycine Soja (Soybean) Protein, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Diisostearyl Malate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycine Soja (Soybean) Protein, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Laureth-23, Laureth-4, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Laureth-23, Laureth-4, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Sorbitan Oleate, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.