Miyo

Ár:   995 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 6.

Erősen pigmentált, hosszan tartó hófehér szemceruza. Kitűnő választás alapnak világos színek alá. Jól tapad bőrön, jól beledolgozható, könnyen kezelhető. Rendkívül intenzív, élénk fehér színű a bőrön.

• vízvonalra tehető
  • világos színek alá kitűnő alap
  • önmagában erős intenzív fehér

Piko888

2017. január 2.

Régóta szerettem volna egy világos ceruzát a szemöldök alá, szemzugba, vízvonalra és erre esett a választásom. Hát ez pigmentáció a javából! ;) Nagyon erősen fog, precíz munkát lehet végezni. Tartóssága is kiemelkedő szerintem, ez főleg a vízvonalon látványos, ahonnan nekem általában minden lekopik 2 pislogással. Puha, de könnyű hegyezni és sokáig elég, 2 hónapja minden nap használom, de eddig csak egyszer kellett hegyeznem. Egyetlen problémám, hogy kicsit nehéz eldolgozni, egyrészt a kicsit zsírosabb állaga, másrészt a gyors száradása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Sindy6

2016. december 9.

Valóban nagyon pigmentált, tökéletesen puha es tartós. Estig bírta úgy h nem maszatolódott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

tatarbobi92

2016. augusztus 5.

Makeuplaza-ról rendeltem a nyx jumbo ceruzája helyett és teljesen elégedett vagyok vele, használom sminkalapnak mivel teljesen könnyen kenhető, krémes állaga van az ára is baráti. Csak ajánlom akár otthonra akár professzionális felhasználásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

senorita78

2016. április 28.

Nagyon szép fehér, pont jó az állaga, és tartós. Kedvenc lett, újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

Nagyon szép fehér, pont jó az állaga, és tartós. Kedvenc lett, újraveszem!

Mesike24

2016. április 13.

Nem túlzok, ha azt mondom extra jó minőségű és baromi olcsó a tudásához képest. Nagyon fehér, nagyon intenzív. Igaz, hogy vastag, de nagyon jól hegyezhető és vékony vonal is egyszerűen húzható vele. Hosszan tartó, sőt nekem konkrétan le kellett mosnom. A vízvonalon is szuper. Csak ajánlani tudom annak, aki erős fehéret keres akár satírozni vagy alapnak vagy vízvonalra. Sokkal jobban bevált ez, mint a két-háromszor drágábbak (meglepő, de azok rendre lekoptak ez meg nem). Maxi pont, új must have termékem :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 13.

tündérmanó

2016. április 7.

Nagy kedvenc lett, a felkenés után nem kenődik estig a helyén marad.
Nem szeretem a túl kemény, nehezen felvihető szemceruzákat, no ezzel ilyen problémám egyáltalán nincs. Puha, nem karcol, könnyű hegyezni, intenzív fehér a színe, csupa 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 7.

Nagy kedvenc lett, a felkenés után nem kenődik estig a helyén marad.

Camilla_B

2016. április 5.

Nagyon fehér, nagyon erősen pigmentált szerintem. Nem karistolja a szemem, nagyon jó a világos festékek alá is. Maximálisan elégedett vagyok vele semmi hibát nem tudok írni, ami levonna 1 pontot is. Nagyon jó az ára és kézbe véve is érezni, hogy jó a minősége magának a csomagolásnak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 5.

Bella_Vita89

2016. március 22.

Meglepődtem, hogy mennyire fehér. Krémes, mégis szép a szemen. Szerintem alapnak is tök jó, bár még nem próbáltam. Szemöldök alá, szemtőbe, szemkihúzásra nagyon-nagyon bevált nekem. Puha, jól hegyezhető, nagyon intenzív fehér. Baráti ára van és abszolút jó minőségű. A fekete változata is tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate