Mizon

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a The Box and Beauty-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: realet, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: The Box and Beauty, 6990 Ft

Csigakivonaton alapuló éjszakai pakolás, mely alvás közben - amikor is a bőr aktívan javul és a gyógyul - revitalizálja a fáradt bőrt, és megcélozza a finom ráncokat. 50% csigakivonatot, 4 különböző peptidet és vegyes növényi kivonatokat tartalmaz, hogy feszessé és rugalmassá tegye a bőrt, miközben alaposan hidratálja azt.

Kíméletes formulája minden bőrtípusra alkalmas. Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezékeket, mesterséges illatanyagokat, talkumot, ásványi olajat, benzofenon-3-t, benzil-alkoholt, trietanol-amint, poliakrilamidot.

Snail Secretion Filtrate Glycerin h 0 0Water / Aqua Cetyl Ethylhexanoate eo Butylene Glycol h 1 0Dipropylene Glycol i Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cyclopentasiloxane eo I szil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Olea Europaea (Olive) Oil a I eo 2 0Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil i Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil Cedrus Atlantica Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract i Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Leaf Oil Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil i Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Citrus Aurantifolia (Lime) Oil ti I i Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil i Salvia Officinalis (Sage) Oil Artemisia Absinthium (Mugwort) Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Caulerpa Lentillifera Extract Glacier Water Sea Water Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract Saccharomyces Ferment Filtrate h Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit Extract Santalum Album (Sandalwood) Oil i Honey Extract Aureobasidium Pullulans Ferment Fomes Officinalis (Trunk Rot) Extract Acacia Seyal Gum Extract Glycine Max Seed Extract Dioscorea Japonica Root Extract Glyceryl Stearate eo I eu Hydrogenated Polydecene eo Cyclohexasiloxane eo I szil Sodium Polyacrylate eo Sorbitan Stearate eu 0 1PEG-100 Stearate ti I eu 0 0Magnesium Aluminum Silicate 0 0Polysorbate-80 ti I eu 0 0Caprylyl Glycol eo I h Dimethicone eo I szil 1 0Aminomethyl Propanol Adenosine gy Propylene Glycol h Pentylene Glycol h Ethyl Hexanediol i I al Glyceryl Caprylate eo I eu 1,2-Hexanediol ta Ethylhexylglycerin Sh-Octapeptide-4 pep Sh-Decapeptide-7 pep Sh-Pentapeptide-19 pep SH-Oligopeptide-9 pep Carbomer 1Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Potassium Sorbate ta

Ár: 6990 Ft , Eladó: The Box and Beauty
Fizetés: banki utalás, utánvét, előre utalás, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bellehercegno

2024. február 26.

Sajnos én még mindig banyaként fekszem és úgy is ébredek, pedig elképesztően vágytam arra a metamorfózisra, amit majd ez a pakolás okoz nálam. :D ;)

Nyáron kezdtem el használni, a kánikula biztosan nem tett jót neki, mert gigantikus méretű gyulladt pattanásokat okozott. Kis időre félretettem, utána szerencsére nem volt vele ilyen probléma. A bőröm viszonylag gyorsan beszívta, pedig minden is került alá. :) Nem akarok többet belelátni ebbe a maszkba, mint ami valójában, talán egy kis plusz hidratálást nyújtott, de összességében ennyi. Mióta elfogyott, nem látok semmilyen negatív változást a bőrömet illetőleg. A Benton csigás krémjét szoktam dupla rétegben felvinni utolsó lépésként, szerintem pont ugyanazt a plusz hidratálást érem el így vele, mint a Mizonnal.

Picit csalódott vagyok, többet vártam a nullánál /nyilván/, a bőrképemhez nem tett hozzá semmit. A kiszerelés nagy, sokáig elég, az ára is elfogadható, emiatt kapja a 3 csillagot. Tegyetek vele azért egy próbát, ha a ti fantáziátokat is ennyire piszkálja, az itt olvasottak alapján többeknek bevált.
Következőre az Elizavecca csigás éjszakai maszkját fogom a magamévá tenni, bizakodom, hogy az többet nyújt majd ennél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. február 26.

Xdxd

2023. augusztus 28.

Felkenés után nagyon nehezen szívódik be, sokáig mintha olajos lenne tőle az arcom, viszont engem nem nagyon zavar, úgy is csak este használom. Reggelre viszont olyan szép lesz tőle a bőröm, puha és sima, akar a baba popsi. Egy csoda ez a krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

gazelle

2023. április 27.

Nagyon szeretem! Még nem használtam éjszakai pakolást így összehasonlítási alapom egyéb termékekkel nincs. A "sima" éjszakai krémekhez képest az állaga egészen furcsa, sűrű is meg nem is, ragacsos is meg nem is :) összességében nekem puding szerű, nyeli a bőröm mint kacsa nokedlit! :) Az én bőröm teljesen beissza, és nem húzódik néhány óra elteltével sem! Az illata nagyon enyhe, puhít, simít, kellemes érzés a használata. Múlt héten kezdtem használni, úgy érzem nagyon jóban leszünk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. április 27.

Taramisz1

Korcsoport: >54
2021. október 19.

Nagyon jó krém! Reggelre szép sima a bőröm. Természetesen a rétegzős rutinom része. Imádom a koreai bőrápolási stílust igazából ezek a krémek ugy fejtik ki legjobban a hatásukat. Tisztitás, tonik, esszencia, szemránckrém, szérum, krém, nappal (főleg nyáron) fényvédő krém. Hetente kétszer hámlasztás és maszk. A bőröm meghálálja a törődést. Minden bőrápolóm koreai, hatékony, megfizethető, pici kell belőle és jók az összetevők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 19.

laregina

2020. október 13.

Szepen hidratal, reggelre valoban kisimultabb a bor, tobbszor ujravettem mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Szepen hidratal, reggelre valoban kisimultabb a bor, tobbszor ujravettem mar.

Binga

2020. augusztus 12.

Sok helyen ódákat zengtek erről a pakolásról, így én is megvettem. Szépek az összetevők de valahogy én azt tapasztalom hogy egy éjszakán keresztül ül az arcomon egy ragacsos réteg és nem igazán látom reggel azt a wow hatást, amikor belenézek a tükörbe. Nem tapasztaltam hogy sokkal puhább lenne a bőröm. Viszont nem is irritált, rosszat nem tett, úgyhogy ezért a 4 csillag. Azt gondolom hogy az én bőrömnek nem jönnek be a koreai csiganyálas cuccok, többel is próbálkoztam és semmi hatást nem éreztem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

KockaCukor013

2020. február 24.

Hogy lehet, hogy én ide még nem írtam véleményt? Mindenhol ezt a terméket ajnarozom, annyira imádtam.
Sokáig elég, gyönyörűen egysegesiti a bőrt, feltolt, hidratál, lehuzza a pirossagot, mindent tud, amire nekem szükségem van. Kellett egy kis idő mire megmutatta valódi erejét, utána viszont imádtam azt az egységes bababort amivel neki koszonhetoen ébredtem. Sajnos hajtott a kíváncsiság s lecsereltem. Kár volt. Biztos visszaterek meg hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

marinti

2019. július 8.

Furcsa, nyúlós állagú krém, enyhe illattal, ami a felvitel után már nem is érezhető. Szép összetevők, kiadós mennyiség, nekem napi használattal majdnem egy évig kitartott. Nagyon jó a hidratáló hatása is, a cosrx BHA-val együtt kezdtem el használni, nagyon szépen helyretették a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

viragi

2018. március 2.

Tégelyes kiszerelésű, amihez kis műanyag spatulát is mellékeltek, amit a második alkalommal úgy elraktam vhová, hogy nem találom azóta sem:-( Heti egyszer szoktam használni éjszakára, de sajnos én nem éreztem, hogy látványos/érezhető hatása lenne reggelre, azon kívül, hogy jól összekrémezem vele az ágyneműt. Szépek az összetevői, nincs is nagyon illata, szóval nagyon szimpatikus lenne, csak sajnos az én bőrömön nem okoz semmilyen jobbító hatást, igaz nem is irritál. Ha csak a cosrx csigás esszenciáját kenem fel éjszakára, akkor reggel érezhetően hidratált, puha a bőröm, ennél a krémnél sajnos nem érzem ezt abszolút, így nem tudok rá max pontot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 2.

Viatzio

2017. május 13.

Én nagyon megszerettem, rendszeresen használom (kb. csak olyankor nem, mikor hajat mosok és kiengedett hajjal alszom). Igazából nem ránctalanító hatása miatt vettem (bár 1-2 helyen már most is hasznát veszem), hanem azért, mert az öregedésgátló termékek általában jól hidratálnak.Eléggé ragadós, de nem is szükséges sokat kenni belőle, mert jól eloszlatható, és nagyon jól hidratál, kisimít. Úgy érzem a foltok is gyorsabban halványodnak, mert tényleg gyógyítja a bőrt. Nagyon jól lehet vele masszírozni is, mikor felkenjük, ami kimondottan jól esik egy hosszú, stresszes nap végén. :) Nagyon örülök, hogy rátaláltam, főleg hogy a közeljövőben szerintem ő fogja megmenteni a száraz bőrömet egy kb. 10 órás agyonlégkondizott repülőúton. Mindenképpen 5*, sanszos, hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharomyces Ferment Filtrate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Pentylene Glycol
Peptidek: Sh-Octapeptide-4, Sh-Decapeptide-7, Sh-Pentapeptide-19, SH-Oligopeptide-9

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Hexanediol
Emolliensek: Cetyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Hydrogenated Polydecene, Cyclohexasiloxane, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate-80, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, PEG-100 Stearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Ethyl Hexanediol
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A koriander szárított terméséből kivont antibakteriális, gombaellenes és antioxidáns hatású illóolaj, melyet maszkoló és illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az összetevő gazdag forrása a Linaloolnak.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Méz kivonat. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Nem ragadós emolliens anyag hidratáló tulajdonsággal, mely a krémet könnyen kenhetővé teszi és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Bizonyos összetételekben nem elzáró filmréteget kölcsönöz a fokozott bőrvédelem érdekében. Egy 10 önkéntessel végzett tanulmányban azt találták, hogy a polydecene-nek van bőröregedés elleni hatása is (legalábbis az ásványi olajhoz viszonyítva, merthogy az volt a viszonyítási alap). Tiszta és hipoallergén bőrpuhító, amely babaápolási termékekhez is ideális.

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Növényi eredetű emulgeálószer, amely segíti a víz és az olaj keveredését.Gyakran használják társemulgeálószerként más, vízkedvelő emulgeálószerek mellett. Segít sűríteni és stabilizálni a készítményt, és diszpergálószerként is működhet.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.