Mizon

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   80 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: realet, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Csigakivonaton alapuló éjszakai pakolás, mely alvás közben - amikor is a bőr aktívan javul és a gyógyul - revitalizálja a fáradt bőrt, és megcélozza a finom ráncokat. 50% csigakivonatot, 4 különböző peptidet és vegyes növényi kivonatokat tartalmaz, hogy feszessé és rugalmassá tegye a bőrt, miközben alaposan hidratálja azt.

Kíméletes formulája minden bőrtípusra alkalmas. Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezékeket, mesterséges illatanyagokat, talkumot, ásványi olajat, benzofenon-3-t, benzil-alkoholt, trietanol-amint, poliakrilamidot.

Snail Secretion Filtrate Glycerin h 0 0Water / Aqua Cetyl Ethylhexanoate eo Butylene Glycol h 1 0Dipropylene Glycol i Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cyclopentasiloxane eo I szil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Citrus Aurantium Dulcis (Orange) OilCitrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil Cedrus Atlantica Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract i Pinus Sylvestris (Scot's Pine) Leaf Oil Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil i Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil i Citrus Aurantifolia (Lime) Oil ti I i Coriandrum Sativum (Coriander) Fruit Oil Salvia Officinalis (Sage) Oil Artemisia Absinthium (Mugwort) Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Caulerpa Lentillifera ExtractGlacier WaterSea Water Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract Saccharomyces Ferment Filtrate h Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit Extract Santalum Album (Sandalwood) Oil i Honey Extract Aureobasidium Pullulans FermentFomes Officinalis (Trunk Rot) Extract Acacia Seyal Gum ExtractGlycine Max Seed ExtractDioscorea Japonica Root ExtractGlyceryl Stearate eo I euHydrogenated Polydecene eo Cyclohexasiloxane eo I szil Sodium Polyacrylate eo Sorbitan Stearate eu 0 1PEG-100 Stearate ti 0 0Magnesium Aluminum Silicate 0 0Polysorbate-80 ti I eu 0 0Caprylyl Glycol eo I h Dimethicone eo I szil 1 0Aminomethyl Propanol Adenosine gy Propylene Glycol h Pentylene Glycol Ethyl Hexanediol i I al Glyceryl Caprylate eo I eu 1,2-Hexanediol ta Ethylhexylglycerin Sh-Octapeptide-4 pepSh-Decapeptide-7 pepSh-Pentapeptide-19 pepSH-Oligopeptide-9 pepCarbomer Xanthan Gum ti I eu Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Potassium Sorbate ta

marinti

2019. július 8.

Furcsa, nyúlós állagú krém, enyhe illattal, ami a felvitel után már nem is érezhető. Szép összetevők, kiadós mennyiség, nekem napi használattal majdnem egy évig kitartott. Nagyon jó a hidratáló hatása is, a cosrx BHA-val együtt kezdtem el használni, nagyon szépen helyretették a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

viragi

2018. március 2.

Tégelyes kiszerelésű, amihez kis műanyag spatulát is mellékeltek, amit a második alkalommal úgy elraktam vhová, hogy nem találom azóta sem:-( Heti egyszer szoktam használni éjszakára, de sajnos én nem éreztem, hogy látványos/érezhető hatása lenne reggelre, azon kívül, hogy jól összekrémezem vele az ágyneműt. Szépek az összetevői, nincs is nagyon illata, szóval nagyon szimpatikus lenne, csak sajnos az én bőrömön nem okoz semmilyen jobbító hatást, igaz nem is irritál. Ha csak a cosrx csigás esszenciáját kenem fel éjszakára, akkor reggel érezhetően hidratált, puha a bőröm, ennél a krémnél sajnos nem érzem ezt abszolút, így nem tudok rá max pontot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Viatzio

2017. május 13.

Én nagyon megszerettem, rendszeresen használom (kb. csak olyankor nem, mikor hajat mosok és kiengedett hajjal alszom). Igazából nem ránctalanító hatása miatt vettem (bár 1-2 helyen már most is hasznát veszem), hanem azért, mert az öregedésgátló termékek általában jól hidratálnak.Eléggé ragadós, de nem is szükséges sokat kenni belőle, mert jól eloszlatható, és nagyon jól hidratál, kisimít. Úgy érzem a foltok is gyorsabban halványodnak, mert tényleg gyógyítja a bőrt. Nagyon jól lehet vele masszírozni is, mikor felkenjük, ami kimondottan jól esik egy hosszú, stresszes nap végén. :) Nagyon örülök, hogy rátaláltam, főleg hogy a közeljövőben szerintem ő fogja megmenteni a száraz bőrömet egy kb. 10 órás agyonlégkondizott repülőúton. Mindenképpen 5*, sanszos, hogy újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

kplivi

2017. május 13.

Én is rászántam magam a csiganyákra.:) Kicsit nyúlós a krém,fura az állaga, de az illata teljesen ok. Vékony réteget képez az arcon és ott is marad reggelig, ami meglepő, mert össze-vissza forgolódom alvás közben. Reggelre tényleg kisimultabb a bőröm. Mindenképpen megéri az árát, remekül működik. Egyetlen negatívum, hogy amikor felkenem elkezdek viszketni. De ez hamar elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

wdorika

2017. február 1.

Már egy ideje megadtam magam a koreai bőrápolás csodáinak, aztán úgy döntöttem, kipróbálok pár csigás kencét is :) kissé zselés állagú termék, egy pici spatula van hozzá. Nagyon kevés kell belőle, kb borsónyi, szóval nagyon hosszú ideig elég lesz, gazdaságos kiszerelés. Mielőtt lefekszem, akkor kenem fel (tiszítás, tonizálás, BHA, eszencia, hidratáló után) és ilyenkor kb 1/2 órán át még olvasok. Az a gyanúm, hogy egy részét a párnába kenem, mert sajnos oldalt fekve alszom, de reggel pihe-puha bőrt az eredménye, amikor lemosom. Nem használom minden este, sőt előre tudom, hogy nyáron nem fogom tudni felkenni, mert érezhető a bőrön, valóban pakolás jellegű. Az INCI-je remek, illata számomra nem érezhető. Összességében nekem nagyon bejön, igazi kényeztetés. Néha soknak érzem ezt a 6-7 lépést, de legtöbbször jól esik, és persze az eredményt nagyon élvezem. Hidratáltabb, egészségesebb, ragyogóbb bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 1.

realet

2016. december 2.

Legújabb koreai ebay-köröm kedvenc szerzeménye ez a "banyaként fekszem, királylányként ébredek" éjszakai krémpakolás. Olyan jól lakik vele a bőröm reggelre, hogy öröm felkelni :)
Simít, feltölt, egységesít. Legszívesebben felírnám receptre minden nőtársamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharomyces Ferment Filtrate, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Peptidek: Sh-Octapeptide-4, Sh-Decapeptide-7, Sh-Pentapeptide-19, SH-Oligopeptide-9

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Hexanediol
Emolliensek: Cetyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Hydrogenated Polydecene, Cyclohexasiloxane, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, Polysorbate-80, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, PEG-100 Stearate, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Ethyl Hexanediol
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy dél-ázsiai moszatfajnak, az ún. tengeri szőlőnek (vagy más néven a zöld kaviárnak) a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző hatású összetevő.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak