Moda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   fodrászkellékes

fnoori

2016. január 31.

Már egy éve kaptam ajándékba, de még mindig rengeteg van benne, pedig gyakran használom. A 35ös árnyalat van meg, szép enyhén csillámos rózsaszín. Egész tartós, nem porzik, és valóban pigmentált. Sajnos viszont nekem nem ő az igazi így csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

Bendőke

2015. augusztus 2.

Ez egy nagyon, nagyon jó minőségű kis pirosító, hatalmas 9g -os adag. Sose fogy el. Nagyon szép színekben kapható végig csemegéztem mindet. Tetszik hogy nem porzik egyáltalán, eddig még nem tudtam "túladagolni". Szolid, szép színű nem tudom milyen az árnyalat neve, vagy száma, de egy barackos árnyalat. Nem használok már pirosítót, de ennek nem tudtam ellenállni. Strapabíró csomagolásban kapható. Amúgy tartós fajta, nap végén még fent volt. Ha talán egyszer elfogyna.... valamikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 2.

platinakuka

2015. április 7.

nekem olyan van, ami szemfesték-csomagolásra hasonlít.
olcsó volt, és nagyon jó. szépen el lehet dolgozni, és egy hosszú délelőttöt simán kibír. szerintem legközelebb is ezt fogom venni, ez bevált, nincs kedvem kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

nekem olyan van, ami szemfesték-csomagolásra hasonlít.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Nagyon jó kis arcpirosító. Olcsó és a szín,amit választottam baromi pigmentált és tartós. Nagyon kevés kell belőle mert színházi sminket lehetne vele csinálni, olyan erős. 33as árnyalat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

pannongirl

2013. január 20.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót! Nagyon szép színei vannak, a mostani kedvencem az egyik barack színű. Nagyon szépen, szolidan csillog is és iszonyú tartós.
Normál méretű pirosító ecsetet használok hozzá, nem a sajátját.
Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Normál méretű pirosító ecsetet használok hozzá, nem a sajátját.
Bátran ajánlom mindenkinek!

lilla.golden98

2012. július 2.

Szép színei vannak, csak nagyon porzik. Tartósnak viszont tartós. Nem kelt bohóchatást, ellenben pigmentált. De nem biztos, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin