Moroccanoil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ricky001, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Kategória:   Hajformázók

• Egy öblítést nem igénylő hajformázó krém a haj újraformázásához
  • Javítja a ragyogást és meghatározást ad a hajnak
  • Lágy tartást ad és megszünteti a kócokat
  • Argán olajat - egy erős antioxidánst és UV-védőt tartalmaz, mely vitaminokban gadzag
  • Megerősíti a hajat és növeli a rugalmasságot
  • A haj szép és egészséges lesz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gingerbloo

2017. október 26.

lookfantastic boxban jött. a kicsi kiszerelés is hónapokig elég volt, az illata nagyon jó. nedves hajra kenve szépen eloszlatható., Azonabn nekem nem tölt be akkora szerepet a rutinomban, hogy megvegyem. Semmi extra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

realet

2017. július 20.

Atyaég, ez mennyire fantasztikus termék! Beauty box részeként landolt nálam és az egy dolog, hogy olyan mesés illata van, amitől nem tudom abbahagyni a hajam szaglászását egész nap, a vékonyszálú hajammal is fantasztikusan bánik. Mivel száraz és nedves hajra is használható, első körben a nem éppen tiszta, reggel szárazsamponnal tuningolt hajam végébe kentem bele egy picit próbaképpen. Azonnali selymesség, fény, hidratáltság ÉS volumen, pedig alig használtam és szinte csak a végeken, de ez a kis cseles valahogy az egész hajamból hollywood-ot varázsolt. Ja, persze, később összefogtam kontyba kánikula lévén és amikor kibontottam, tökéletes beach waves fogadott, ami azután sem akart kimúlni az amúgy hótsima hajamból.
Most mosás után, nedves hajba dolgoztam bele, levegőn szárítottam meg a sörényt és csak ámulok... Sima, selymes haj, gyönyörű fény, volumenhegyek... Hogy élhettem eddig nélküle?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Ricky001

2014. augusztus 27.

Göndör, száraz hajra kifejezetten ajánlom. Zsíros krém, így én mosás után vizes hajra kenem, illetve szükség szerint száraz hajra, vizes kézzel. Nagyon jól tincsesít, nem nehezíti el a hajat, viszont fényes lesz és a loknik szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Hidratálók: Cyclomethicone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Methylparaben i I ta I par 0 0