Moroccanoil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: caarmaa, Módosítva: 2012. szeptember 8.

Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Hajformázók

Krém hullámos hajra. Antioxidáns és intenzív hidratáló összetevőkkel definiálja a hullámos hajat. Erős tartás, magas fény és védelem.

caarmaa

2012. szeptember 8.

Nagy csalódás nekem ez a termék :(
Természetes hullámos hajam van, amit hajhabbal + idáig Tigi Curls Rock Amplifier-rel tartottam kordában, ez a kombináció tökéletes hullámokat csinált.
De elfogyott a Tigi és az iparfumerián megláttam ezt a terméket, felkeltette az érdeklődésemet és rákerestem a neten. A bemutató videója nagyon meggyőző volt, mert gyönyörű hullámai lettek a modellnek és abban reménykedtem hogy ezzel a termékkel kiválthatom az eddigi kétlépéses hajformázást és elég lesz csak ezt használnom...
Az ára miatt gondolkoztam sokat, mert nem az én pénztárcámra szabott. De gondoltam ha beválik, és tényleg kiiktathatom a habot, ráadásul 300 ml (!!!) vagyis legalább 1 évig elég lesz, akkor megéri, úgyhogy megrendeltem.
Amikor először használtam, akkor nem alkalmaztam előtte habot, hogy teszteljem milyen önmagában. És jött a pofára esés. A hajam rendezetlen volt, össze-vissza álltak a hullámok, csak a hajam alján köszönt vissza pár hullámnak nevezett képződmény. Másnapra még rosszabb, birkafej-effektus.
Ami viszont még elkeserítőbb benne, hogy hajhabbal sem működik!!! Mosás napján még csak-csak van tartása a hajamnak, de másnapra már semmi! Én nem tudom mit művel ez a krém a hajammal, de amit ígér, azt biztos nem.
El fogom használni, hiszen motyorog bennem a kisördög, hogy végtére is argánolaj van benne, ami az én száraz hajamnak ELVILEG megváltás lehet, DE 1,5 hónapos folyamatos használat után sem tapasztaltam SEMMI érdemleges változást a hajam állapotán. Ha már rendezett tincseket nem ad, legalább ápolná és kezelhetné a sprődséget, de ezt sem teljesíti, ehhez képest viszont nagyon drága (8000 Ft kb. az iparfümérián).Az egyetlen pozitívum azaz óriási kiszerelés, ami miatt megérné az árát, HA MŰKÖDNE, de nem működik, úgyhogy csak szenvedés lesz elhasználni. Ami még esetleg tetszik, azaz illata és az állaga, mert könnyen eloszlatható a hajon.
Nem ajánlom senkinek megvételre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Nagy csalódás nekem ez a termék :(
Nem ajánlom senkinek megvételre.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol