Moroccanoil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Heinemann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. április 24.

Lelőhely:   Heinemann
Kategória:   Hajápolás

fdorottya

2019. szeptember 27.

Nekem a fűnököm ajánlotta. Igy rendeltünk is egyet-egyet a Notino-ról. Egyetlen egy baj van vele... iszonyat drága. De minden cseppje aranyat ér. Nagyon nagyon jó sampon. Illata szuper (sokáig a hajban marad). Könnyen kezelhető lesz a hajam tőle. Újravevős, csak sajnos gyűjtenem kell rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Mangaa

2019. szeptember 13.

Ez... csoda. Iszonyat drága és nehezen beszerezhető, de igen, segít a száraz, sprőd hajon. Szuper termék, a balzsammal együtt. Sajnos én a Treatment olajat nem tudom használni, mert csumpi lesz a vékonyszálú hajam tőle, de a sampon és balzsam nagyon jó. Újra fogom venni, még ha nem is eszek 1-2 hétig :D :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

bTundi

2019. február 5.

Én egy utazás alkalmával a reptéren vettem repair sampont + hidratáló balzsamot, és eddig kb 5-6 alkalommal használtam.
Nagyon sok hajápolási márkát kipróbáltam már, de nekem eddig ez vált be a legjobban.
A hajam könnyen kezelhető, érezhetően hidratáltabb, lágy.
Az illatáról csak annyit: bejött a párom a fürdőbe 2 szobával arrébbról hajmosás közben, hogy “Mi ez az illat”? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

A hajam könnyen kezelhető, érezhetően hidratáltabb, lágy.

Cseniko

2018. április 18.

Ennek a samponnak 4 változata van a különböző igényekre:
-Repair
-Hydrating
-Extra Volume
-Clarify

Én a Hydrating változatot használom a hozzávaló balzsammal együtt és soha semmi nem volt még ilyen jó a hosszú, vékonyszálú, szőkített, töredezővégű hajamnak!

Amerikában vásároltam 1-1 flakon 250 ml-es változatot ebből az elképesztően jó illatú termékből! Ez a kiszerelés billenő kupakkal érkezik.
Tegnap érkezett meg a hazai oldalról tett rendelésem 1-1 500ml-es termékkel, amik már pumpás adagolóval vannak ellátva!

Tipp: a sampont először nehezen tudtam eloszlatni, de utánaolvasás után megtudtam, hogy higítani kell a kézben, vagy jobban be kell vizezni a hajat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Ennek a samponnak 4 változata van a különböző igényekre:
-Repair
-Hydrating
-Extra Volume
-Clarify

blondie95

2018. március 24.

A legjobb amit valaha hasznaltam!! Viszont tenyleg egy borsonyi eleg belöle, elöször kb a 3xosat tettem a hajamra :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Josie

2011. május 10.

Sajnálom, hogy ilyen sok sárga összetevője van, mert nekem az egyik legjobb sampon volt, amit valaha használtam. Mivel hajmániás vagyok, elég sok sampont kipróbáltam már, és mégis ettől volt a legszebb a hajam, ráadásul még nőtt is tőle. Egy nagyon hatásos termék....kár a sok tartósítóért, amit beletettek! Egyébként nekem abszolút bejött a balzsamjával együtt. Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 10.

Erzsi73

2011. április 30.

Szőkített ,melírozott hosszú hajam van ,nagyon sok "különleges" sampont kipróbáltam és ennek az árfekvése köszönő viszonyba nincsen a minőséggel semmi extrát nem tudok megemlíteni.Aki minőségi sampont szeretne ne ezzel próbálkozzon hiába a híres hajolaja a sampon átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium PCA, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Dimethicone, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycol Distearate, Panthenol, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamide MEA, Sodium Lauroyl Lactylate, Glycol Distearate, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Fényvédők: Cinnamidopropyltrimonium Chloride
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Cocamide MEA, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Színezék. Lilás piros.