Best of Beauty 2019

Moyra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: pm2013, Módosítva: 2014. július 23.

Göndörítő szempillaspirál

Modern keféjének és különleges alapanyagának köszönhetően fantasztikus szempillák varázsolhatóak vele.

Fekete árnyalatban kapható

Kiszerelés: 10 ml

pm2013

2014. július 11.

Szeretem a göndörítő szempillaspirálokat, így adtam neki egy esélyt, mert bár a márkát egyáltalán nem ismertem (olasz fodrászati kellékeket forgalmazó boltban árulták), az volt ráírva, hogy Olaszországban készült; hátha nem gagyi.
Hááát.. mikor kibontottam, olyan rossz (gombás) szaga volt, hogy nem is mertem felkenni. Kerestem rajta a gyártási időt vagy a lejáratot, de semmit sem találtam, még kötegazonosítót (batch nr.) sem. Csak az volt feltüntetve, hogy felbontás után 6 hónapig használható... Hát, lehet, hogy már romlott volt (bár ennyi parabén adalék mellett meglepő lenne), de nekem ez akkor is nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

stenonis

2014. május 28.

Nagyon szerettem ezt a spirált, többet is elhasználtam belőle. Nem csinált drámai pillákat, de nagyon jól ívelt és hosszabbított. Nem vízálló, de minden akkori elvárásomat teljesítette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Vitaminok: Panthenol

Cholesterol eo I eu 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.