N.A.E.

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2020. május 25.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Regeneráló szilárd sampon bio olíva és bazsalikom kivonattal. Hatékonyan tisztítja és selymessé teszi a hajat anélkül, hogy elnehezítené. A fényes, selymesen puha és könnyen formázható hajért. Száraz hajra.

Vegán

evelinbardos

2020. szeptember 7.

Hosszú, vastagszálú festett hajam van, pont kerestem egy sampont ami nem szárít. Első használatra meglepően jól habzott, szárítani sem szárított, viszont így, hogy használom egy ideje elmondhatom, nem vált be :(
Nekem a hosszú hajamon nem tart addig a szappan, mint ahogy a csomagolása ígéri (nem = 2 flakon samponnal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

zsuz23

2020. szeptember 3.

Két éve használok szilárd sampont. Ezelőtt csak a Lushtól, de gondoltam kipróbálom. Sajnos csalódás, mert nagyon nehezen habzik fel (azokhoz a Lush szilárd samponokhoz képest, amiket én használtam) ráadásul nagyon gyorsan fogy. Igaz, nekem derékig érő hajam van. Kipróbálom majd a márka egy másik szilárdsamponját is, mert egyébként azt eltudnám nézni, hogy nehezen habzik, hisz nem egyenesen arányos egy sampon tisztító ereje a keletkezett hab mennyiségével. Csak az zavar, hogy kb 2x akkora mint egy Lush sampon, mégis ugyan addig tart. Valahogy átverésnek érzem.
(Arról nem is beszélek, hogy ez az olajos sampontól mennyire hamar zsírosodik a hajam, de nyilván ez az én hibám, tudtam, hogy a könnyen zsírosodó hajam nem nagyon fog örülni az olivaolajnak, ugyhogy ezt egyáltalán nem számítom hibának.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

narancsdzsem

2020. augusztus 28.

Vastag szálú, dús hajon nem nagyon habzik, csak 3-adszori mosásra. Addig olyan, mintha egy vizes kaviccsal dörzsölném a fejemet, reménykedve, hogy a habja eljut a fejbőrömig.
Sajnos már az 1. mosáskor éreztem a szárító hatását, így más samponnal együtt használom, hogy ezt elkerüljem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Illa

(!)
2020. augusztus 13.

Tesztelésre kaptam, életemben először használok szilárd sampont. Nagyon-nagyon tetszik! Rövid hajam van, elegendő hab képződött a hajmosás alatt, egyszeri samponozással is remekül tisztított, selymes és fényes lett a hajam tőle, és egyáltalán nem zsírosít. Engem teljes mértékben meggyőzött, az már csak hab a tortán, hogy mikroműanyag mentes és 100%-ban termeszetes alapanyagokból készül. Ja, és nem hagy maga után egy nagy műanyag palackot/tubust, ha elfogy, csak 1 kis papír dobozt, ami a szelektív kukában landol. Környezettudatos, természetes és ráadásul még jól is teljesít. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

ErdelyiDiana

2020. július 19.

Akciósan jutottam hozzá, így ismeretlenül is bevállaltam és nem bántam meg. Rövid hajam van, lehet hogy 2022-ben is használni fogom, mert nagyon kevés kell belőle nekem :) lushnak régen próbáltam egy száraz samponját, de nekem alig habosodott fel, küzdöttem vele sokat mire tisztának éreztem tőle a hajam. Ez ellenben szépen felhabzik, nagyon-nagyon könnyen kimosható és nem hagy olyan érzést maga után hogy még ki tudja mennyit kéne öblítenem a hajam, hogy tényleg kijöjjön belőle (nekem ez sok samponnál élőjön). Szóval igaz, hogy 2 flakon samponnak megfelel. Jah és az illata mennyei én imádom! Talán mintha picit szárítaná a hajam de ebben nem vagyok biztos, mert lehet a szappan állagát vagy a vegan/bio vonala szokatlan még számomra így nem pontozom le. Balzsamát is használom hozzá szintén elégedett vagyok vele. Akinek számít vegan/plastic free vonulat, mindenképpen megér egy próbát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Kriszta180222

(!)
2020. július 17.

Tesztelésre kaptam, és nagyon felkeltette az érdeklődésem, de sajnos az én hajamra ez harmatgyenge koncepció. Sok próbálkozás után sem sikerült megtisztítani vele, bármekkora mennyiséget használtam belőle. Akinek rövidebb/kevesebb haja van annál működhet, mert a kisfiam haján viszont szuperül működik, szóval nem a termékkel van probléma. Hosszú, dús hajra nem ajánlom, minden más verzión remekelhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

estokani

2020. július 2.

Se nem fényes, se nem puha utána a hajam. DE! A sampontól én nem is ezt várom el. Tisztítsa meg a fejbőröm és a hajszálakat. Erre tökéletes, majd selymesít a pakolás meg a balzsam, amit a göndör hajam miatt úgyis vastagon használok.
Nincs műanyag, vegán, imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Nincs műanyag, vegán, imádom!!

zsofiakrly

2020. június 5.

Egyelőre egyszer használtam, nagyon tetszik. Finom puha lett tőle a hajam, nem szárította annyira, mint a Lush samponkorongja. A szappan illata elég intenzív, de a hajban nem marad meg (szerencsére :) ) hosszabb használat után írok majd updatet, egyelőre 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid