Naava

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Selymesen lágy éjszakai arckrém gazdag, bőrfeszesítő összetevőkkel, melyben egyszerre két, ezeréves hagyományokkal bíró szépségápolási kultúra ölt testet: a Holt-tenger egyedülálló ásványi összetételű vizét revitalizáló, intenzív ránctalanító és bőrfiatalító hatású marokkói argánolaj egészíti ki. Egész éjjel tartó megújulás az intenzíven tápláló shea vajnak, az anyagcsere-fokozó gingko-kivonatnak és a bőr kiegyensúlyozott működését támogató holt-tengeri víznek köszönhetően.

Hamarv

2019. május 16.

Tesztelésre kaptam!!!!
Kb. egy hónapja érkezett meg, először tesztelhettem valamit, nekem ez olyan érzés volt mint a lottó 5-ös, de ezzel egyidejűleg eldöntöttem, hogy arccal kapcsolatos termékekre többet nem adom be a jelentkezésem, mert szörnyű 2-3 hetem volt....
Nekem az állaga tökéletes én a könnyed krémeket szeretem, az illata egyáltalán nem zavaró, nagyon akartam szeretni, főleg hogy ajándék volt, talán még elfogult is voltam vele....DE sajnos pattanásokat okozott... nem kicsiket HANEM ÓRIÁSI gyulladtakat, volt egy akkora a homlokomon, hogy konkrétan fájt tőle a fejem NAPOKIG!! Hiper érzékeny az arcbőröm ezt tudtam, de ezt még eddig előtte semmi sem tudta elérni... Nagyon nagyon nagyon sajnálom, mert nekem tetszik a csomagolása meg maga a márka is szimpatikus, állag illat is teljesen rendben volt részemről. A csomagolás felüdülés volt semmi flancolás, meg 5x akkora tégely, mint amennyi krém van benne. Egy tégely és krém PONT.
Érzékeny bőrű társaim, nem hogy ne kenjék magukra, de 5 m-es közelébe se merészkedjenek. Sajnos kéz és lábkrém lesz belőle... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Tesztelésre kaptam!!!!

Judittttt

2019. április 29.

Tesztelésre kaptam a terméket. (sajnos nem tudom megjelölni sehol, mint régen :( hiba az oldalon?). Pár hete már hazsnálom, így itt a vélemény.
Nem vált be, röviden és tömören. Egy nem olyan olcsó krém, mégis elég eleáns helyen szerepel benne az Isopropyl Myristate, nekem ez nagy csalódás. Tudtam, hogy ez lesz: eltömítette a pórusaimat rohadtul, és pattanást is okozott. Se tág bőríeknek se problémás, pattanásra hajlamos bőrre nem ajánlom. De én amúgy a teljesen problémamentes bőrömre se kennék olyat, amiben Isopropyl Myristate van. :( Nem olyan hű de váók azért az összetevői az ára ellenére. Egyebek ... fura áttetszőbb jellegű géles szilikonos érzete volt már ránézésre is. Amúgy nagyon hamar beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. De nekem száraz bőrre is túl testetlen, túl könnyed lenne. Nekem sehogy se tetszik. Kézkrémjeimnek szokott iylen állaga lenni kb, és amúgy drága is a "tudásához" képest. Egynek elmegy kategnap mondanám, de az ára meg túl magas ahhoz, hogy oké legyen egynek elmegynek. Miután nekem problémákat okozott, anyukámnak adtam az érett arcbőre ápolására, de ahhoz meg túl gyenge. Sajnálom, de nem tudom ajánlani. Tessék változtatni az összetevőkön és elfelejteni az Isopropyl Myristate-t. Meg a többféle parabént stb... kicsit meglepő összetevők vannak ebben az amúgy patikában kapható krémben, amit sajnos a problémás bőr nem is fog meghálálni. Nekem a mitesszerek a legnagyobb gondjaim, és ezeket kb a legnehezebb is eltüntetni, megszabadulni tőlük, úgyhogy egy élmény volt látni, ahogy telnek ettől a pórusaim, mintha kötelező volna nekik. Összességében: Közepes, elmegy, de igazából szuperhidratálónak túl könnyű, problémás bőrre meg az összetevői nem valami kedvezőek, kézkrémnekmondjuk lehet használni, de mivel ilyen éron szerintem ez nem megengedhető (4300 ft az jó áron van valaki szerint? 50 ml középszerű arckrémért? :D ) ezért így ez kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Nati93

2019. április 28.

Tesztelésre kaptam ezt a krémet kb. két héttel ezelőtt, ennyi használat után tudok véleményt írni róla. Az illata kellemes, de szerintem egy arckrémnek ez túl sok. A hidratáló hatására nem lehet panasz. Sajnos nekem pattanásokat okozott, eleinte kicsiket, aztán idővel egyre nagyobbakat, ezért érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Kézkrémnek elfogom használni, mert tényleg jól hidratál, csak sajnos az én bőröm nem bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Birgo

2019. április 26.

Tesztelésre kaptam, az illatával nem igazán tudok kibékülni, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést, feszesítő hatását egyelőre nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Linda83

2019. április 25.

Tesztelésre kaptam :), kábé másfél hete használom, nekem tetszik, tág pórusú és kevert bőröm van, teljesen jó rá, igaz zsíros, de nem hagy zsíros utóérzetet, feszesíti a bőröm, pattanásom már nem igen szokott lenni, de nem okozott azt sem. A csomagolása nagyon praktikus. Updatelem, ha már használom 2-3 hete. Eddig 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

anitaa17

2019. április 24.

Tesztelésre kaptam, kb. 2 hete használom, így a rövid távú tapasztalataimat tudom megosztani. Az illata nagyon kellemes, nem túl hivalkodó. Szerencsére nem zsíros, könnyen beszívódik, az én bőrömnek pont megfelelő. Használatkor egyből érezni a feszesítő hatást, már próbáltam nappalra is, sminkelni is szuperül lehetett rá. Semmilyen irritációt, vagy pattanást nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

LittleSpark

2019. április 23.

Tesztelésre kaptam ezt a krémet. Nagyon tetszik a koncepció az egész termékcsalád körül. A krém egy kis műanyagkupakkal van lezárva pluszban. Nagyon-nagyon kellemes illata van Finom nem túl tolakodó de egyébként hamar elillan. Viszonylag zsíros krém, így kevés is elég belőle. Elég hamar beszívódik, nem hagy maga után zsíros réteget, mégis kellőképpen hidratál. Eddig pattanásokat nem okozott, de mindenképpen updatelem a véleményem ha a tégely feléhez érek, hogy még hosszabb távon milyennek találom a krémet. Eddig nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Ketlyn001

Korcsoport: >54
2019. április 10.

A termékcsaládnak a másik kedvelt terméke amit szintén minden nap használok az iszappan mellett ez az argán olajjal készült éjszakai bőrfeszesítő krém. Selymes hatásának köszönhetően könnyen beszívódik, nem lesz fényes és nem ragad a bőrömön, így kellemes esti közérzetet biztosít. Ezt a krémet is már közel egy éve használom, így elmondhatom, hogy a shea vaj tápláló hatásának, valamint a holt tenger vizének köszönhetően a vízhiányos bőrt sem ismerem. A krém komplex további összetevőjének ( gingko-kivonatnak) köszönhetően ránctalanító hatása igen eredményes és látványos hatású. Mivel nekem teljesen bevált, így szívesen ajánlom a korosztályomnak. 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 10.

Odri

2018. december 23.

Egy ideje használom már, kicsit vegyesek az érzéseim. Szerettem volna egy tápláló éjszakai krémet, ami a télen extra szárazzá váló bőrömön segít. Az állaga nagyon tetszik! Könnyű, kissé gél szerű krém, inkább nappali krémnek tűnik. Egyrészt tetszik, mert egy pillanat alatt beszívódik, egyáltalán nem ragacsos, nem fénylik. Másrészt viszont az én bőrömre sajnos kevés ebben az időben. Nyárra tökéletes lenne, most fel kell turbóznom egy kis plusz argán olajjal, hogy a feszülő érzés megszűnjön az arcomon. Csak emiatt 4 csillag, amúgy kevésbé száraz bőrűeknek talán kifogástalan krém lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 23.

umpalumpa

2018. december 1.

Ez a másik kedvencem a termékcsalád 3 krémjéből (Argan Beauty Bőrfeszesítő és a Szemkörnyékápoló mellett). Nagyon könnyen, gyorsan felszívódó, jó illatú krém. A zsíros bőröm nagyon kedveli. A T-vonalra magában, orcákra szérummal aláhidratálok pluszban. Nappalra és éjszakára is szívesen használom. Meg is lepődtem, hogy ez a vékonyabb krém ajánlott éjjelre, a Bőrfeszesítő pedig inkább nappali lenne (vagy csak én gondoltam így?). Szoktam így is: egész arcra ez az éjszakai és csak orcákra a testesebb párja. Az illata ugyanaz mindháromnak, csak a szemrevalóban alig érezni.
Jól együtt működik arcolajjal, szérummal és tonerrel is. Nincs morzsálódás, ragacsosság. A hidratáció szintjét emeli, nem látszik sehol a vízhiány és persze nem is érzem, pedig itt az igazi zimankó.
A belső fedelét ennek is kiraktam az egyszerűség kedvéért, a kupakja jól zár, nem hiszem, hogy baja lesz.
A 3-ból ez és a szemkrém vált be legjobban, de a Nappali Bőrfeszesítő sem marad parlagon.
Nagyon jó árú termékek, emellett igazán kellemesek, jó hatásúak is. egy kis rutin összerakása sem vágja meg a pénztárcánkat.
5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

5 csillag.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Maris Aqua, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces/Argania Spinosa Kernel Oil Ferment Filtrate, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Calendula Officinalis Flower Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Parfum / Fragrance, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.