Naava

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnori, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Az Argan Beauty Tápláló Samponban egyszerre két, ezeréves hagyományokkal bíró szépségápolási kultúra ölt testet: a rendkívül tápláló, fiatalító hatású marokkói argánolajat egyedülálló összetételű, holt-tengeri ásványok gazdagítják. Különleges ápolásban részesítik a fejbőrt, elősegítve annak kiegyensúlyozott működését, miközben kamillavirág-kivonat, aloe vera és szőlőmagolaj teszi teljessé a haj kíméletes tisztítását, ami így teljes hosszában hidratálttá és rugalmassá válik.

betty23

2020. március 31.

Olyan csúszósan tiszta lesz tőle a hajam, illetve valóban alaposan tisztít. Nekem elég száraz hajam van, de a töve hajlamos kicsit zsírosabb lenni, átlagos mértékben zsírosodott a hajam pár nap múlva. Nem nyújtott semmi extrát, de akinek extrém száraz fejbőre van, annak nem ajánlanám. Nagy negatívum számomra, hogy tele van parabénekkel, bár ez lehet egyeseknek nem probléma. Nagyon erősen parfümös, nekem egy kicsit sok, de a család másik női tagjának pl. nagyon tetszik. Nekem ez egy közepes termék. Nagyon akartam szeretni, nem szívesen húzom le, de ahhoz képest mennyi szép összetevő van benne, annyi a rossz is. Ennyi pénzt sajnos nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Jujuci

2019. március 28.

Szintén tesztelésre kaptam, az előttem lévő kommentelőkhöz hasonlóan én sem tudok túl sok pozitívumot írni a termékről. Nekem már maga az állaga nem tetszik, kissé híg. Megmosom vele a hajamat (viszonylag sűrű, ám száraz), majd száradás után úgy érzem, mintha nem mosnám ki rendesen a cuccot a hajamból, ragacsos a tapintása, ami a halálom. El fogom használni, de csakis úgy, hogy ez után a sampon után még egy általam kedvelt samponnal is megmosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

strauszkinga

2019. március 11.

Tesztelésre kaptam krémmánián, köszönöm! Nagyon szeretem ezt a sampont. Az illatát, a krémes állagát, hogy rengeteg természetes összetevő van benne. Szép puha, fényes hajat eredményezett. Sok mostanában használt samponomat (pl. Alverde) simán lepipálja. Nekem is az árával vannak problémáim, de akciósan újra venném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

PinkMcFreeze

2019. február 25.

Tesztelésre kaptam a terméket, ezért az esélytelenek nyugalmával ki is próbáltam a hétvégén. Khm. Nem is tudom, hogy mondjam szépen, finoman hölgy módorban, de teljes pénzkidobás! Senki eszébe ne jusson egy vacak samponért pénzt pazarolni! Lécci neee 😥 A szememet csípte, mint az isten nyíla és egy lehetnyi a számba ment, az ìze, mint valami kémiai cucc...😐 Őszintén én akartam szeretni, de a bimbozó románcunk ott kezdődött és ért is véget, hogy kinyitottam és de jó illata van egy picit a kezemre kentem, aztán jött a szenvedések sorozata. Minden ép eszű csajnak, hölgynek üzenem, egy Baleás pár száz forintért többet nyújt, mint ez. Asszem utóbbi mondatomban benne van a szeretet és mély őszinteség egyvelege 😀😁 A csomagolása számomra túl kevés és nem is izgalmas, tuti simán elmennék mellette, pedig példát vehetnének az Isanáról vagy Baleától, mert olyan kis kedves és jó pofa mintáik vannak, na mindegy 🙃 Katasztrófa ez a termék! 🙄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

tbanett

2019. február 12.

Tesztelésre kaptam, köszönöm szépen. :) Nekem is vékonyszálú hajam van és sajnos hamar zsírosodik. Na ez a sampon sem változtatott a helyzeten, viszont nagyon szép fényes lett tőle a hajam. Az illata nekem nagyon kellemes, és nagyon jól habzik, jól tisztít. De mégsem az a csikorgósan száraz tisztaság.. hanem hidratált tisztaság érzésem van. Persze használtam utána a jól megszokott balzsamom, kifésülő spray-m és olajam a hajvégeimre. Anyukám is kipróbálta, neki is nagyon tetszett az ápolóan tisztító hatása, pedig neki dús, erős, tartós frizurája van velem ellentétben. (Nincs igazság a Földön!)
Csak azért kap 4 csillagot, mert szerintem is elég sokat kérnek érte, fele ennyiért már jobban meggondolnám, hogy megvegyem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Pirkko

2019. február 6.

Tesztelésre kaptam a sampont. Alapvetően elég száraz a hajam, és azt vettem észre, hogy hidratáltabbá vált, amióta ezzel mosom. Az illata is nagyon jó, bár nem tartós, de ez számomra nem is negatívum, a balzsam/pakolás, amit utána használok, eléggé illatos. Azt is észrevettem, hogy a két hajmosás közti időszakot is meg lehet vele hosszabbítani, 2-3 nap után sem tűnik a hajam "koszosnak".
A negatívum mindenképpen az összetevőlistája, és ennyiért jól meg is gondolnám, hogy újravegyem, de egyébként meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

Ginatural

2019. február 4.

A vékonyszálú, amúgy is laposkásabb hajamra sajnos nem vált be igazán. Kicsit elnehezítette és puhábbnak sem éreztem, talán hajmosáskor még kicsit szárazabb tapintása ia volt, mint szokott. Az összetevői nem pozitívak, sajnos a jó kis holttengeri sót és argánolajat a plusz hozzáadott fantasztikus dolgokkal elrontották a parabénekkel. Vékonyszálú és könnyen zsírosodó hajra nem ajánlanám.

Szerintem akinek tényleg durva, száraz, sprőd kezelhetetlen haja van annak bejöhet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Freesia

2019. február 4.

Én is tesztelésre kaptam a sampont. Folyton szenvedek a hajammal: sprőd, törik, fénytelen, mégis gyakran kell mosnom, mert 2 nap után még le is lapul. Kb. másfél hete 2-3 naponta használom ezt a sampont, utána balzsamozok, mint mindig. Nekem bevált, fényesebb, egészségesebbnek tűnik a hajam. Azért azt nem tudom, hogy 3000 Ft-ért megveszem-e, ha elfogy, drágállom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 4.

hdori23

2019. február 1.

Tesztelésre kaptam, így ezekhez a termékekhez mindig igyekszem pozitívan hozzáállni. Sajnos nekem se tetszik az összetevő listája de megmondom őszintén a hatása sem. Kicsit zsírosabb a hajam de annyira szárította nekem,seprűs hatást keltett amit mások is megjegyeztek. Önmagában próbáltam, semmi balzsamot nem használtam utána lehet még kísérletezek vele hátha puhább lesz a hajam. Megvenni a márka többi termékét sem fogom,csalódás eddig nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Pannaflora

2019. január 27.

Alaposan tisztít, jó illata van. Könnyen zsírosodó hajam van, heti 3x mosom, viszont ezzel elég volt 2x egy héten. Ez mindenképp pozitívum, de az összetevőivel nem vagyok kibékülve. Ilyen áron már lehet jobb samponokat is vásárolni, amelyek nem tartalmaznak parabént és szilikont. Sajnos emiatt nem valószínű, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.