Narüko

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Kategória:   Fényvédők

Széles spektrumú fényvédő, mely hosszan tartó védelmet nyújt a káros UVA és UVB sugarakkal szemben, míg a hozzáadott hialuronsav és panthenol megakadályozza a bőr kiszáradását. Ultrakönnyű formula, így azonnal felszívódik, nem hagy maga után kellemetlen, ragacsos érzetet.

bernadettu

2019. szeptember 4.

A peptides verzióját már használtam és mikor láttam, hogy van egy ilyen verziója, megrendeltem.
Valóban pikk-pakk beszívódik,lehet rá sminkelni is, egy túra során használtam és nem égtem le vele, szerintem jobban hidratál, mint a peptides verzió, de én szoktam alá még mistet vagy szérumot tenni, hogy biztosan ne az arcbőrömből vonja el a hialuronsav a nedvességet.
Összességében nekem a peptides jobban tetszik, de szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Összességében nekem a peptides jobban tetszik, de szerintem érdemes kipróbálni.