Narüko

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online a szepsegcenter-n 6590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. november 20.

Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: szepsegcenter, 6590 Ft

Széles spektrumú fényvédő, mely hosszan tartó védelmet nyújt a káros UVA és UVB sugarakkal szemben, míg a hozzáadott hialuronsav és panthenol megakadályozza a bőr kiszáradását. Ultrakönnyű formula, így azonnal felszívódik, nem hagy maga után kellemetlen, ragacsos érzetet.

Ár: 6590 Ft , Eladó: szepsegcenter
50 ml

Bettiiyy

2020. május 15.

Bevallom, úgy vettem meg, hogy rá sem néztem az INCI-re. A peptides verziójából indultam ki, mert az nagyon tetszett, az egyik kedvenc fényvédőm lett. Sajnos ez a fényvédő messze nem hozza a várakozásaimat.
Nagyon kellemes állagú, könnyen kenhető, jól felszívódó fényvédő. Könnyű vele felkenni a szükséges mennyiséget. Kissé csillogóbb bőrt kapunk, de még messze nem zavaróan fényest, kis idő múlva ez a csillogás is enyhül. Szépen hidratál, legalábbis látszólag.
Sajnos tele van alkohollal, ami rögtön látszott is a bőrömön, ugyanis eszméletlen módon tele lettem vörös pattanással, ahogy elkezdtem használni. Először azt hittem, azért mert nagylány leszek, de az esti rutinommal minden este nagyjából sikerült helyreraknom reggelre a pofimat, de reggeli felkenés után nap közepére megint tiszta irritált lett a bőröm. Úgyhogy másfél hét után meguntam, előkerestem a dobozát, és ott virított az alkohol az INCI elején. Megnéztem itt is, itt is azt írja az INCI, hogy tocsog az alkoholban, úgyhogy könnyes búcsút vettünk egymástól.
Ma már másik fényvédőt használok, teljesen más most a pofim. A pattanások helyei ott vannak még, de nem irritált a bőröm, és nyugodtnak tűnik, ezerszer másképp néz ki a tegnapi nappali bőrömhöz képest. (Bevallom, szomorú vagyok, mert végre sikerült helyreraknom a bőrömet, nem volt rajta semmi komolyabb, csak egy enyhe, nagyon régi, halvány pigmentfolt, erre most újra tele lettem pattanással.)
Fájó szívvel, de le kell pontoznom, pedig nagyon szerettem volna szeretni. Akinek pattanásokat okoz az alkohol, érzékeny a bőrük, azoknak nem ajánlom. (Jó, én igazából az alkoholos dolgokat senkinek sem ajánlom. :D )
Fél évig őrzi meg a szavatosságát felbontás után, erre figyeljetek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Fél évig őrzi meg a szavatosságát felbontás után, erre figyeljetek. :)

bernadettu

2019. november 20.

November közepén fogyott el, így utólag ránézve az INCI-re nem túl szép, szerintem maradok a peptides verziójánál.

2019. szeptember 4: A peptides verzióját már használtam és mikor láttam, hogy van egy ilyen verziója, megrendeltem.
Valóban pikk-pakk beszívódik,lehet rá sminkelni is, egy túra során használtam és nem égtem le vele, szerintem jobban hidratál, mint a peptides verzió, de én szoktam alá még mistet vagy szérumot tenni, hogy biztosan ne az arcbőrömből vonja el a hialuronsav a nedvességet.
Összességében nekem a peptides jobban tetszik, de szerintem érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Összességében nekem a peptides jobban tetszik, de szerintem érdemes kipróbálni.

Pocok7

2019. október 17.

Tényleg nagyon szépen felszívódik, nem kell sok belőle, könnyen lehet kis mennyiséget is adagolni, így egyáltalán nem pazarlós. Az első 10-15 percben azért eléggé csillog de utána már nyoma sincs, de azért én néha teszek rá púdert is, ha jól akarok kinézni, nem csak a boltba ugrok le. Nagyon szépen hidratál, pattikat, miteszereket sem okoz. Én teljesen elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Phospholipids, Niacinamide, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Lásd denaturált alkohol.

Galangál növény kivonata. A kozmetikumokban levelének és gyökértörzsének kivonatát egyaránt használják. Ayurvédás gyógynövény, segíti az emésztést és használt reuma (izületi gyulladás) ellen is. Nem található információ arról, hogy mire való a kozmetikumokban.