Natics

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Natics.hu-n 3 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csobanka, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Natics.hu, 3 490 Ft

Méregtelenítő, micellás arclemosó gél aktív szénnel és magnetittel, természetes BHA-val.

Új komponensek és hatóanyagok gondoskodnak a tökéletes de kíméletes arctisztításról, még hatékonyabb formában: micellás receptúra, aktív szén és magnetit (éjfekete ausztrál agyag), természetes BHA, organikus feketeribizli-magolaj és hidrolátum, organikus baobabolaj, organikus római kamilla hidrolátum, panthenol, E-vitamin, allantoin.

A természetes feketefűz kivonat szalicilsav tartalma erős mikrobaölő hatással rendelkezik, enyhítheti a ráncokat és gyengéden hámlasztó hatású. A DETOX II receptúrájában támogatja a bőr tisztítását és megújulását anélkül, hogy erősen hámlasztana vagy a bőrt irritálná. Így az arclemosó bátran használható egész évben, extrém érzékeny bőr esetén vagy erős naphatás előtt célszerű csak esténként használni.

Ár: 3 490 Ft , Eladó: Natics.hu
Kétfázisú méregtelenítés aktív szénnel, megnetittel és természetes BHA val
Natics Detox BHA Arclemosó + maszk
Ár: 10000 a kettő együtt , Eladó: szozso
Állapot: A maszkot maximum kétszer használtam, a lemosót valamivel többször , Helyszín: Leányfalu/Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta/automata

simonkati82

2019. szeptember 7.

A maszk bevált, utána ezt is megrendeltem. Szépen tisztítja a pórusokat puha és nem száraz az arcom utána. Örülök, hogy megköti a méreganyagokat mert így jobb érzéssel fekszem le. Szerintem sosem fog elfogyni, akkora ez a flakon. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

nanderi

2019. május 28.

Csatoalkozom az előttem szólóakhoz, engem is levett a lábamról. Hab nagyon nincs, de nem is kell de pihe-puha arcbőr az van! Egyáltalán nem szárít, jól kezeli a bőrproblémáimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Kencefice84

2019. május 1.

Kerestem a tökéletes arclemosót. Szerintem megvan. Rendbeszedte a bőrömet, pedig csak nemrég vettem. Mitesszerekre, gyulladt pattikra szuper! Illata alig van, nem habzik sokat de szerintem nem is az a lényeg. Vízhiányos de zsíros arcom van. Lemosás után tiszta, zsírmentes de nem száraz! És ez nagyon fontos nekem. Ha lehetne több pontot adni azt is megadnám. Biztos újraveszem. Lehet, hogy másoknak nem vált be, de hát nem egyforma a bőrünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Doorikad

2019. március 25.

Jár neki az öt csillag (annak ellenére is, h elég nagy flakon, és általában meg szoktam unni a végére, meg remélem, nem romlik meg, míg elhasználom). Minden nap használom este. Utána több réteg krém kerül az arcomra, mert ez kicsit szárítja, de mondjuk nekem száraz, problémás bőröm van. Néha rajta hagyom pakolásként, 10-15 perc múlva mosom le, úgy jobban leszedi a fölös hámot szerintem. Puhább lesz tőle a bőr, és bár 2 hete használom, de mintha az állandóan visszatérő mitteszereim is kevesebben lennének, vagy könnyebb lenne eltávolítani őket. Aminek a legjobban örülök, h az orrom állandó hámlása is mérséklődött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2018. július 5.

Rég óta a márka rajongója és elégedett felhasználója vagyok, így ezzel a termékkel sincs másképpen. Szépen és alaposan tisztít, kevésbé habzik, ami először szokatlan volt, de már észre sem veszem. Zseniálisan kezeli a bőrhibáimat, minden este vele mosok arcot. Az illata nagyon enyhém érezhető, kellemes. Alapkellék egy tudatos bőrápoló polcán! Hagyjuk, hogy a bőrünk hozzá szokjon és megszabaduljon a tisztítás során a méreganyagoktól. A használata elején pár pattanást nekem is kihozott, utána a bőrképen nagyon szép lett. Az egyik kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 5.

HViolet

2018. július 4.

Kis mintát rendeltem első próbának belőle, szerencsére. Sajnos az én érzékeny arcomat irritálta, bökő érzést keltett és pár pattanás is kijött tőle. Elajándékoztam.
Viszont a cég munkatársai nagyon kedvesek és segítőkészek, ezért adok még 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Kedi81

2018. március 19.

Annyira vártam már,hogy kipróbálhassam,imádom a Natics termékeit,kedvencem a mangós méregtelenítő szappan,ami sajnos megszűnt,így nagyon kíváncsi voltam erre a BHA-s lemosóra,mikor Reni feltette eladásra egyből lecsaptam rá-ezúton is nagyon szépen köszönöm!!!:-)
Ahogy a mangósnál az arclemosó se vált be annyira,mint a szappan,sajnos ennél a terméknél is így jártam,nekem a mániám,hogy az arclemosó jól habosodjon,de mivel ezzel a termékkel ezt kicsit nehéz elérni,ezért mindig többet öntök ki a tenyeremben belőle,mint amennyi kéne,így viszont nagyon gyorsan fogy,és ugye így se lesz olyan habos,mint ahogy szeretném.....a hatása viszont nagyon jó,finom,puha,és tiszta érzetű lesz az arcom tőle,anélkül,hogy kiszárítaná,igaz mindig kísérletezgetek újabb és újabb termékekkel,de gyanítom,hogy ez okozott egy pár pattanást,ami betudható a méregtelenítő hatásának,de a mangósnál nem voltak ilyen gondok,úgyhogy most pár napig szünetet tartok,hogy meglássam Ő okozta-e a gondot,aztán visszatérek hozzá,és megírom a tapasztalatomat,megelőlegezek neki 4 csillagot,mert a hatása tényleg nagyon jó,csak ugye a maximumot a mangós szappan érdemli:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Freegine77

2018. január 24.

Nagyon elégedett vagyok, szinte csodát művelt az arcommal (ez a termék is.) A gyulladásokat szintén lehúzza, szépen tisztít. Reggel és este is használom, kellemes, enyhe illata van. Kiadós, nagyon keveset kell felvinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 24.

Lolychan

2018. január 21.

Barátnőmtől vettem (köszi tara95 :D <3). Első használatkor, ami megcsapott, az a tömény gyógyszertár illat, majd hogy nem fulldokoltam tőle. Az állaga mint a homok és víz keveréke. Jól tisztít, a szemcsék nem erősek benne, bár gyanítom pár pattanásomat ő okozta. :/ Egyenlőre erős 3-as.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

tara95

2018. január 17.

Nagyon sokat vacilláltam rajta, hiszen szállítással együtt 4500 ami nem olcsó...viszont a bőröm besokallt, fájó, vörös foltok és pattanások borítottak. Így hát egyszer élünk, megrendeltem. Maga a termék vízszerűen folyékony, gazdaságos mert ha sokat használunk akkor nemes egyszerűséggel megszökik. Utálom már a hámlasztást, enzimeset vagyok hajlandó használni, egyszerűen semmi nem használ már nekem. Viszont ez nagyon praktikus, reggel és este is hagyom pár percet az arcomon majd lemosom. Minimális habja van és nem akarom elkiabálni, de már most megy le a duzzanat és nem fáj (!). Óvatos hármast kap mert az ára még mindig fáj, de jövök updatelni. A cég cuki amúgy, kaptam egy kis tégely mintát is.

Nos, nem. Nem kap jobbat. Sőt, leviszem. A darált zabpelyhem is ugyanezeket tudja, se többet, se kevesebbet. Csak éppen filléres tétel ehhez képest...a barátnőmhöz került szokás szerint jutányos áron :D :D nem lett kevesebb mitesszerem, pattanásom, szűkebbek sem lettek a pórusaim. Ami hatalmasat dobott rajta az a napi 2 liter víz és a bio oil. Egyébként nem irritál, szépen tisztít, kevés kell belőle, muris a fekete színe és itt vége a sztorinak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin