Natur Vital

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pont, Módosítva: 2015. november 19.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajápolók

Öt perces hajpakolás, ami megújítja a haj szerkezetét és felélénkíti a színét. Az eredmény puha, hidratált és fényes haj egy. Festett, színezett hajra is használható. A szín fokozatosan tűnik el 3-4 mosás után.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pont

2015. november 10.

nagyon szeretem! ugyan a hajam színén nem sokat változtat (talán nagyon minimálisan, természetes gesztenyebarna hajra használom a chestnut árnyalatot), viszont egyéb hatásaival teljesen meg vagyok elégedve. tényleg fényesebb, puhább lesz tőle a haj és egyszerűen sokkal jobb a tapintása, imádok olyankor beletúrni, mikor ezt használom. fésülni is sokkal könnyebb. a hajtövekre is lehet (kell) alkalmazni, mivel ugye színező termékről van szó, eleinte tartottam tőle, hogy mi lesz, ha a fejbőrömre is rákenem, de egyáltalán nem zsírosítja, nehezíti el a hajat. még úgy sem, hogy a címkén 5 percet ír, de én simán fent szoktam hagyni fél, egy órára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Hidratálók: Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.