Natura Siberica

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. október 27.

Kategória:   Hajápolók

Gyenge és károsult hajra.

Az altáji homoktövis-olaj, a marokkói argánolaj elősegíti a keratintermelést, így fényesebb és dúsabb hajat varázsol már néhány használat után. A rénszarvas-zuzmó, a sarkvidéki rózsa és a szibériai lenmagolaj megőrzi a haj nedvességét.

A termék nem tartalmaz semmilyen káros kémiai összetevőt: 0% SLS, 0 % SLES, 0% ásványi olajok, 0 % PEG, 0% Parabén, 0 % glikol

felicitas

2019. május 16.

Update:
Pár év után visszatértem a samponjával együtt ehhez is. Megijedtem, hogy szilikonos, nagyon rég nem használtam szilikonos terméket, mert lelapul tőle a hajam, nem tudom beállítani, borzalom lesz. Érdekes, ettől nem. Nem tudom hogy csinálja. Az utóbbi időben már testápolóban, arckrémben sem üldözöm (LP, Bioderma), néha áldásos a bőrömnek. Szóval nagyon jó állaga lesz a hajamnak, maradok újra ennél. És végre nem korpásodok.

2015. ősz: A vékony szálú, sérült hajra való változatot használom. Nem nehezíti el a hajam, de kellően ápolja, jól kifésülhető lesz. Hogy ezen felül mit tud, nem tudom, mert rövid a hajam, kéthavonta vágatom. Sokkal jobb, mint a drogériás natúr balzsamok, úghogy maradok a N.S.- nél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Update:

Csacsillus

2018. július 7.

A samponnal együtt használva abszolút kellemes hatást lehet elérni vele. Tényleg nem kell tovább, mint 2-3 percig fent hagyni, könnyen kiöblíthető és utána kifésülhető a haj. Akkor használtam a homoktövises Natura Siberica termékeket, amikor a hajam extrém időjárási körülményeknek volt kitéve (orosz tél), és biztos vagyok benne, hogy az "állagmegőrzésben" hangsúlyos szerepe volt annak, hogy ezeket a termékeket használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

murczinodett

2018. június 5.

A samponnal együtt használom én is és szerintem puhítja a hajam és azt is szeretem, hogy felkenem és szinte csomómentes lesz a hajam és nekem nagyoön göndör hajam van szóval ez egy nagyon jó pont. A szaga émelyítő, de elillan szóval kit érdekel, de akik érzékenyek a szagokra azoknak nem ajánlom, mert ennek nagyon erős illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Panni21

2018. április 24.

Elég kalandos úton került hozzám.
Közel 5 éven át kizárólag hajpakolást használtam balzsam helyett, mivel meg voltam győződve, hogy az én száraz, vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajamon egyedül az segíthet.
Ezt a balzsamot egy kedves ismerlősöm kapta ajándékba, de mivel nem az ő hajtípusára való, így továbbajándékozta nekem a bontatlan flakont. Kíváncsiságból még aznap kipróbáltam, azóta is lelkesen használom. A derékig érő hajamra igazán kis mennyiség elegendő, betartom a leírás szerinti hatóidőt (2-3 perc), és szárítás után csodálatosan puha, fényes, sima, egészséges kinézetű haj a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Elég kalandos úton került hozzám.

alycethetyger

2016. október 30.

A homoktövis samponnal használom együtt, így majdnem ugyanazt tudom nyilatkozni, mint annál: rengeteg ideig elég, jól táplál és tutti-frutti szaga van, ami ellenére igencsak megszerettem. Egyebkent teljesen blind-buy szereztem ezt a hajápoló range-et, egyszeruen tetszett, hogy nagyjából természetes összetevői vannak. Teszik a dolgukat csendben, de biztosan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Alanine, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Sodium PCA, Alanine, Histidine, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.