Natura Siberica

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. február 18.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a könnyed krém nemcsak az öregedés jeleit célozza meg, hanem egész napos hidratálást is biztosít. Fehérjékkel, aminosavakkal, Beluga kaviárral dúsított, mely összetevők hatékonyan küzdenek a ráncok ellen és csökkentik a bőr megereszkedését. Az Omega-6 komplex táplálja a bőrt és megakadályozza annak kiszáradását. A Regu®- AGE Complex erősíti a bőrt, segít megelőzni a szem körüli puffadást és a sötét karikákat. Mindezek eredményeként a finom ráncokat kisimítja, csökkenti a duzzanatot és a sötét karikákat, a bőr feszessége javul.
Szilikon-, BHT/BHA-, ásványi olaj-, PEG-, EDTA-, parabénmentes

eperjeske

Korcsoport: >54
2019. július 8.

Tényleg elképesztő pazarlás, környezetszennyezés, hogy mindössze 15 ml krémet ilyen nagy luxus csomagolásba tesznek, amelyre ugyan rá van rajzolva az újrahasznosíthatóság jele, de hová tegyem? Melyik szelektív gyűjtőbe? A krém egyébként nálam nagyszerűen bevált! Nincsenek, bár eddig sem voltak mély szarkalábaim, de ez kihúzza az egész szemkörnyéki bőrt, és jól hidratál! Az egy csillagot a csomagolás miatt vonom le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 8.

fenye

2018. augusztus 28.

A csomagolás gyönyörű, de hatalmas pazarlás. Miután több krémet már nem lehetett kipumpálni belőle, valahogy szétvágtam a flakont és még nagyon sok volt benne. Én sajnos semmilyen extra feszesítő, lifting stb. hatást nem tapasztaltam, kb. Ugyanolyan volt, mint bármilyen más, eddig használt szemránckrémem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

kozsu

2017. január 18.

40 éves vagyok, már vannak szarkalábak a szemem körül. A krém túl könnyű, gyorsan beszívódik, de egyáltalán nem hidratál, ránccsökkenést sem tapasztaltam. Gazdagabb állagú krémet képzeltem, ez sajnos nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

rea3

2016. május 16.

Mivel nem látni bele, így csak tippelni tudok, hogy kb a végét járja. Jó kis krém, eleinte még wow hatást is látni véltem, de ez pár alkalom után elmúlt, vagy csak hozzászokott a szemem a tökéletes szemkörnyékhez? :D Viccet félretéve, azt azért hozzá kell tennem, hogy túl sok tennivalója még szerencsére nem volt, megelőzésképp/ápolóként használom és már csak nappal, mert estére argánt vagy szőlőmagolajat kap a szemkörnyékem és szereti ezt a felállást. Gyanítom sokat dob az eredményen a utóbbi 2 szereplő.
Szóval a krémről: irritációt nem okozott soha, szépen rendben tartotta, hidratálta a szemkörnyékem, jól tűri a sminket. A szilikonmentesség abszolút érezhető a krém állagán, és nincs a kárára, sőt... Már csak az illatanyagot kéne kivonniuk belőle és újravenném :)
Egyébként ha véletlenül belekerül a szembe...anyáám asdfg, pl nekem ez gyakran előfordul, amikor elfeledkezem magamról sminkmentes napokon és estefelé megdörzsölöm a szemem, a krém azonnal reakcióba lép, ilyenkor a veszettség határán vagyok :D De egyébként tényleg jó termék, az ára is viszonylag baráti, a csomagolása pedig nem csak hogy szép, elegáns és higiénikus, de még futurisztikus is. Első használatkor eltartott néhány pillanatig, mire rájöttem, hogy ebből most hogy fogom kinyerni a cuccost. 1 csavarás=kiemelkedik az adagoló, na akkor kell úgy nyomni, hogy közben ne tekeredjen vissza a közepe, szóval tartani kell a szélét nyomás közben. Biztosan érthető voltam, de aki majd megveszi, tudni fogja miről beszélek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Glycine Soja (Soybean) Protein, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dicaprylyl Ether, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Protein, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Rhodiola Rosea Root Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Panthenol, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Oleate, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Chamomilla Recutita Flower/Leaf/Stem Water, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.