Naturissimo

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2018. május 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyantával vagy szőrtelenítő krémekkel, borotvával történő szőreltávolítás után hatékony gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló és szőrnövekedést fékező, gyorsan felszívódó balzsam. A bőrnyugtató hatását a komló kivonata, az E-, B5-, B3- és C vitaminok, levendula illóolaja és a homoktövis olaja biztosítja. Az orvosi zsálya és a citrom illóolajai a mentollal és a cickafarkfű olajjal és a propoliszkivonattal hatékony gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő és hűsítő hatást eredményeznek. Minden bőrtípusra alkalmazható! After shave balzsamként is.

Reci81

2020. március 19.

Nagyon finom illata van és tényleg nyugtat, kéne vennem megint :) Régen hasznàltam méltànytalanul elfelejtett szuper kis kence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Szofie

2018. március 11.

Kb. két éve arckrémként használom esténként. Elmondhatom, hogy szépen rendbe tette a bőrömet, egyáltalán nem számítottam rá. Olyannyira, hogy hosszú idő után volt, hogy nem kellett alapozót használnom. Az ötlet onnan jött, hogy szőrtelenítés után, ha néha ki is pattogtam kicsit, ez a krém olyan hamar lehúzta a pöttyöket, gondoltam arcra kenve sem okozhat nagy bajt. Nem csalódtam. Télen azért egy kicsit kevés, de olyankor natúr sheavajat is használok. Ja, és tényleg kevés kell belőle! :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

sqleila

2016. december 26.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nem csak szőrtelenítés után, de testápolónak is szuper. Kevés kell belőle, gyorsan beszívódik, nagyon jó az illata és teljesen tiszta is. A bőrt tényleg nyugtatja borotválkozás, gyantázás után, a benőtt szőrtüszőkről nem tudok nyilatkozni, mert ahhoz rendszeresen kéne használnom, amit mindig elfelejtek :) Egyedül azzal szoktam vigyázni, hogy a használata után 2-3 óráin át érdemes kerülni a napfényt, hiszen (igazi) citrom illóolajat tartalmaz, ami a fényérzékenyítő illóolajok csoportjába tartozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

narcozia

2016. május 4.

A kedvenc gyantázás/borotválás utáni termékem! Nagyon jó illata és könnyű állaga van, gyorsan felszívódik és sokáig elég egy flakon. Valóban jó testápolónak is, sőt, én nyáron az arcom hidratálására is használtam egy ideig és úgy is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Argold

2016. január 3.

Szuper hűsítő hatása van, szépen es gyorsan gyógyítja a sérült bőrt. Gyorsan beszivodik es isteni citrusos illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

blackspot

2015. március 4.

Elhasználtam 2-3 flakonnal, igazán szerettem! A hatását, az állagát, az illatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

amina22

2012. november 3.

Nagyon szeretem ezt a krémet, könnyű állagú, gyorsan beszívódik, kellemes illata van. Nagyon jól nyugtatja és ápolja a bőröm. Szerintem testápolónak is megállja a helyét, főleg nyáron. Télen amikor hidegebb van a Biola egyik testápolóját is használom még mellette, mert ilyenkor szárazabb a bőröm és kell az extra hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Letti

2012. augusztus 16.

Korábban nagyon sok pozitív véleményt olvastam már róla más oldalakon, de sajnos csak idén sikerült ráakadnom egy üzletben. A bőröm sajnos szőrbenövésre hajlamos, de már pár használat után elmondhatom, hogy szebb tőle a bőröm, kevesebb a benőtt szőr. :) Az illata nagyon enyhe,gyógynövényes ami a Biola termékektől megszokott. Az ára is igen kedvező ilyen remek összetevők mellett (1100 Ft körül van). Könnyen beszívódik, kiválóan ápol. Egyszóval szerelem első látásra( használatra).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Heléna

2012. július 30.

megvettem én is végül. szerintem nagyon jó, igaz csak egy-két szőrtelenítés óta használom,de valóban leviszi a pirosságot, az irritációt és úgy tűnik a szőrtüszőgyulladás ellen is jó lesz. az egyedüli bajom vele, az hogy miután bekenem vele a bőröm és eltelik egy pár óra, nagyon furcsa szaga lesz, mondhatnám hogy büdös, ezért is csak lefekvés előtt használom. de mivel szinte olyan árban van mint a stella vita szőrtüszőgyulladás elleni krém, ráadásul ennek sokkal szebbek az összetevői, az biztos hogy áttérek erre!

Sajnos le kell pontozzam, mert lehet, hogy rögtön a gyantázás utáni bőrpírra, apró piros pöttyökre hatásos, de az állandó szőrtüszőgyulladásra, mint ami nekem van, nem használ semmit. Marad a 2 pont a szép összetevőkért!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 30.

HBrigi

2012. május 1.

Kicsi ugyan a flakon (100ml), de kevés kell belőle, így sokáig elég. Gyantázás után közvetlenül hintőporozok, ezt a testápolót pedig az esti tusolás után használom még 2-3 napig. Úgy vettem észre, hogy így a szőrtüszőgyulladást is meg tudom előzni. Hűsítő, hidratáló, nagyon hamar beszívódó hígabb testápoló. Nagyon szeretem a friss gyógynövényes illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Niacinamide
Vitaminok: Panthotenic Acid, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide