Naturissimo

Ár:   2157 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1725 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beresg, Módosítva: 2019. május 16.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1725 Ft

Üde leheletet és megfelelő szájhigiénés állapotot biztosít. A pemetefű, mirha és bíbor kasvirág kivonata a fogíny és szájnyálkahártya regenerálódását segíti

• S.L.S.- és triclosanmentes termék
  • mérsékli a fogkő lerakódását
  • fogínyápoló összetevőkkel
  • üde lehelet

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 1725 Ft , Eladó: Okokucko.hu
aimrichard

2019. október 11.

Nagyon megszerettük, alap fogkrém itthon, felváltva használjuk a bio teafaolajossal, így tökéletesen kiegészítik egymást :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Kriszti0609

2019. augusztus 3.

Bevallom őszintén, nagyon igényes vagyok a száj higiéniára. Nekem nagyon fontos, hogy milyen fogkrémet használok. Azt gondolom, hogy e tekintetben is kiemelt szempont a természetes összetevők jelenléte a termékben. Tetszik a friss, erőteljes, mégsem csípős mentás illata és íze, aminek hatását sokáig érzem a számban fogmosás után. A tisztító, polírozó, lepedékeltávolító hatása kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

DianaS

2018. május 7.

2018: Meglepődtem, hogy nem csak a kinézet hanem az összetétel is változott :(( pedig ez volt a kedvencem...sajnos érezhetően enyhébb lett a hatás

2015: Szeretem ezt a fogkrémet, egészen lágy, kevésbé habzik mégis jó lehelletet biztosít és érzem utánna is, hogy fogatmostam. Fogok még belőlle venni. (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Csibedli

2016. november 17.

Jó ízű, de a Biola másik terméke a Bíbor Kasvirágos jobban ízlik, ezért csak 4 csillag jár. A másik ami nem annyira tetszik, hogy túl folyós.Mindig több kerül a fogkefémre, mint szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Strombolana

2016. október 12.

Sok natúr fogkrémet kipróbáltam már,jelenleg ez a kedvencem.A többihez képest nagyon jól habzik és tisztít,valamint friss leheletet biztosít,amit több társánál hiányoltam.Plusz pont,hogy van 30ml-es kiszerelése is,így utazásokkor sem kell mást választani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 12.

encimokus

2015. december 25.

Nagyon szeretem a márka termékeit, de ez nem jött be annyira. Annyira gyenge az íze, hogy nem is érzem, hogy fogat mostam volna.
A kevésbé habzás nem zavar, megszoktam már a natúr fogkrémeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 25.

A kevésbé habzás nem zavar, megszoktam már a natúr fogkrémeknél.

tothpetra

2015. november 21.

Nekem bevált. Még a fogorvos is megdicsérte a fogaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Nekem bevált. Még a fogorvos is megdicsérte a fogaimat.

libelle88

2015. június 26.

Én szeretem, nincs rá panaszom, minden klappol vele. :))) Végre egy márka, aminek a termékei tényleg beválnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Batka

2015. február 25.

Annak ellenére vettem meg, hogy a friss érzést adó fogrémeket szeretem. Enyhe íze van, ezért én kétszer minimum megmosom vele a fogamat, nyelvemet, így kellemes érzést hagy maga után. Olyan természetes. Nem is értem, hogy szokhattunk így hozzá a mentolos krémekhez. Egyelőre tetszik, sokáig tart a tisztaságérzés: megkockáztatom, hogy tovább, mint a legtöbb természetes társánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Mandi82

2013. október 19.

Nálunk bevált, bár szerencsére egyre több natúr fogkrém kapható és még kísérletezünk másokkal is. Habja a boltiakhoz képest gyenge, amit meg kell szokni, de az íze kifejezetten tetszik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract, Glycerin, Xylitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.