Naturstar

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viktórija, Módosítva: 2015. június 13.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tradicionális gyógynövény készítmény.

Sztellaaaaa

2018. július 2.

Nagyon szép összetevők, nagy mennyiség, kiváló ár-érték arány, sokféle gyógynövénykivonat, ebből adódóan mennyei az illata (legalábbis szerintem). Hatását tekintve sem okozott csalódást. Edzés közben éreztem csak igazán ahogyan csíp és melegít, ezzel üdítő/frissítő érzést kölcsönözve. LEGJOBB lóbalzsam, amit valaha használtam!! Szerintem egy jó darabig elég lesz :').

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Bettu

2018. március 15.

Bekentem vele anyukám nyakát. Konkrétan az én ujjam is szét égeti. Egyébként jó a hatása, nagyon nagy adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Adora

2017. január 19.

Az illata kicsit erős, de nem rossz, meg lehet szokni. Kellemesen melegít, fürdés után érdekes módon még jobban. Izomgörcsre, húzódásokra nagyon jó, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. Ráadásul rengeteg, azt hiszem, sose fogy el, bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Kagome

2016. december 7.

Annó, mikor még mazsoretteztem kifordult a vállam, nagyon rondán nézett ki. Az én bőrömet eléggé csípte, de egy hét alatt rendbe hozta a vállamat. Sajnos a vállam kattog még mindig, de nyilván nem a krém hibája ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

felicitas

2014. december 8.

Nagyon fáj a térdem torna közben, ezért vettem, hátha segít rajta. Pikk- pakk bemelegít, de nem éget eszeveszetten, csak utána fürdéskor. Szuper krém, jó sok hatóanyaggal. Nem vagyok egy extrém sportember, így nagy terhelésnél nem tudom, hogy teljesít, de nekem nagyon bevált. Az állaga nagyon szuper híg, testápolótejre hasonlít, ami téglaszínű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

tenyitomi

2014. június 24.

Ezt is inkább sportolás előtt, ill. nem megvárva a problémát min 2 naponta használom.Felkenve melegít de nem pokolfokozaton,hanem olyan elviselhetően,a bőr elég vörös lesz a bekenés helyen akár 1-2 órát is.Elég sok jó hatóanyaggal rakták tele,az 500ml-ért arányos az 1000 pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.