Nelly de Vuyst

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tündérzug, Módosítva: 2012. április 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Nyugtatja a rosaceás bőrt.

Edóka22

2013. április 3.

kozmetikushoz jártam, ahol Nelly De Vuyst termékeket használtak, direkt a rosacea kezelésére. nekem gyönyörűen rendbe rakta a bőrömet, nem csak a pirosságot vitte le, de feszesebb, életteltelibb is lett a bőröm, sokan megjegyezték, hogy mennyire "szép" lettem! :)
otthonra nem vettem meg a termék családot, mert nagyon drágának találom, és magamnak nem is lenne türelmem végigcsinálni az összes krémmel/szérummal a procedúrát, de egy ilyen több alkalmas kezelés sorozatra el fogok menni újra!
talán csak a leghatásosabb alkotóelemet megvenném otthonra, a szérumot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

talán csak a leghatásosabb alkotóelemet megvenném otthonra, a szérumot...

vargaka

2012. július 11.

Többé-kevésbé elégedett vagyok a termékkel, mindig van a polcomon. A pirosságot nem mulasztotta el, viszont, ha kijönnek göbök, este bekem és reggelre csökkenti. Szintentartásra kiváló, nem romlott az arcom állapota mióta használom, még az évszakváltást is könnyebben átvészelem.
Hidratáló alá használom, nem látszik, hogy olaj lenne alatta, nem fénylik az arcom tőle. Én az illatát is szeretem, de terhesen nem lehet használni. (Ezért azért kellemetlen, mert nem én vagyok az egyetlen, akinek a terhesség fokozta a rozaceáját.)
Nagyon drága, de elég belőle egy-két csepp, jól el lehet dolgozni az orcákon.
Nem csodaszer, de nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

Nagyon drága, de elég belőle egy-két csepp, jól el lehet dolgozni az orcákon.
Nem csodaszer, de nagyon hasznos.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Fenyő illóolaj, illatanyag. Illóolajként baktériumölő, antioxidáns tulajdonságai vannak. Kozmetikumokban ezek a hatásai csak viszonylag nagy koncentrációban jelentősek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology