NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. április 30.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extraerős anti-aging és hidratáló krém, érzékeny bőre is.

juditviktoria

2017. január 17.

Nekem nagyon problémás volt a bőröm és most meg olyan mint a babapopsi :) IMÁDOM!!!!!!(ja és már 3-4 éve csak ezt használom)
Update:már nem használom amióta Paula's Choice termékeket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Update:már nem használom amióta Paula's Choice termékeket használok.

rata.sum

2015. december 9.

Közel három hónap használat után kicsit vegyesek az érzéseim ezzel a krémmel.
A bőröm rozaceás tüneteket mutat, szinte folyamatosan piros, néha egy-egy piros göb megjelenik az orcámon. Ezért az AHA elvileg tilos, bár én azért heti egyszer bűnözök, mert semmitől nem lesz olyan instant puha a bőröm, mint az AHÁ-tól. Szóval emiatt vettem ezt a krémet, mert a PHA alternatíva az AHA helyett. Végül is bevált, de azért nem estem hasra.

(+) kiadós, esti használat mellett még legalább az egyharmada megvan, de szerintem több is
(+) kíméletes, egyáltalán nem irritálja az érzékeny bőröm
(+) hosszútávú hatások - bár mást is használok mellette (BHA, retinol és jujj, néha AHA is), de biztosra veszem, hogy hozzájárul a bőröm viszonylag jó állapotához
(+) hidratál, reggelre puhít a bőrömön

(-) zsíros mint a fene, még az én száraz bőröm is tocsog tőle, így kizárólag este használható
(-) az ára, bár a PC arcápolóim sem olcsóbbak :)

Összességében jó krémnek tartom és biztosra veszem, hogy hatásos is, de nekem akkora hűha érzést nem ad. Lehet azért, mert pár éve már nagyon vigyázok a bőrömre és mindenféle jót kenek rá (bár korábban is így tettem volna). Valószínűleg nem veszem újra, bár ki tudja, mit hoz a jövő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Közel három hónap használat után kicsit vegyesek az érzéseim ezzel a krémmel.

(+) kíméletes, egyáltalán nem irritálja az érzékeny bőröm
(+) hidratál, reggelre puhít a bőrömön

(-) az ára, bár a PC arcápolóim sem olcsóbbak :)

concoka

2015. december 9.

Nekem nem vált be,nagyon zsírosította az arcomat! Nem szeretnrm lepontozni,mert szeretem a Neostratát,de ettől elég zsíros volt a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Lena800805

2015. április 23.

Rettenetesen száraz és irritált arcbőrömre ajánlotta a bőrgyógyász. Fél éve minden nap használom, és a bőrömet mintha kicserélték volna: puha, hidratált, egyenletes bőrfelszínnel. Még rendszeres használat mellett is elég sokáig kitart. Nekem minden pénzt megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

kontrakcio

2015. február 19.

Csak megerősíteni tudom a többi véleményt, ez tényleg egy nagyon jó kis krém. (Reméltem is, ha már ilyen drága volt. :D) Nem használom minden nap, egyrészt mert más dolgokat is használok (AHA, BHA, retinol, ...), másrészt szerintem az túlzás is lenne a bőrömnek, azért a 15% PHA nem olyan kevés. Az AHA-hoz hasonló a hatása, sima, puha, egyenletes bőrt varázsol, viszont sokkal kevésbé irritál. Elég jó a hidratáló hatása is. Drága és nem túl nagy a tubus, de kevés kell belőle, heti 2-3 használattal szerintem egész sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Flami

2015. január 22.

Nagyon jó termék. El szoktam kalandozni más krémek felé is, de egyre inkább rájövök, hogy ez mennyire hatásos. Ha őt használom, sokkal szebbnek látom a bőröm, simább, egyenletesebb.
Lehetne olcsóbb, mert igen borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 22.

Lehetne olcsóbb, mert igen borsos az ára.

Kisskalmanka

2014. október 7.

Vettem kétféle terméket a Neostratatól. Az egyik ez. Ezelőtt sokféle arcápolási terméket kipróbáltam már, de nálam ez - úgy tűnik - véglegesen megmarad az arcápolási rutinomba. AHA, BHA hámlasztókat is használtam és megvallom szerettem őket, de amióta ezt használom, imádom!!!!!!!!!!!Csakis 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

laryah

2014. július 19.

3 hetes ,napi 1x este, használat után most már megírhatom,hogy imádom. Nem hámlok és nem pattogtam ki mióta őt kenem fel este a tisztítás után.Ami van folt, pötty szépen eltünteti. A pattanások elkerülnek, pedig júniusban nagyon csúnya időszaka volt a bőrömnek. Egyedül a 11e ft/darab (és elég kicsike a tubus ,40g) ami elszomorít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

elixir

2013. október 30.

Most is ezt használom, én csak éjszakára. Kiváló. Az egyik ismerős kozmetikus, aki hónapokig nem látta a bőröm nagyító alatt, észrevette, hogy mennyivel hidratáltabb. Ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 30.

trixi.horvath

2013. október 7.

Én az apró ráncaim kisimítására kezdtem el használni, és pár hét után látványos volt az eredmény. Ráadásul rendkívül érzékeny a bőröm mindenféle kencékre, de ezt tudom használni minden probléma nélkül, nagyon jó! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

TEA

Kókuszolajból származó összetevő. A kozmetikumokban oldószerként, emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.