NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. március 10.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• nem érzékeny bőr kezelésére a NeoStrata Face Cream Plus használata utáni termék
  • extra erős anti-ageing hatás
  • fokozott hidratálás
  • E-vitamin: extra antioxidáns védelem
  • amfoter rendszer: kíméletes ápolás

Kiszerelés: 30 ml

Lyah

2016. augusztus 26.

Mintát kaptam egy vásárláshoz, gyakorlatilag egy éjszaka alatt csodát tett, úgyhogy ezen felbuzdulva megnéztem az árát. És akkor rájöttem, hogy ezt tényleg csoda, és majd szép emlékeket őrzök róla, mert hogy 30g krém 14 ezer Ft legyen, az egy kissé megviseli a lelkivilágom. Biztos van ez a csoda olcsóbban is. A kérm maga 5*, de szerintem ez nem normális ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Flami

2014. március 30.

Mintám volt ebből a krémből is. Két egymást követő este kentem fel, ragacsos maradt utána a bőröm, de ez reggelre elmúlt. A második alkalom után sajnos nagyon belobbantotta a szemem alatti rosaceás részt, kb. olyan vagyok, mint egy indián, aki csatába készül és vörös csíkot mázolt keresztben az arcára....
Érzékeny bőrűek óvatosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 30.

Érzékeny bőrűek óvatosan!

Makk Zsuzsó

2014. március 3.

Nagyon erős AHA-krém, tényleg csak annak, aki bírja a gyűrődést! Én nyakra, dekoltázsra használtam, pár nap alatt megújítja, megszépíti a bőrt. Először azt képzeltem, hogy ilyen koncentrált savas krémtől cafatokban fog hámlani a bőröm, de nem így történt, még csak ki sem pirult, sőt puha, sima, hidratált lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactobionic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.