Neutrogena

Ár:   $10   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   196 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkltt, Módosítva: 2019. május 15.

Ár:   $10
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A Neutrogena Build-A-Tan egy enyhén színezett önbarnító testápoló, amellyel minden használattal egyre mélyebb barnaságot érhetünk el. 5 perc alatt beszívódik, enyhén illatosított,

nkltt

2019. május 15.

Külföldön szereztem be, semmit nem olvastam róla mielőtt megvettem . Először a pozitívumokról : jó az illata , gyorsan beszívódik , nem hagy ragacsos érzést , nem sárgásan barnít. A negatívum pedig : jobb ha van már egy kis alapszíned amire felkened. Én teljesen hófehér voltam még, de lesokkolt hogy mennyit barnított rajtam . Mivel a dobozon az áll fokozatosan érheted el az enyhe barnaságtól a csoki szintet...erre tényleg nem számítottam . Másodszor már jobban átgondoltam , pár alkalommal használtam elotte a dove világos bőrre való testápolós barnítónát, így tényleg nagyon szep lett . Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de jövök majd beszámolni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.