Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zoldsegzizi, Módosítva: 2013. március 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Folyamatosan hidratálja és táplálja a száraz bőrt, hogy bőre egész nap selymes legyen.

Előnyei:
Azonnal látható eredmény: Intenzívb hidratálva varázsolja bőrét puhábbá és lágyabbá.
Hosszan tartó hatás: Egész napon keresztül táplál, így bőre lágy és hidratált marad.

Bőrgyógyászati innováció:
Bőrgyógyászpl által fejlesztett, időtálló formulája a szabadalmaztatott Aktív Szója Technológián alapul, melynek természetes összetevője - a szója - bőrtáplál tulajdonságáról ismert. Hidratáló és tápláló hatóanyagai folyamatosan ápolják bőrét, mely révén az tökéletesen hidratált, puhább és lágyabb lesz,. Azonnal felszívódik, nem hagy zsíros érzést. Nem tömíti el a pórusokat.

csicsacska

2016. április 27.

Évek óta ez a hidratáló krémem. Néha mást is kipróbáltam, de ha valami tönkretette a túlérzékeny bőrömet, mindig visszatértem ehhez a krémhez. Elég testes krém, de az én száraz bőröm maradék nélkül beissza. Zsírosabb bőrre talán éjszakai krémnek lenne jó. Lehetne kissé magasabb a fényvédelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

tzs

2015. október 18.

Húszas éveim legjobb hidratálója volt, éveken át használtam. Ma már, azt hiszem, hidratálásban és táplálásban is kevés lenne kicsit. De még az is lehet, hogy teszek egy próbát újra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

CandyCurses

2013. december 5.

Annyira örülök, hogy megtaláltam. Ott árválkodott 499 ft-ra leakciózva a Rossmann egyik polcának a szélén. Téli hidratálót kerestem, és ez tökéletesnek bizonyult.

Kevés is elég belőle. Azt hittem először, hogy nem, mert nagyon hamar beszívódott, és féltem, hogy nem lesz elég hidratált az arcom az alapozáshoz, de mint az álom, úgy illik a fejemre. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

jibjab

2013. március 28.

Bár kevert bőröm van, de nagyon érzékeny, kipirosodásra hajlamos. Egyszer télen próbáltam, mert akkor a hideg és a távfűtés nagyon tönkre tette a bőrömet. Tény, hogy zsíros volt, ezért főleg otthonra használtam, illetve púderrel tompítottam a csillogást, ha ki kellett mennem az utcára. Szépen rendbe hozta a bőröm pár használat után. A nyakamra és a szárazabb részekre kifejezetten jó volt, de a zsírosabb részekre sok volt. A szemem köré is kentem, azt sem irritálta. Összességében meg voltam vele elégedve, de az én kombinált bőrömnek ez sok, csak kivételes esetben használtam, de akkor remek szolgálatot tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.