Neutrogena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: maycily, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2019. március 18.

Kategória:   Fényvédők

Dermatológiailag tesztelt, teljes spektrumú védelem az UVA/UVB sugarak ellen helioplex technológiával. SPF 55. Vízálló 80 percig, nem tömíti el a pórusokat, olajmentes könnyű krém, ami gyorsan felszívódik.

Fényvédő összetevők: Avobenzone 3%, Homosalate 10%, Octisalate 5%, Octocrylene 2.8%, Oxybenzone 6%

dkitti87

2019. május 22.

Az 50faktoros változatát használom kizárólag az arcomra. Valóban egy könnyű állagú krém, mattit is bár az én arcom sajnos át fénylik tőle de kb mindentől. Jól el kell kenni mert eléggé fehér marad az arc ha nem sikerul, jó rá sminkelni, nem lettem pattanásos tőle. Összeségében nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

blckrainbow

2017. július 1.

A 45 faktorosat használom kb. 1,5 hónapja, nagyon meg vagyok elégedve vele. Annyit olvastam arról, hogy télen-nyáron kell az UV védelem, hogy úgy döntöttem, minden nap használni fogom, nem csak strandoláskor. gyorsan felszívódik, az én bőröm nagyon jól bírja, nem lesz tőle pattanásal teleszórt arcom, és nekem fehér foltokat sem hagy. a legtöbb ilyen krémmel az a bajom, hogy olajos, csillogós marad tőlük az arcbőröm, nekem pedig nem kell a plusz zsír - ez pedig szépen mattít, csak púdert dobok rá. Nekem is az az egyetlen bajom vele, hogy itthon nem kapható, én az amazonról rendeltem dupla kiszerelésben, átszámolva kb. 6500 forint volt és ingyen szállítás, ráadásul mivel nem csak 50ml-s mint általában az arcra szánt termékek, hanem 88ml, szerintem jó sokáig kitart majd - az első tubusom kb 1/3-a fogyott eddig, pedig nem spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Lola21

2015. április 18.

Nekem ez a krém maga egy áldás! Áprilistól októberig kötelező sminkalap nálam, mióta ezt használom nyoma sincs pigmentfoltoknak. Nem tömíti el a pórusokat, nem fénylik át, klasszul lehet rá sminkelni(én a clinique stay matt-ot használom nyáron, azzal kompatibilis) Egyetlen gondom vele, hogy sajnos idehaza nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

svalentina

2014. július 4.

Hello, nekem ez a krèm az elsö hasznàlat utàn ùgy kiszàrította a böröm, hogy megijedtem a tükörbe nèzve. Vàsàrlàskor nem is regisztràltam a fejemben, mire utalhat a dry touch kifejezès. Szòval zsírosbörüeknek bizton ajànlhatom. Hozzàteszem èn zsírosabb krèmeket szoktam hasznàlni a börömre, mert szàraz a felszíne, de nyàron hihetetlen böralattik jönnek ki nèha, csuda egy böröm van, meg kell hagyni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

jibjab

2013. augusztus 5.

Nagyon sok jót hallottam róla és pár évvel ezelőtt vettem is ilyet Amerikában. Sajnos azonban bármilyen jó is volt az illata meg hogy nem zsírosított borzasztó pattanások jöttek ki az arcomon tőle, ahogy a naptejek többségétől. Akinek viszont nem hajlamos ilyesmire a bőre, annak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 5.

maycily

2013. július 26.

Szuper! Nem zsíros egyáltalán, könnyű krém, gyorsan beszívódik, izzadást állja, én az arcomra használom csak. Jól el kell dolgozni, mert fehér foltot hagyhat, de nálam ez semmit nem von le, mert nem pörköl meg a nap. Strand illata van, igazi naptej :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Antioxidánsok: BHT

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.