Neutrogena

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2017. október 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Egy mindennapi arcápoló friss ilattal, amely hidratál, tisztít és frissíti a bőrt.

Olaj mentes, nem tömíti el a pórusokat.

LiiL

2019. július 28.

Tetszik az a frissesség amit kapott az arcom tőle. Zuhanyzás közben rákentem, hagytam kicsit, lemostam, és szinte éreztem, ahogy az arcom lélegzik utána Kár hogy kimen,szerettem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

cherry19

2018. december 15.

A fene egye meg, hogy ez nem cf...és én ezt rosszul tudtam, amikor kipróbáltam, megszerettem, majd betáraztam belőle Horvátországban..
Könnyed, de hidratál, frissítő érzés, nem okoz pattanásokat, nem túl zsíros..tökéletes számomra, azt leszámítva, hogy nem cf:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

ktothkriszti94

2018. június 24.

Mikor kimentem 4 hónapra Finnországba, a más víz és más levegő megtette a hatását, és amellett, hogy ugyanúgy voltak pattanásaim és mitesszereim, száraz foltok jelentek meg az arcomon, amik hámlottak, így az alapozót kb. el is felejthettem. Félve indultam el valamit keresni rá, ugyanis a kozmetikusom közölte vele, hogy az én korpás szeborreás bőrömre semmilyen krémet nem szabad kenni. Végül nagy fenntartásokkal megvettem ez 7 euróért. És hát mit ne mondjak, lehet a szaunázás is segített, de szinte szebb arccal jöttem haza, mint mentem ki. Nem jöttek tőle elő pattanásaim, és napi 1-2 használat mellett 2 hét alatt rendbehozta a száraz foltjaimat is. Sajnálattal láttam, hogy itthon nem lehet kapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

abernadett

2018. március 30.

Az ujitott valtozatat hasznaltam el, nem volt eszreveheto hatasa, de szerettem reggelente felkenni, picit bizsergette az arcomat a mentolos (?) osszetevo, a Tescoban akciosan jutottam hozza, sminkelni is jo volt ra, nem kukacosodott. De meg mindig keresem a tokeletes tarsamat a mindennapokra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

moni92

2017. december 21.

mind illata, mind állaga jó volt, szerettem használni, bár sokkal szebb nem lett tőle az arcom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Dorajk

2017. június 15.

Csoda! Zsíros-kombinált bőröm van és imádtam. Valószínűleg már nem kapható, azóta sem találtam ilyen szuper hidratálót.
Alapozó alá, a reggeli hideg vizes arcmosás után használtam és jobb colt mint a kávé! :) Plusz pont a hűsítő hatásért és illatért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

nocika113

2017. április 10.

Imadom, bar attol tartok kivontak a forgalombol. Nem egy mely hidratalo de remekul kontrollalja az olajtermelest es smink ala reggelente tokeletes hidratalonak primer ele. Remekul kiegeszitette a csala tobbu tagjat, remelem, hogy valami csoda folytan visszakapjuk majd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Yami

2017. április 9.

Egy ideje sehol nem találom, pedig szerettem használni. Télre nem lenne elég, de nyáron tökéletes. Az illata az egyetlen zavaró dolog számomra, nem kifejezetten rossz, de elég mű és erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

anitam91mg

2017. március 9.

Imádom ezt a krémet! Olyan boldog voltam, hogy végre megtaláltam az arcbőrömhöz ideális ápolót, ami még árban sincs elszállva! Azonban sehol sem találom már egy ideje! :( Találkozott vele valaki mostanság?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

little.shana

2017. február 25.

Tiniként elhasználtam egy tubussal, az illatát és az állagát imádtam, és nem pattogtam ki tőle. Összességében jó volt, de csodát nem művelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.