New York Color

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2015. szeptember 15.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuperfényes folyékony ajakfény csillámokkal.

Toll

Korcsoport: < 18
2019. február 17.

Nekem az 588 Big Apple Spice árnyalat van meg, és imádom. Eleinte voltak fenntartásaim vele kapcsolatban, de mára már nagyon megszerettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 17.

rekav11

2019. január 11.

Nem tudom, miért, de eltűnt a DM-ből, Rossmannból és Müllerből is, s sehol nem találok olyan árnyalatot, mint ennek az a színe, ami nekem jó. :( Visszasírom. Állítólag Tescóban még kapható, ha valóban, veszek vagy 5-öt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

seppunkata

2017. október 24.

Egy olcsó szájfényt kerestem, ami hasonló mint a nemrég kiadott Fenty Beauty-s Gloss Bomb. Annyira megtetszett a vélemények alapján a FB terméke, és mivel itthon nem kapható, gondoltam felfedező körútra indulok, és találok valamit, ami hasonló. Eredetileg a Revlon-tól akartam venni, mert azt ajánlották dupe-nak, de sehol nem találtam, még a Müllerben sem. Mindent körbenéztem, és végül erre esett a választásom Pink Cosmo színben. Ugyan olyan, kissé átlátszó narancsos májvás színárnyalat csillámokkal. Amiben különbözik, hogy ebben vannak ilyen nagyobb holografikus csillámok is (amik szerintem tök fölöslegesek, nélküle sokkal szebb lenne és komolyabb). Biztos hogy állagra is más, ez eléggé ragadós, de annyira nem vészes. Összességében pozitív csalódás 500 Ft-ért, kicsit retró, szerintem 10 éve nem volt rajtam ilyen csillogós szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

belaura

2017. május 17.

Az 577-es Pink Cosmo árnyalatot vettem 500 Ft-ért. Szerintem finom az illata, és szájfényhez képest egész tartós. Lehet, hogy tényleg ragad; de nem annyira/zavaróan. A csillám kicsit túlzás nekem benne, ezért keveset viszek fel csak, így nem is ragad egyébként. Kár, hogy nincs belőle több árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Avely

2017. március 23.

Mikor először felkentem illatra elájultam tőle, nagyon édeskés, kellemes illata van a Brighton Beach Peach árnyalatnak. Szép fényt ad az ajkaimnak. Viszont viselni gyakorlatilag képtelenség, olyan ragacsos érzetet hagy, amilyet még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Magnolieae

2017. március 21.

Gyorsan szükségem volt egy olcsó szájfényre egy-két alkalomra, és ezt találtam a polc legalján (Bowery Blush 578-as árnyalatban). Semmit nem vártam tőle! Ehhez képest ma már állandó jelleggel ott lapul a táskámban, a napi smink része. Gyönyörű színe van, nem túl hivalkodó, de mégis kellően erőteljes színt ad a szájnak. Nem kenődik el, tartós, amennyire egy szájfénytől ez elvárható. Örülök, hogy a kezembe akadt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

zdiana

2017. március 6.

A Prospect Pink 576-os árnyalat van meg belőle. Tartós és nagyon sűrű, de nem igazán vált be, mivel felkenve annyira csillog, hogy egy lencsényi mennyiségtől is borzasztóan néz ki a számon. Mondom ezt úgy, hogy világ életemben imádtam mindent, ami csillog. Kis mennyiségben viszont a sűrűsége miatt nagyon nehéz eloszlatni. Fogalmam sincs, hogy fogom elhasználni. A csomagolás és az applikátor minősége, és az illata nekem teljesen rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

hera96

2017. január 14.

Kissé ragad, de tartós és gyönyörű a színe, elégedett vagyok vele ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Kissé ragad, de tartós és gyönyörű a színe, elégedett vagyok vele ajánlom

Yette

2016. október 18.

Szeretem Mindent tud amit egy szájfénynek tudnia kell nem ragad és szájfény létére elég tartós is.
Szépek a színei, nincs illata és íze se de ez egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 18.

Szépek a színei, nincs illata és íze se de ez egyáltalán nem zavaró.

citronella

2016. június 13.

A csomagolása kicsit gagyi (de lehet hogy pont kifogtam egy selejtes darabot) viszont maga a termék nekem nagyon tetszik. Szájfényből sosem veszek drágát,de ez a maga kedvező árához képest nagyon szuper,nem ragacsos és az illata is kellemes. Fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.