New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babascene, az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2013. december 9.

Kiszerelés:   2,2 g
Lelőhely:   drogériák, online

Marmoris

2018. június 14.

Jelentem igen rossz, egy gutaütött szürke maszat, fekete az nem lesz soha, de mivel tapasztalatlan sminkes vagyok, lehet, hogy az én hibám, szóval két csillag nekik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

detti23

2018. március 1.

A 907 Bazaar és a 919 Buzz list árnyalatban is megvan. Ritkán nyúlok hozzájuk. Ha az ember kicsit építgetni a színt, akkor egész szép lesz, de nem a legtartósabb. Nagyon porzik. A hozzá adott applikátor semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Lea2

2017. október 14.

Kettőt vettem belőle, a 922-es Brooklyn Brownstone-t, és a 907-es Bazaar színeket. Ez az első olyan szemhélypúderem, ami nem csomósodik össze a szemhéjredőkben. A világosabb szaténes felületet ad, így jól kiemeli a sötétebb szemet, a zöldesbarnához nagyon szép. A sötétebb pedig jó szín árnyékoláshoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 14.

DawnMelody

2017. február 9.

Nagyon olcsó volt, valamint a 912-es árnyalat pont olyan színű, mint a szemem, így úgy éreztem, egy próbát megér. Alappal használva sem lesz olyan szép színű, mint amilyen a dobozban; felvitel közben ijesztően sok potyogott a szemem alá és úgy porzik, hogy az valami tragédia. Sajnos ez a márka nálam igencsak erősíti "a drágább jobb"-féle felfogást. Az egyetlen ok, hogy nem dobom ki, a szép színe a dobozán belül, amire jó ránézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

platinakuka

2016. szeptember 6.

912, zöldes árnyalat... Kuka. Több évig pihent a sminkcuccaim között, ma dobtam ki. Betegsárga lett szemhéjon, nem tudom, mit gondoltak, akik kitalálták.
Nem győzött meg a további vásárlásról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Nem győzött meg a további vásárlásról.

Orsikaa

2016. május 9.

A 907-es sötétbarna árnyalat van meg, szemöldökre szoktam használni, mert nem szeretem a ceruzát. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, tartós, nem kenődik el, és nagyon jól lehet vele dolgozni: a természetestől a markánsig mindenféle intenzitást lehet vele csinálni. Ha elfogy, ugyanilyet veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

kisluca

2016. január 12.

922. Brooklyn Brownstone. Természetes piszkos drapp árnyalat, amiből sokat kell felvinni, ahhoz, hogy látsszon is. Szóval nem túl jól pigmentált, de egész természetes így a végeredmény. Jó hétköznapi alapdarab, de az applikátora no comment. Közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Black Fairy

2015. december 18.

Nekem guess who?divine? van meg, és nagyon szeretem...könnyű használni, és nagyon szépen építhető is.

UPDATE
Kaptam egy sötétkéket is, ez porzik, nehezen építhető, nem igazán pigmentált...egy csillag minusz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

UPDATE

illesbb

2015. december 17.

Egy sötétkék árnyalatom van. Nagyon jól pigmentált, tartós is. De eléggé porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Csipetke

2015. november 19.

Nekem be jött a termék csak szanaszét törtem sajnos. De jó volt használni míg ép volt. Könnyű volt fel vinni jól pigmentált,és tartós is volt.Kár érte,de azért nem kajtatok utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.