New York Color

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogirepcsin, az összetevőket feltöltötte: Dorotthea, Módosítva: 2013. április 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Ha lélegzetelállító sminkre vágysz, a legjobb választás az NYC négyrészes szemhéjpúdere. Kedved szerint variálhatod a színeket és mindig egyedi lesz a megjelenésed.

Neleta

2019. március 28.

Nagyon vacak a minősége! a színei szépek, de mi értelme, ha nem látszik belőle semmi?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

yukari99

2018. november 18.

Sajnos nagyon nagyon kínai a minősége, vagy még az se. Nem pigmentált, ráadásul ki kell kikapargatni a palettából a festéket, ha használni akarod. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Morcinella

2018. november 14.

Annyira szépek lennének a színei, ha normális pigmentáltságúak lennének... felviszem, és mintha semmit sem kentem volna magamra, max. több rétegben látszik valamennyire. Nagyon sajnálom, én megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

sophianae

2018. február 25.

Alap paletta de én nagyon szeretem. Nekem a feketés-szurkes árnyalat van meg amiből a fehér gyöngyházas szín a kedvencem. Belső szemzugban nagyon tartós és mutatós. Én meg vagyok vele elégedve az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

pszabina

2018. február 10.

Alapfelszerelés hétköznapokon. Semmi különös, teljesen megéri az árát, a színárnyalatok nekem beválnak, bázis felvitele után egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

CicaPocok

2017. november 18.

nagyon szeretem, bár tény, hogy nagyon ügyesen kell sminkelni tudni ahhoz, hogy szépen lehessen eldolgozni, de kis rutinnal tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

malnahal

2017. október 1.

Ajándékba kaptam a lilás-rózsaszínes verziót, sajnos fejből nem tudom, milyen névre hallgat. Én szeretem, ennyi pénzért tényleg nem várhat csodákat az ember, de egy jó alappal ez a paletta szépen tart egész nap. A világosrózsaszín, gyöngyházfényű árnyalatot highlighterként is szoktam használni, szuperül mutat, ha valaki a visszafogottab csillogást kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

jazmera

2017. szeptember 9.

Primer feltétlen kell alá. Sajnos nem elég pigmentált, pedig szép színekből van összeállítva a paletta.Hétköznapra, több rétegben viselhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Lumy

2017. július 3.

Azon kívül, amit a többiek már leírtak, vagyis, hogy nem eléggé pigmentált és porzik még annyit hozzátennék, hogy allergiás reakciót váltott ki nálam.
Annyit tudni kell, hogy nagyon érzékeny a bőröm, de aki hasonló cipőben jár, annak nem igazán ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

avealena

2017. május 31.

Egyáltalán nem tartós, nem pigmentált, és több réteg felkenése után se jobb, alig látszik, akkor se ha előtte alapozót teszek a szemhéjamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.