New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Flora, Módosítva: 2011. november 20.

Lelőhely:   drogériák, online

Illeszkedik a bőr tónusához és energizál. A-, C- és E- vitaminnal ill. ásványi anyagokkal hidratálja a bőrt.

ElisabethStonem

2017. február 9.

Még régebben én is megvettem. Hát tényleg borzalom volt :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Még régebben én is megvettem. Hát tényleg borzalom volt :/

doracs

2015. február 3.

Én nem szerettem. Fényes lett tőle a bőröm és nehéznek éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Én nem szerettem. Fényes lett tőle a bőröm és nehéznek éreztem.

carriebradshaw

2015. január 20.

Tényleg borzalmas. Mehhh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Tényleg borzalmas. Mehhh.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Megvettem, mondván hogy olcsó és csak fed valahogy. Hát egyáltalán nem jött be. Tényleg darabos és túl olajos. Úgy kell összerázni mint valami koktélt.... Nagyon meg tud ülni a pórusokban és akárhogy kísérleteztem vele, nem lehet szépen eldolgozni....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Pocak

2014. július 31.

Én se vagyok túlzottan elragadtatva tőle. A fedése borzalmas és tényleg pici darabokban összecsomósodva jön le. Az olcsó ára miatt vettem meg, de egyáltalán nem használ, szinte nem ér semmit. Bár sok ideig ezt használtam, de minél többször alkalmaztam annál többször gyűlt meg vele a bajom. Nem fogom többször újra venni, de egy próbát megért..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

insomnia

2014. május 2.

Nem szeretem, semmire nem jó. Rossz a fedése, darabokban jön le, biztos nem veszek több ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

petraholi

2014. április 13.

Hát ez borzalmas...Én is elég olcsón,talán akciósan jutottam hozzá 500Ft körül volt az ára,de talán úgy gondolom,hogy az is pénz kidobás volt érte.Nem elég,hogy a fedése egyenlő a nullával,de hogy még rákontráz az,hogy az egész becsomósodik az arcomon,hát az már nem piskóta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 13.

Dorotien

2014. április 5.

Nagyon nagyon rossz. Fel se tudom kenni az arcomra, mert ahogy dolgozom bele már jön is le egyből pici darabokban. Szóval teljesen használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

viktoriacsoke

2013. december 27.

Nyár végén vettem úgy gondoltam nem veszthetek vele semmit ha kriprobálok valami újat 499.-es áron akcióban.. hát kár volt. felkentem az arcomra, az árnyaltat jó volt de fedése nem volt valami sok és azt is darabokban lehetett le dörzsölni az arcomról, borzalom..nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

vorosdori

2013. október 31.

Szeptemberben vettem meg mert kellett egy új! Nagyon kíváncsi voltam rá mivel 250Ft-ba került ami nagyon jó ár. Amikor elsőnek kipróbáltam semmi bajom nem volt vele , jó volt a fedése de alá elfért egy kis korrektor. Próbáltam tesztelgetni és amikor ecsettel vittem fel kicsit csíkos volt! Utána ujjal akartam eldolgozni de nem sikerült mert olyannyira gyorsan szárad , hogy alaposnak kell lenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0