New York Color

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   27,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamarafekete, Módosítva: 2013. november 4.

Kiszerelés:   27,3 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Természetes hatást biztosító alapozó

Pehelysúlyó formulája hagyja a bőrt lélegezni.

6 árnyalatban kapható

csibike100

2018. február 3.

Nekem is ez volt az első alapozóm és szerencsére elsőre sikerült megtalálnom a tökéletes színt. Szép természetes hatást lehet vele elérni, fedése közepes. Szerintem a mindennapokra tökéletes és kezdőknek is megfelelő lehet gyakorlásra. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

mincson

2017. január 18.

Nagyon régóta használom ezt az alapozót. Nem hagy maszk hatás maga után, pont annyira fed, amennyire kell. Ad egy kis színt az arcomnak, és egyenletes lesz tőle a bőröm.
Viszont egy problémásabb bőre nem lenne elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Viszont egy problémásabb bőre nem lenne elég.

lovecreams

2016. július 30.

Hát nekem nagyon bejött ez az alapozó, először leárazva vettem a Rossmannban, még kb. 2 éve. Egyedül talán az volt a problémám vele, hogy néha darabokban le tudtam szedni:( Egyébként a színe, fedése jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

Linda0222

2016. július 28.

Leárazva vettem, szerintem egész jó,pár én szoktam a tetejére púderezni is. Akciósan megérte, sokáig elég. 1 nap 1 nyomás belőle. Kicsit gyenge a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

tonhalacska

2016. március 29.

Erős a fedése, jó a színe(medium), könnyű eldolgozni, csak éppen szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

Gyugyu

2016. január 10.

Ez volt anno az első alapozóm. Nagyon szerettem de a pattanásos bőr ne várjon tőle nagy csodát. A kisseb börhibálat elfedi, de a pattanásokra továbbra is korrektort kellett használnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Vanie

2015. december 2.

Számomra elég nehézkes volt a felvitele szivaccsal és ecsettel is. Nem fed jól, de egy kis hidratáló érzetet kelt az arcomon. Elfogyni nem biztos, hogy elfog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 2.

sophienyuszi

2015. november 23.

Zsíros, kellemetlen, vastag festék érzetét kelti a bőrön, ráadásul nagyon illatos is. Még néhány évvel ezelőtt használtam, szerencsére nem emlékszem, hogy nézett ki vele a bőröm, de jobb is, mert ez az alapozó borzasztó volt nekem. Tapadós, ragacsos, ráadásul száradás közben kukacosodott is, le tudtam dörzsölni a bőrömről szinte egészben. Se kevés se sok mennyiségben nem működött nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

MsBeliever

2015. november 6.

Borzasztó! 1 óra után átfénylik, a bőrömet elképesztően zsírosítja. Ráadásul ez az állag... Értetlenül álltam előtte, mikor először kipróbáltam. Rövidre zárva: csak felesleges pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 6.

beautifulinside

2015. október 7.

Az első alapozóm volt. Én nagyon szerettem, természetes hatást kölcsönöz a bőrnek. De sajnos azok, akiknek pattanásos, miteszeres bőre van ne várjanak csodát..nagyon vékonyan kel kézzel eldolgozni lehetőleg mert nagyon folyékony. Ha nem dolgozzuk el rendesen, nyomot hagy. Én személy szerint imádtam, újra veszem egyszer :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0