New York Color

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. április 1.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszantartó formulájával egyenletessé teszi a bőr tónusát, bársonyos matt bőr a végeredmény. Tükörrel és szivaccsal.

2 árnyalatban kapható

anonimusgirl96

2018. február 26.

Gusztustalan narancssárga színű lesz a bőrömön egy óra alatt. Nem hittem a szememnek, hogy ez igaz. Az egy dolog, hogy egy idő után akár a legjobb termék is képes oxidálódni a bőrön, na de ez? Szörnyű. Bronzosítónak használgattam...De valahogy az egész termék pocsék. Ennyi pénzért többet vártam.
Tényleg amikor tükörbe néztem és az egész fejem narancssárga volt, szinte alig tudtam felfogni, hogy létezik ilyen brutálisan rossz púder...Nem is mattít. Tiszta zsír lett a bőröm egy óra múlva. Senkinek nem ajánlom. Ennyi pénzért lehet százszor jobb púdereket kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

killerqueen

2015. október 16.

?! Brutalisan sotet, konturozni, bronzositani jo csak. A letezo 2 szinbol a 2-eset vettem meg nyaron. Lattam hogy nem vilagos, de en meg ilyet nem lattam, hogy meg annal is arnyalatokkal sotetebb, mint amire szamitani lehetne az alapjan amit latunk a dobozban. Borzalom, szinesborueknek valo!
Valoban barsonyos tapintasu, mint ahogy elottem irtak, de nemigen lehet kitapasztalni hogy ez mit jelent, mert en eleg sotetre tudok barnulni nyaron, de ezt sosem tudtam puderkent hasznalni.
Amit meg negativumkent ki tudok emelni, az az, hogy amikor ezt megis megkisereltem, foltos maradt. Abban a foltban odatapadt a boromre ahogy az ecsettel felvittem es nem lehetett eldolgozni.
Puderkent: nagy nulla.
Bronzositonak, konturozni: csak matt alapozas es puderezes utan, hogy eldolgozhato legyen, ne maradjon meg egy foltban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Puderkent: nagy nulla.

eveartstar

2015. április 3.

A világosabb naturally beige árnyalatot vettem meg, ami még az én bőrömhöz is elég sötét, mivel én egy világos rózsaszín típus vagyok. Viszont nagyon érdekelt maga a púder, ami nagyon bársonyos tapintású. Napbarnított bőrre kiváló, de a nagyon fehérek kerüljék mindenképp! Én csak az orcáimra használom, hogy legyen egy kis színem... :) Van benne tükör is! Viszont ez a sok parabén egyáltalán nem szimpatikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.