New York Color

Ár:   759 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: efcike93, Módosítva: 2014. március 31.

Lelőhely:   drogériák, online

Minden bőrtípuson használható sminkalapozó

Használatával a bőr egységesebb és hidratáltabb lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ilorincz

2017. november 5.

Ajándékba kaptam, alkalmi sminkhez ok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 5.

Ajándékba kaptam, alkalmi sminkhez ok.

nancy10

2017. március 21.

Kicsit tartósabbá teszi a sminket, de nem a kedvenc primerem. Túl csillámos és folyékony. Hétköznapokra elhasználom, de vannak sokkal tartósabb primerjeim is, amikhez nyúlok ha tényleg kell a tartósság. A tubusa is kicsit idétlen, sokszor túl sok jött ki belőle, mint kellett volna. Ha túl sokat teszek fel belőle, akkor lepereg az arcomról, óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Dorika78

2017. február 3.

Tényleg tartósabbá teszi a bőrt, én nagyon szeretem. A csillámok egy kicsit zavaróak, sőt néha még az alapozó után is látszik, de ez nekem nem nagy hátrány. Az állaga nagyon jó krémes, könnyen fel tudtam vinni az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

elike

2016. november 23.

Tetszett a primer fedése és az állaga, könnyen fel tudtam vinni.
Mégsem jött be - túl sok benne a csillám, az én koromban ez már hátrány, nem előny. A termék jó, de csak fiatal, sima bőrü leányoknak javaslom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.

Tetszett a primer fedése és az állaga, könnyen fel tudtam vinni.

andi90

2016. január 23.

Nem szeretem az 5 an 1-ben (kék betűs) BB krémjével együtt. Kombinált bőrre én bolond ezt vettem meg az BB-vel, mivel még nem tudtam, mi a jó az arcomra. A gyöngyházfénye sem tetszik,de talán olajmentesen nem zavarna, nem tudom. Viszont maszk hatása van, nehéz, nem jó érzés magamon viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

nverus

2015. július 1.

Eleinte féltem a csillogóssága miatt, ám annyira nem zavaró, viszont nagyon kevés mennyiséget kell belőle használni, mert különben összecsomósodik és ilyen ragacsos réteget képezve lehámlik a bőrről..De amúgy primer-ként nagyszerű, egyenletessé teszi a bőrszínt, magában szerintem nem igazán sokat segít, a nyc alapozóval együtt viszont csodára képes:) egyedül a kiszerelése miatt, és az állaga miatt nem szeretem annyira.Ez a kiszerelés nagyon nem gazdaságos és nagyon kevés van a tubusban, ráadásul kinyomni sem lehet az összeset belőle,viszont a legkisebb nyomásra is sok jön belőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

scene14

2015. március 22.

Én is féltem a csillámok miatt,de rákenve az alapozót,nem is látszik,egészségesebb bőrt eredményez és egységesebb tőle az alapozó.Nem mondom hogy tartósabbá teszi a sminket,én nem tapasztaltam:D de összességében ennyi pénzért,nagyon megéri,tuti újra veszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

v.szilvia789

2014. október 31.

Kemény 200 Ft-ért sikerült hozzájutnom, és láss csodát, működik. Elég ígéretesnek hangzott, hogy minden bőrtípusra alkalmas, plusz volt kint teszter és az állaga is jónak tűnt.
Elég híg, olyan mint egy vizes hidratáló, könnyen beszívódik, de enyhén nedves tapintású marad utána a bőr. A mikrocsillámok tényleg nem zavaróak, adnak egy egészséges fényt az arcnak, a sminken nem üt át. Viszont kísérletezni kell, hogy milyen alapozóval vagy BB-vel használjuk együtt, mert nem mindegyikkel kompatibilis. Van, amit hamar ledob magáról és van amivel maszkos lesz. Szóval meg kell találni, hogy mivel működik. A sminket nem teszi tartósabbá, de zsíros bőrrel ezt nem is vártam, viszont összességében szebb kinézetű, egységesebb arcot kapunk. Amit a legjobban szeretek benne, hogy felvitel után olyan érzés, mintha semmi sem lenne rajtam, nem nehezíti el a bőrt, ez az érzés egész nap megmarad, ami sok pirmerről nem mondható el. Ár-érték arányban ez egy nagyon jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

Nicole88

2014. október 30.

Update: kipróbáltam, hogy csak az arcom egyik felén használom, a másikon nem, és láss csodát, az apró ráncokat olyan szépen feltöltötte, hogy alig tudtam eljönni a tükör elől, annyira lehetett látni a különbséget. Én úgy vettem észre, hogy tartósabb is a sminkem, úgyhogy teljesen meg vagyok vele elégedve.

Mivel még senki nem írt róla, és kedvező az ára, úgy döntöttem kipróbálom. Előre leszögezem, hogy senki ne ijedjen meg tőle, hogy tele van csillámokkal, az alapozó vagy BB krém felvitele után ezekből semmi nem fog látszódni :) Pár percet szoktam várni, míg egy kicsit felszívódik és nem lesz tapadós a bőröm tőle. Én úgy vettem észre, hogy egyenletesebb és valamivel tartósabb is az alapozó, mint nélküle, de még tesztelgetem egy kicsit, mire végleges eredményről számolnék be. Addig adok neki 4 csillagot, remélem tartós használattal kiérdemli majd az 5-öt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

orsixdxd

2014. október 28.

Ma vettem meg, és az elején még vacilláltam, hogy ez vagy a catrice primerje legyen-e, de végül úgy döntöttem, hogy elsőre legyen az olcsóbb. Nem bántam meg gyorsan beszívódik az illata is kellemes és sokkal szebben mutat rajta az alapozó!:) egységesebb is tőle a bőröm, viszont tartósabb szerintem nem lett a sminkem, de így is négy pont!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.