Nina Ricci

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2011. október 14.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

Golyakalifa

2017. február 24.

Parfümhöz kaptam ajándékba, és nekem sem az állaga, sem az émelyítően erős illata nem jött be. Úgy, hogy Nina Ricci rajongó vagyok! Ahogy bekentem a bőröm, kb. el is illant, száraz érzés maradt utána. Szóval gyorsan tovább is adtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Sedna

2015. július 21.

Ajándékba kaptam, és nagyon szeretem :) Nagyon finom illata van, bár szerintem nem pontosan ugyanolyan, mint a parfüm változaté – azért kétségtelenül nagyon hasonlít. Kézkrémnek használom, mert igyekszem spórolni vele, bár 200 ml-es kiszerelésű a drága :) Egyébként ódzkodnék is az egész testemet végigkenegetni vele, mert nagyon intenzív illata van, lehet, hogy úgy sok is lenne. Az állaga valóban könnyed, pillanatok alatt nyomtalanul felszívódik. Az ápoló hatása nekem pont elég, bár nem is túl magasak az igényeim, főleg ilyenkor nyáron. Az igazság az, hogy amúgy is az illata miatt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Anthaval

2015. március 28.

Update: utazáskor magammal vittem és őt használtam parfüm helyett. Mindenki nagyon dicsérte az illatomat, van hatósugara elég rendesen. Ha elfogy, biztosan újraveszem!

Parfum melle kaptam ajandekba. A parfum valtozata nagyon tetszik nekem, azonban nem vennem meg, mert Budapesten a fiatal holgyek kozott eleg kozkedvelt ez az illat es nem szeretem, ha a parfumomet (ami a legfontosabb kiegeszito szamomra) minden tizedik emberen erzem. Azonban ez a testapolo egyszeruen isteni, tokeletesen hidratal es az illata garantaltan egy napig erzodik. Ha tobb napig itthon vagyok es nem szeretnem magam itthonra parfummel illatositani akkor tuti ezt veszem elo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

egyedszilvi

2015. február 1.

Isteni illata van.Én is a kezemre teszem csak,különben hamar elfogyna.Szeretem,ha van testápolója az aktuális parfümömnek,sajnos az áruk borsos,a mennyiséghez képest.Elég sokáig érződik az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 1.

onecrimsonnight

2014. október 29.

Én kézkrémnek használom néha-néha, ugyanis takarékoskodok vele, mert nagyon szeretem az illatát. Könnyű állaga van, hamar beszívódik. Én is tavaly karácsonykor vettem szettben és azóta sem romlott meg, minden oké vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

nagy.nikike

2013. december 24.

Én most kaptam Karácsonyra, ajándék csomagban volt egy 100ml kiszerelés. Az illata egy az egyben olyan mint a parfümnek, kellemes krém nem túl zsíros, a kiszerelése miatt szerintem kézkrémként fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

arcoiris

2013. január 18.

Az én példányom nagyon jól teljesített-de sokkal inkább nevezhető ez krémparfümnek mint testápolónak-kevéssé hidratáló hatása és igen igen erős és kellemes illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

babyface

2012. május 16.

ennek a testápolónak a kárán tanultam meg, hogy parfümöt csak és kizárólag önmagában szabad venni semmi szettezés, plusz testápoló, tusfürdő... amikor belezúgtam ebbe az illatba és épp mélyponton voltam egy pasi miatt gondoltam megérdemlek egy kis kényeztetést potom 6e ft-ért :D gondoltam majd különleges alkalmakkor jó lesz, de ha adódott is nagy ritkán inkább a parfümöt használtam :D így szépen megromlott. az illata kicsit citrusosabb volt mint a parfüm, az állaga kellemesen krémes, jól beszívódott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

miraclum

2012. május 16.

Kellemes illata volt, én szerettem. Sokáig megmaradt a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Kellemes illata volt, én szerettem. Sokáig megmaradt a bőrön.

mogyizsuzsi650304

2011. október 5.

Nem volt teljes pénzkidobás, mivel a drogáriában ahol a közkedvelt Nina parfümöt vásároltam ajándékba adták. Az illatának köze nincs a nevében szereplő parfümhöz, egész egyszerűen egy fogkrémre emlékeztet az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pektin egy heteropoliszacharid (szénhidrátokkal rokon vegyület), mely a magasabb rendű szárazföldi növények (húsos gyümölcsök például alma, körte; valamint húsos gyökerek például sárgarépa, murok) sejtfalából állítható elő. A pektint először Henri Braconnot írta le 1825-ben. A tiszta pektin fehér, alaktalan tömeg, amelynek íze és szaga nincsen; vízzel sűrű, kocsonyaszerű tömeggé lesz és ebből alkohollal ismét leválasztható. A pektin a kozmetikumokban a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályózó, megkötő (célja, hogy a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő.