Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wicus24, Módosítva: 2013. március 24.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ennie86

2016. augusztus 31.

Kellemeset csalódtam ebben a krémben. :) Nem szoktam nivea dolgokat venni, de kellett egy mini kézkrém gyorsan.
Nagyon jó az illata, hamar beszívódik, és utána nem húzódik a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Nagyon jó az illata, hamar beszívódik, és utána nem húzódik a kezem.

Rose23

2015. június 24.

Azon kaptam magam, hogy egyre többször kölcsönzöm anyától. Szerintem nagyon jó, most lábfejemre is ezt kenem. Számomra plusz pont, hogy van benne spf, mert nem szeretem naptejjel kenni a kézfejem, és nincs tele szilikonnal. A sok illatanyagot viszont kihagyhatnák a végéről. De összességében nekem megfelel :) - hoppá, ez vélemény a száraz bőrre való verzióra vonatkozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

madaras

2014. április 23.

Most ezt használom,de csak elhasználom.Egy nivea kézkrémtől többet vártam. Hiába kenem be este,másnap reggel olyan mintha nem lett volna semmi rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 23.

tofifi11

2013. december 14.

Egynek jó, bár a téli kézszárasságon nem segít. Bekenem, utána egy ideig jó, de következő alkalommal ugyanott és ugyan úgy száraz a kezem. De az ára miatt nem rossz. "Tűz oltásra" nekem megteszi. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

kincsö

2013. december 11.

Legjobb kézkrém ;) csak ezt vàsàrolom,mióta ràtalàltam !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Legjobb kézkrém ;) csak ezt vàsàrolom,mióta ràtalàltam !!

krisszi

2013. december 10.

nagyon könnyen beszívja a bőr és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

nagyon könnyen beszívja a bőr és nagyon jól hidratál.

mézeskrémes

2013. április 26.

Anyukám szereti, néha még a sarkára is ken belőle, ha ki van repedezve/száradva. Ő teljesen meg van vele elégedve.
És az illata hmm..., nagyon finom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

És az illata hmm..., nagyon finom! :)

Babooca

2013. március 31.

Anyukám kézkréme, Ő szereti, én nekem szárazság ellen kevés, kézráncaim meg nem sűrűn vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp